[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ Shadow Warrior 2...
Yazar RSS Konu: Shadow Warrior 2 {384}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 16 Oct 2016, 19:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çıktı. Fiyatı da baya makul, 40 dolar'ı 53 tl olarak fiyatlandırmış steam. direk yapıştırdım, oyun da baya eğlenceli. Optimizasyon evlere şenlik, ultranın ultrasında mis grafikler 60'ın altına inmiyor.

gameplay olarak, Doom ile borderlands karışımı gibi olmuş. aksiyon tam gaz, doom gibi dinamik müzikler, savaş başlayınca feci gazlamaca, bitince durulma, kan gövde kılıçlar, adeta tarantino filmi sdf. borderlandse benzeyen kısmı da item droplar. silah upgradeleri falan düşüyor, onları takıp çıkarıyoruz, elemental damageler, ek AoE vs. geliyor.

Tek hoşuma gitmeyen şey, Allied NPC'ler ODUN abi. bildiğin ODUN. hiçbişey yapmıyorlar. Öyle duruyorlar sap gibi. ağzına yüzüne bomba atıyosun, gözünü kıpırdatmıyor. Mal mal bakıyor.

Ha ayrıca, 4 kişiye kadar Co-Op var. 53 tl gayet şahane fiyat, ilgilenen yapıştırsın derim.

paraçokomel eğrisi
ED:
Cmdr Xynocide
Alan Yetkilisi

ID § 16 Oct 2016, 19:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben preorder aldıydım, bi ara indirip oynayacam inş

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
TW
ID § 16 Oct 2016, 19:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
güzel olmuş oyun
Üye
medal 1k
ID § 16 Oct 2016, 21:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Steamda coop ve online coop yazınca split screen var galiba diye heveslendim ama yok sanırsam ? sad smiley
Üye
ID § 16 Oct 2016, 23:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
local coop yok maselef.

paraçokomel eğrisi
ED:
Cmdr Xynocide
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum