[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ Overwatch [bazen €19.99 bazen €39.99, kime ne iteklerlerse]...
Yazar RSS Konu: Overwatch [bazen €19.99 bazen €39.99, kime ne iteklerlerse] {307225}
Syf: ««/ 529 »»   [ A ]
Genel Yönetici
medal 1k
ID § 06 Jan 2018, 23:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
battle.net tag'in ne? konu komsu olarak dikizleyelim, ekleyelim falan smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Jan 2018, 23:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sen o sr la anca durbunle izlersin

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Genel Yönetici
medal 1k
ID § 07 Jan 2018, 01:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
400 puan icin ettigin laflara bak ya. Rezillik.
Üye
ID § 10 Jan 2018, 23:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Takım skin'i kafası tatlı olmus ya ben sevdim, keşke böyle şeyleri taaa SC popülerken yapsalardı. Şu an da yapsınlar mesela. Takımlara oyunculara para gitsin.

Pillar of Autism.
Üye
ID § 12 Jan 2018, 01:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Lol oyun launch sırasında crash yedi, 50 puan gitti. Teşekkürler.

Pillar of Autism.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/01/2018 01:42 tarihinde xunn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Jan 2018, 01:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
xunn
Takım skin'i kafası tatlı olmus ya ben sevdim, keşke böyle şeyleri taaa SC popülerken yapsalardı. Şu an da yapsınlar mesela. Takımlara oyunculara para gitsin.

bu takımlar oyundaki (hatta point ya da kendilerine göre kritik gördükleri yerlerin çevresindeki) texture'ların renklerini yüzdeye vurup genel olarak en az kontrastlı rengi seçmediyse hepsine yuh olsun.

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 12 Jan 2018, 01:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
maclari skinsiz oynuolar
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Jan 2018, 02:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
takım skin'leri yok mu ya? izleyiciler için mi o sadece? mantıklıymış gerçi.

dur bi facepalm koyayım kendime Facepalm

insane yet?
Üye
ID § 13 Jan 2018, 20:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oh bi crash daha. Alt+tab'dan oyuna geri girerken oluyo abi kafayı yicem. 3 dakka queue beklemicem ekranda tabii ki.

Pillar of Autism.
Üye
ID § 13 Jan 2018, 20:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
paticik battle.net gruba ekleyim ama oradaki ekiple surekli denklesemedigimiz icin buraya da yazayim. main mercy oynuyorum ama surekli adam bulamamaktan single olarak girilen butun competitive maclari kaybediyorum o yuzden puanim yerlerde. resmen vanilladan beri mercy oynayan biri olarak bu yuzden healer olmaktan sogudum. kimse umursamiyor resmen healer olmasini takimda anca i need healing ne bir takimi oyunu var ne bir sey. acaba diyorum blizz mahsus mu yapiyor bu matcleri kaybeden kaybetmeye devam etsin diye. sozun kisasi guzel guzel takimcana oynayabilecegim puani yukseltebilecegim insanlar aramaktayim
Üye
ID § 13 Jan 2018, 20:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sr ne

Üye
ID § 13 Jan 2018, 21:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Esh
sr ne

sorma abi berbat... utaniyorum.... cunku hep inadina bir basima giriyorum compa
Üye
ID § 14 Jan 2018, 04:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biraz facerolladim. anana bacina kufur ettiler baya. cok da kanser olmadim ama botlar daha iyti vuruyo antrremanda onu da soyliyim. kolunun falan olmamasi lazim 1500 2000 icin.

bi arkadasin oynamak istedi kermit diye, aldim ama adam kotuydu 3 mac falan kaybettik basta, 1 saat bosa gitti. sonra 18 mac streak yaptim su sekilde. altina cikardim 1500den sdfg

streak bonus kalkmamis olsa 2500dun kafadan

Alinti
kingpelvis
paticik battle.net gruba ekleyim ama oradaki ekiple surekli denklesemedigimiz icin buraya da yazayim. main mercy oynuyorum ama surekli adam bulamamaktan single olarak girilen butun competitive maclari kaybediyorum o yuzden puanim yerlerde. resmen vanilladan beri mercy oynayan biri olarak bu yuzden healer olmaktan sogudum. kimse umursamiyor resmen healer olmasini takimda anca i need healing ne bir takimi oyunu var ne bir sey. acaba diyorum blizz mahsus mu yapiyor bu matcleri kaybeden kaybetmeye devam etsin diye. sozun kisasi guzel guzel takimcana oynayabilecegim puani yukseltebilecegim insanlar aramaktayim

Üye
ID § 14 Jan 2018, 04:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi de artik tracer main sin

Üye
ID § 14 Jan 2018, 12:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Esh
biraz facerolladim. anana bacina kufur ettiler baya. cok da kanser olmadim ama botlar daha iyti vuruyo antrremanda onu da soyliyim. kolunun falan olmamasi lazim 1500 2000 icin.

bi arkadasin oynamak istedi kermit diye, aldim ama adam kotuydu 3 mac falan kaybettik basta, 1 saat bosa gitti. sonra 18 mac streak yaptim su sekilde. altina cikardim 1500den sdfg

streak bonus kalkmamis olsa 2500dun kafadan

Alinti
kingpelvis

ahaha cok sagol abi. dedim ya ben yeteneksinizim diye. ha tabii bir de oynadigim insanlar faktoru de var sanirim (: tracer candir ya keske adam akilli becerebilsem.
Syf: ««/ 529 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum