[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ Insurgency...
Yazar RSS Konu: Insurgency {6186}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 22 Jan 2014, 22:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Alinti

Insurgency looks cleaner and more authentic than its peers, letting you focus on strategy and action instead of keeping track of an enemy’s location on a minimap in the corner of the screen. Insurgency also doesn’t have a lot of the flash you see in modern shooters. You can’t call in airstrikes or packs of dogs, nor is a skyscraper going to come crashing down in the middle of a round. Insurgency takes itself seriously, offering a needed contrast to the glitz and craziness of its contemporaries.

[store.steampowered.com]

Wight'in genç leydisi ışıktan hızlı gidebilirdi.
Bir gün gitti ama farklı bir yoldan.
Ve gitmeden önceki gece geri döndü.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jan 2014, 15:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Source modu olduğu zamanlarda yıllar önce deli gibi oynuyordum bir ara, Desqpio "abi indirimdeyken 4 dolara kaptım" diyince kafamı masaya vurdum. Yorumlar da bayağı başarılı, bi 9 dolara falan inse alacağım banko sanırım. İçim dışım realism oldu lan, RO2/Rising Storm, Arma 3 bi de üstüne Insurgency gelecek, sokakta artık airsoftlarla cosplay falan da yapmaya başlarım.

K A T A K U L L İ
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 23 Jan 2014, 18:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bunun flash saleini kaçırdım ya geçende, source moduyken oynardım baya. menüsünde polat alemdar vardır hatta kürt terrorist olarak

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 29 Jan 2014, 23:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ro gibi mi bu da ?

hani 2 mermi ile falan ölüyorsak alırım sdfs
Üye
medal 1k
ID § 30 Jan 2014, 01:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Red
ro gibi mi bu da ?

hani 2 mermi ile falan ölüyorsak alırım sdfs

öyle öyle. yalnız ping falan var server'larda biraz.

[www.metacritic.com]

Wight'in genç leydisi ışıktan hızlı gidebilirdi.
Bir gün gitti ama farklı bir yoldan.
Ve gitmeden önceki gece geri döndü.
Üye
medal 1k
ID § 30 Jan 2014, 02:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyiymiş ya alsak mı ki
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Mar 2014, 11:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben geçenlerde aktım bayağı, hatta Xunn'a uğramıştım sneak peek yaptım orada bi yarım saat, eve gelince direk bastım parayı aldım. Indie developer olarak source modu halinden bu haline geçirirken bayağı bayağı yol katetmişler, beklediğimden daha iyi çıktı. Zaten bayağı iyi bir moddu, güzel olmuş böyle.

K A T A K U L L İ
Üye
medal 1k
ID § 07 Aug 2014, 20:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
büyük update gelmiş
progress falan eklemiş oyuna
indirimde ayrıca alın bence güzel baya oyun
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Aug 2014, 15:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cogu insan bir oyunu oynayarak ogrenir.

insurgency sabrın cok onemli oldugu bir oyun. Buna dikkat ederek oynamama ragmen bu oyunda olu gecirdigim zaman canlı oldugum zamandan kat kat kat fazla oldugu icin bir süre sonra, cok guzel bir oyun oldugunu dusunmeme ve daha az arcade tadı olmasını taktir etmeme ragmen, dayanamayarak baska bir oyuna gectim.

canlı kalmayı beceremediginiz bir oyunda hatrı sayılır bir sure oynayamıyorsunuz, oynayamayınca ustalasamıyorsunuz, ustalasamayınca daha cok olu kalıyorsunuz. eski oyuncularla aranızdaki gap durmadan acılıyor.

sonu natural selection gibi olacak korkarım.

namessar.blogspot.com
Alan Yetkilisi

ID § 08 Aug 2014, 23:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
free weekend

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 09 Aug 2014, 03:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
red orchestracıyık biz bize komaz
Üye
ID § 04 Nov 2014, 15:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya paticiğe sormak isterim, o kadar fps seven adam var, bu oyunu neden oynamazsınız abi

indirimden aldım 12 tl'e, hayatım boyunca oynadığım en iyi fps olabilir.

shooter hissiyatı, ambiyanslar, sesler, kombatlar inanılmaz. biraz fazla hardcore ama erkeği böylesi keser abi.

oynasanıza manyak mısınız?

ben oynarken, ilk girdiğim oyunda aklıma askerlik geldi lan, o ilk atışa gittiğimiz gün, silah ateş etme sesleri birebir gerçek. bildiğin silahla ateş ettiğini hissediyosun oyunda.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/11/2014 15:14 tarihinde bingildak tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 04 Nov 2014, 15:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

gece mapleri özellikle çok iyi

mermilerin bir yere çarptığında çıkarttıkları ses, görsel, uçarken çıkardıkları sesler, tracerlar, namludan çıkan alev, duman herşey çok iyi. ateş eden adamı görüyorsun nereden ateş ediyor, sana ateş ediyorsa attığı mermi nereye vuruyor vs.

mal gibi ölürsün ama bazı maplerde 3-5 dk bekliyorsun spawn olmak için. hiç dm kıvamında modu yok, gördüğüm kadarıyla yani. yani "wave" ile spawn oluyorsun ki wave bitiyor, ya da capture üzerine spawn oluyorsun. takım caplemezse bekliyorsun.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '

2 defa güncellendi. Son güncelleme 04/11/2014 15:41 tarihinde bingildak tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Nov 2014, 18:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
alsam mı almasam mı kararsızım, %75 indirim beklemeyi de düşünüyorum bilemedim.

80s Rocker

Outshined#2902
Alan Yetkilisi

ID § 04 Nov 2014, 19:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
al

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum