[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ Dirty Bomb...
Yazar RSS Konu: Dirty Bomb {3314}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 20 Jun 2015, 09:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bunun konuyu açmamışız la. Hep aynı tür Enemy Territory, Quake Wars, Brink'i yapan Splash Damage'ın yeni oyunu, f2p ama p2w değil, bronze loadout üstü sadece kozmetik, bronze yapmak da çok kolay, sadece karakter fiyatları 50k falan 1 tane açmak için 1 hafta oynamak lazım, ama ingame currency ile de alınabilir olmaları iyi sonuçta. Brink'ten güzel, sevdim ben baya open betada deneyin.

[store.steampowered.com]

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ

2 defa güncellendi. Son güncelleme 20/06/2015 10:02 tarihinde Silphatos tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Jun 2015, 10:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benımde hosuma gıtmıstı oynuyorum ara ara

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz
Üye
medal 1k
ID § 21 Jun 2015, 05:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çöp

Battletag: Oberyn#2694
Üye
ID § 21 Jun 2015, 05:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
trailerdaki şey hoşuma gitti, bu dandik appstore oyunlarının açıklamasında neredeyse hepsinde EASY TO LEARN DIFFICULT TO MASTER OMGOMG yazar onu Hard to learn, impossible to master'la counterlaması iyiymiş sdf

paraçokomel eğrisi

twitch.tv/xynocidetv
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Jun 2015, 03:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fena durmuyor. denge işleri hallolursa gideri var gibi.. bakalım indiriyorum. F2p işi biraz korkutuyor ama bakalım.
arayüz gro ya benziyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/06/2015 04:36 tarihinde Densiz tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi

ID § 22 Jun 2015, 07:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
p2wlik bir sey yok iste, bronze loadout ustundekiler sadece kozmetik fark. Karakterlerin de ingame parayla fiyati az degil ama oyunda alinacak baska sey yok zaten, biraz grind yapacan mercleri acana kadar

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Jun 2015, 07:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biraz grind kısmı biraz fazla gibi göründü.. Videolarda güzel duruyorda hemen sıkacak gibi duruyor. Açıkcası işi farma bağlamadan 1-2 saatlik eğlence ile bırakıyorum grinning smiley.
benden pas şimdilik =)
Alan Yetkilisi

ID § 22 Jun 2015, 07:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 22 Jun 2015, 08:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Brink ya... Hayatımda ilk kez hype'a inanarak pre-order ettiğim oyun.... Adamlar oyunu yarım ve bol buglı çıkardı anasını satiim. Aslında temeli iyiydi de işte....

Bundan yıllar sonra da amnesia a machine for pigs aldım pre-order.
Alan Yetkilisi

ID § 22 Jun 2015, 10:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O da patlak ciktiydi lel

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 22 Jun 2015, 10:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de onu diyorum işte grinning smiley yani buglı veya yarım çıkmadı ama ilk oyunun fersah fersah gerisindeydi.
Alan Yetkilisi

ID § 22 Jun 2015, 17:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kaderin olmuş sen preorder yapma. ben de brink preorder mağduruyum bu arada, gerçi zamanında steam summer sale piyangosyundan 5 oyunla beraber çıkmıştı preorder, her zamanki gibi para vermedik ama sonuçta başka bi şey isteyebilirdim onun yerine gabe abiden

bi de şu var ama brink patchlerinden sonra bu oyundan 2 kat daha iyi olmuştu ama community kalmadı tabii, en son tek serverda 10 kişi oynuyodu ahuehuae. brinki direkt f2pye çevirseler daha güzel olurdu ama bethesda illallah dedirtmiştir garanti

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/06/2015 18:00 tarihinde Silphatos tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 23 Jun 2015, 22:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
HarveyQuinn
Çöp

Bize çöp olmayan FPS önerir misin?
TW
ID § 23 Jun 2015, 22:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
brink aslında iş yapardıda silahlar ateş etmiyodu ya

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Üye
medal 1k
ID § 27 Jun 2015, 21:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
community leş beyler uzak durun bu oyundan

just be yourself
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum