[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ biri şunları açıklar mı bana...
Yazar RSS Konu: biri şunları açıklar mı bana {637}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Nov 2016, 12:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
-novid
-high

+cl_interp_ratio 1
+rate 128000
-tickrate 128
-freq75
+fps_max 999

cs go da bu ayarlar ne işe yarar

kaynak: ntvspor
Üye
ID § 19 Nov 2016, 12:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
googleda var abi hepsi

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
ID § 19 Nov 2016, 15:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
noclip
sv_gravity
impulse 101
Alan Yetkilisi

ID § 20 Nov 2016, 19:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
novid volvo introsunu disable ediyor, -high csgo processini high priority yapıyor (task managerdan kendinde yapabilirsin her seferinde) benim launch optionsda bu ikisi var sadece.

+cl_interp_ratio 1 > interp ayarlarını online için elleme
+rate 128000 > rate zaten 198bin küsür oldu default son updatelerdan sonra, buna da gerek yok
-tickrate 128 > böyle bi cmd yok bildiğim, cl_cmdrate ve cl_updaterate 128'şer yaparsan 128 tick oynarsın (volvo official servarları 64 max)
-freq75 > monitör freq, senin büyük ihtimal 60hz'dir monitör, elleme grinning smiley
+fps_max 999 > default 300dü galiba, gereksiz

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/11/2016 19:46 tarihinde Silphatos tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 20 Nov 2016, 23:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Silphatos
novid volvo introsunu disable ediyor, -high csgo processini high priority yapıyor (task managerdan kendinde yapabilirsin her seferinde) benim launch optionsda bu ikisi var sadece.

+cl_interp_ratio 1 > interp ayarlarını online için elleme
+rate 128000 > rate zaten 198bin küsür oldu default son updatelerdan sonra, buna da gerek yok
-tickrate 128 > böyle bi cmd yok bildiğim, cl_cmdrate ve cl_updaterate 128'şer yaparsan 128 tick oynarsın (volvo official servarları 64 max)
-freq75 > monitör freq, senin büyük ihtimal 60hz'dir monitör, elleme grinning smiley
+fps_max 999 > default 300dü galiba, gereksiz
-tickrate 128 offline kurarken veya lobby kurup kendin host olduğunda sunucunun 128 tick olmasını sağlıyordu sanırım.
Çoğu 60hz monitör 75hz de çalışabiliyor bence o kalsın. Ben öyle kullanıyorum.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/11/2016 23:38 tarihinde Tridz tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 21 Nov 2016, 04:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
75hz'de çalışabiliyorsa 60hz'e ayarlanmış 75hz'lik monitör olmuyor mu sad smiley

insane yet?
Alan Yetkilisi

ID § 21 Nov 2016, 06:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hz ayari optionsda var zaten. Ayarladigi cozunurluk icin monitorun destekledikleri cikar, launch optiona eklemeye gerek yok ki. 1.6dan aliskanlik herhalde

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum