[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ Rainbow Six Siege...
Yazar RSS Konu: Rainbow Six Siege {16573}
Syf: ««/ 16 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Jul 2018, 22:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lol sen lanetlenmissin abi yapcak bisey yok

Vitaefinis
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2018, 21:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
support'tan cevap geldi:

tldr,
-startup'la gelen şeyleri kapa
-drivers
+temp'i sil
+admin olarak uplay açıp verify files

+ olanları yaptım düzeldi.

bu gadget'lar nası kullanılıyo şimdi. bi de drone mu bişi varmış tongue sticking out smiley

thanks, i hate it!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/07/2018 21:33 tarihinde Cokomantis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Jul 2018, 16:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
illa ki konuşulmuştur da bulamadım bir ben sorayım.

şimdi yıllardır içimde ukteydi bu oyun ama 150 tl çıkamadım bi türlü. geçen dedim oynamamaktan iyidir starter alayım oynim.

aldım hastası oldum baya oynadım ama şimdi normal editionı alırsam ne olacağını anlayamadım? lvl 20yim mesela bi 15 tl basıp 2 operatör açtım. toplamda 8 operatörüm oldu. bi de 12000 fln renown biriktirdim. şimdi standart edition alınca ne olacak? renownlarım levelım fln gidecek mi? oplar ucuzlayacak mı direk? kafamda deli sorular.
Üye
medal 1k
ID § 27 Jul 2018, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Black-ice
illa ki konuşulmuştur da bulamadım bir ben sorayım.

şimdi yıllardır içimde ukteydi bu oyun ama 150 tl çıkamadım bi türlü. geçen dedim oynamamaktan iyidir starter alayım oynim.

aldım hastası oldum baya oynadım ama şimdi normal editionı alırsam ne olacağını anlayamadım? lvl 20yim mesela bi 15 tl basıp 2 operatör açtım. toplamda 8 operatörüm oldu. bi de 12000 fln renown biriktirdim. şimdi standart edition alınca ne olacak? renownlarım levelım fln gidecek mi? oplar ucuzlayacak mı direk? kafamda deli sorular.

standart edition alırsan 12k lık bütün operatörler açılcak geri kalan season pass operatörleri yine 25k. bana sorarsan year 3 season pass al daha kârlı oluyor. şöyle bi özelliklerini yazayım ;

- 8 adet 3. Yıl operatörü
- 8 özel başlık ve üniforma
- R6 Charmı
- 600 R6 Kredisi
- Tüm sezonların yeni Operatörlerine 7 gün erken erişim
- Mağazada %10 indirim
- %5 Renown takviyesi
- 0,3% Alpha Paketi takviyesi

600 r6 kredisiyle ister 1 tane 25k lık istersende 12k lık 2tane alırsın. ek olarak mağaza indirimi sayesinde 12klık operatörler 11k, 25 liklerde 22 civarına düşüyor. her maç %5 fazladan parada geliyor baya kârlı yani thumbs up

edit:fazladan gelen daily quest slotu falanda var yazmayı unutmuşum

1 defa güncellendi. Son güncelleme 27/07/2018 16:57 tarihinde HarveyQuinn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 27 Jul 2018, 18:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3. year alsam 12500'likler gelmiyor değil mi?

ama şunu anlamadı standart editionun 25000k olur mu operatörleri ya çok fazla değil mi? o zmn starterın ne anlamı oldu ki?
Üye
medal 1k
ID § 27 Jul 2018, 19:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Black-ice
3. year alsam 12500'likler gelmiyor değil mi?

ama şunu anlamadı standart editionun 25000k olur mu operatörleri ya çok fazla değil mi? o zmn starterın ne anlamı oldu ki?

year 3 pass alırsan year 3 (yani bu yıl) de çıkan herolar geliyor. şuan 4 tanesi çıktı 4 tane daha gelecek. pass heroları standartada starterada 25k olduğu için starter alıp year 3 pass almak daha kârlı.
Üye
ID § 28 Jul 2018, 00:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
year pass mear pass almak kesinlikle boşa para savurmak, zaten o operatörlerin çoğu oynanmayacak, seveceğin belli başlı 3-4 tane operatör oluyor, onları açmakta çok çok çok hızlı ve basit.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Aug 2018, 15:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mmh mira'cığımı aldım demin, tam bir anchor tank thumbs up

thanks, i hate it!
Syf: ««/ 16 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum