[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ Destiny 2...
Yazar RSS Konu: Destiny 2 {35007}
Syf: ««/ 69 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Dec 2017, 13:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
applev0dka
Alinti
mokoko
Alinti
applev0dka
200 lira girmedi son anda teğet geçti

girdi girdi hemde 250 girdi ps'e aldık diye sad smiley

Darısı monster hunter worlde artik smiling smiley

Onu ilk gunden alicam sanirim

ben pek beğenmedim o oyunu. japon anime tipli karakterlerden ve vuruş hissi olmayan oyunlardan hoşlanmıyorum hiç.

#HAYIR
TW
ID § 10 Dec 2017, 13:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
monster hunteırn demosumu var? aha!

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
TW
ID § 10 Dec 2017, 13:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
betası yani, psn+ için
Üye
ID § 10 Dec 2017, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
indirdim de dışarı çıkcam şimdi. akşam bakarız
Üye
ID § 15 Dec 2017, 17:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun yeni oyun, zaman vermeyi ogrenin. Adamlar konsolcu, PC master race. Vizyonlari yetmemis PC'ye gecerken olay bundan ibaret. Oyun tabiki casual geliyor su an herkese ama zamanla aradaki makasi acacak adamlar. Prestige yapmanin anlami sadece kozmetik olmaktan cikacak, bu adamlarin kendi aciklamasi zaten. Ama siz zaman vermiyorsunuz, sans tanimiyorsunuz. Adamlarin iyi niyetini gormezden geliyorsunuz. Yapmayin bunu, yapici olun yikici degil.

Destiny 2 inanilmaz potansiyelli bir oyun. FPS ve RPG tarzi sevenlerin WoW'u olabilecek seviyede potansiyelli. Becerebilecekler mi gorecegiz ama destek olmadan, counter productive yorum spamlayarak ne gamer community ne de game producer olarak kimsenin bi bok elde edemeyecegi kesin. O yuzden nasil olmamasi gerektigini yazmak yerine ne istediginizi yazin adamlara official forumda. Adamlar ilgileniyor ve dinliyorlar.

Kisacasi paticikte destiny 2 gommekle insan anca kendi rahatlar. Ben bilmiyor muyum sanki gommeyi? Bir siz mi goruyorsunuz eksikleri? Yapmayin yahu...

Once upon a time...
Gladiator "Nihla" The Immortal
<Method> Sylvanas EU
TW
ID § 15 Dec 2017, 21:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o kadar detaylı bı konu deil.

oyun kötü ve cılız

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Üye
ID § 15 Dec 2017, 22:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bitmemiş eksik zayif içerikli kötü oyun satacaklar. Ben de oyuncu olarak bu kotu oyunu oynayarak adam edilmesini sağlamaya destek vereceğim ?

Tabi satışlardan pay versinler pazartesi gelip başlayayım
Üye
ID § 15 Dec 2017, 23:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben oynamıyorum ya bayadır. dlc gelince ağzımın tadı kaçtı açıkcası. daha raid yapmamıştım.
Üye
ID § 14 Feb 2018, 22:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
patlak.
Üye
ID § 15 Feb 2018, 11:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nasıl yazık oldu şu oyuna belli değil.

paraçokomel eğrisi
ED:
Cmdr Xynocide
Üye
ID § 15 Feb 2018, 11:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
resmen 250 liramı iç etti bu oyun. yazıklar olsun

#HAYIR
Üye
ID § 15 Feb 2018, 11:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
böyle oyunlar firmalara ders olsun dicem ama önce oyunculara ders olmalı..

çok yüksek potansiyelli oyun aptalca para hırsı yüzünden piç edildi.
biraz da oyuncular kendine gelse, doğru tavır koymayı iradeli olmayı öğrense piyasaya çok rahat şekil verebilir.
Üye
ID § 15 Feb 2018, 13:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
applev0dka
böyle oyunlar firmalara ders olsun dicem ama önce oyunculara ders olmalı..

çok yüksek potansiyelli oyun aptalca para hırsı yüzünden piç edildi.
biraz da oyuncular kendine gelse, doğru tavır koymayı iradeli olmayı öğrense piyasaya çok rahat şekil verebilir.

Esas sorun developperlarin vizyonsuzlugu. Para kazanma hirsindan cok ne yapacaklarini bilememe durumu var adamlarda. Zaman verip izleyelim bakalim gorelim demistim, zaman veriyoruz ama adamlarin getirecekleri yenilikleri okudukca icim aciyor. Gercekten bu kadar mi goremez bir developper neyi ne yapmasi gerektigini oyunda? Goremiyor demek ki. Acikcasi bu benim icin bardagi tasiran son nokta oldu sanirim, uzun suredir adam gibi developperlarin urettigi her acidan kaliteli bir oyun oynayamadi insanlar, gecen hafta tamam dedim madem ben bu oyun isini cok seviyorum, madem hayatimi verdim oyunlara bugune kadar, e egitimim de var konuyla ilgili, neden dedim ben bu islere girip bir bakmiyorum. Bunun uzerine once Turkiye'de ki universitelerle iletisime gectim, game design bolum baskanlariyla gorusmeler ayarladim, bilgi ile gorustum, yarin bahcesehir universitesi ile gorusecegim, bakalim bu ise bir yerinden girip nerelere kadar gidebilecegim. Umarim bu uzun yolculuk keyifli olur da en tepelere kadar zorlarim, forumlara okunup okunmadigi belli olmayan mesajlar yazmak yerine elimdeki potansiyeli kullanmamin zamani gelmis gibi duruyor cunku...

Once upon a time...
Gladiator "Nihla" The Immortal
<Method> Sylvanas EU
Üye
ID § 15 Feb 2018, 13:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lolwut

yo mama is so fat kadir topbaş asked her to jump into bosphorus to drain it before building marmaray
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Feb 2018, 13:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olm oyunun patlak olduğu zaten belli, çıkmadan da yazdım çıktıktan sonra da yazdım. Hatta hayatınızda oyun mu oynamadınız bile yazdım yani ama burada mehler, sen anlamazsınlar döndü. Bu ufak zümrede bile bir şeye körü körüne bağlanıp saçma sapan savunanlar varken bunu bütüne yaydığınızda devlerin bir şey yapmasını beklemek saçma. kaldı ki oyunda %0.1 bile potansiyel yok olm hala neyin potansiyeli allasen. Baştan oyunun kendisi yanlış zaten.
Syf: ««/ 69 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum