[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ Battlefield 1 (Bir)...
Yazar RSS Konu: Battlefield 1 (Bir) {61162}
Syf: ««/ 90 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Mar 2017, 12:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyundaki en kötü harita hala giant's shadow bence.

bedava diye bu kadar da kötü olmaz ki. hele uçak alanı dapdar. nereden olursa olsun AA mutlaka vurabiliyor seni.
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 12:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Giant's Shadow bela ya.
D ve C'nin üstünün kapalı olması tam bir japon kerhanesine döndürüyor ortamı zaten.

Ciddi oyunculuk.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Mar 2017, 12:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o nasıl bi benzetmedir ya ahah

japon kerhanesi nasıldır ki diye googlelayasım geldi asd

he who knows best knows how little he knows.
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 12:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Karanlıkta kimler skşyor belli değil işte.
Ne bombing run oluyor ne mortar bir işe yarıyor, sığır gibi bodozlama giriyorsun. Üç tane yer var üçü de birbirinden dar.

Bu arada Frontlines modunu nasıl buldunuz?
Dün bir oyunum 114 dakika falan sürdü. Artık oyunun hatrına bırakmadım da böyle saçma bir dizayn olamaz. Belli bir süreden sonra cap timer'ları yada bomb timer'ları azaltmaları lazım. Üç defa son saniyeden defuse'ler geldi falan oradan döndü oyun biz kaybettik.

Ciddi oyunculuk.
Üye
medal 1k
ID § 21 Mar 2017, 16:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni eklentiyi almayı bir tek ben mi beceremedim sad smiley origin dışında ucuza bir yer var mı?

Kupa Bizim,
Şampiyonluk Bizim.
Üye
ID § 21 Mar 2017, 16:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet yeni mod gereksiz uzayabiliyor kesin fixlerler.

bi de fuzuli geldi ya, çok da gerek yokmuş çünkü oynarken yeniymiş gibi hissetmiyosun yani. 2 modu kesip birleştirmişler.
Üye
ID § 21 Mar 2017, 21:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beyyyyleeeerrrr PL 9.2'yi denediniz mi? Bu top süper yav grinning smiley

Ben topun yanında E spam yaptım kaptım grinning smiley tabi fetih modu bitene kadar bırakmadım, bir kişi geldi sürekli spamladı, bilerek video çekiyorum diye yazı kısmını kapatmıştım, küfür falan etmiş dahi olabilir. İyi de abi neden bırakıyım. Başta bekledi izledi sonra ateş etti bomba falan da attı.

Valla ben DLC'siyi, senaryo kısmına kolpa da olsa bir şey eklemediği için, kızsam da sevdim. Eleştirilerinizde kesinlikle haklılık payı var, ama gideri yok mu beyler? Her türlü oynanıyor yani. Son birkaç gündür sadece yeni haritalardayım, eskileri katacak şekilde açınca süper bir loop oluyor. Diğer 3 DLC ile çok daha şişecek oyun. Gelibolu haritasını ve tahmin ediyorum ki Ruslar ile en az 2 harita bizim Kafkas Cephesi'nde geçecek, dört gözle bekliyorum.
Üye
ID § 22 Mar 2017, 01:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
topun üstüne çıksaymış adam sen ateşlediğinde ölecektin o da kapardı. öyle yapan tipler var diğer stationarylerde de.
Üye
ID § 22 Mar 2017, 01:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

bu sen misin la sdsfs

yakaladımmm

Üye
medal 1k
ID § 22 Mar 2017, 02:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahahaha 9 kill 17 death mı
Üye
ID § 22 Mar 2017, 16:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oha grinning smiley valla son 2 gecedir afakanlar basıyor, silahları açayım diye istemediğim rezil silahlarla oynuyorum. Özellikle dün medic kastım gece, aynen böyle idi hatta geçen 10-26 falandı grinning smiley arada olur öyle nazarlık

gizlimiz saklımız yok aha bilgiler

[battlefieldtracker.com]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/03/2017 16:25 tarihinde Yabgu tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 22 Mar 2017, 23:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hadi hadi uyduruk yeniçeri seni.
Üye
ID § 22 Mar 2017, 23:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gözünüz şerefsiz görsün:

[battlefieldtracker.com]
Üye
ID § 23 Mar 2017, 03:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
battlefieldtracker.com

full tank uçak oynamışın ya az delikanlı olun.

4 defa güncellendi. Son güncelleme 23/03/2017 03:13 tarihinde Red tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 23 Mar 2017, 03:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hep ingilizler almanlar için tankla oynamışsın ayıcık demek darbe yapsalar mutlu olacaksın alkışlayacaksın

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/03/2017 03:23 tarihinde Promenader tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 90 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum