[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ Hangisi? (yeni FPS anketi)...
Yazar RSS Konu: Hangisi? (yeni FPS anketi) {3356}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Nov 2010, 21:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Anket
Hangisini tercih etmeli?
Sadece kayıtlı kullanıcılar oylayabilirler.
Toplam 105 oy var.
Call Of Duty: Black Ops52

50%
Call Of Duty: Moden Warfare 225

24%
Battlefield: Bady Company 219

18%
Medal Of Honor9

8%

birini almak istiyorum da, single olsun multi olsun hangisi daha iyi sizce?
steam'den alıcam.
Yörünge Disi
ID § 09 Nov 2010, 21:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
haha ikinciyim
Üye
ID § 09 Nov 2010, 21:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
moh hariç 3 üde bir birinin aynısı.hangisini alırsan al farketmez.moh u bilmiyorum ama daha çıkmadı sanırsam.cod bo uda oynamadım ama önceki oyundan pek bi farkı yok gibi
Üye
ID § 09 Nov 2010, 21:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi oyunu doğru şekilde oynayım, farkımı göstereyim falan diyorsan bad company alma. çünkü ne yaparsan yap oyunda çok fazla karambol var. Takımlı şekilde ciddi oynarken hakkaten çok zevkli ama bazı şeyler bıktırıyor. mesela düşmanın görüş alanı içindeyken spawn olabiliyorsun, adamı öldürüyorum çat dibinde biri spawn oluyor onu da öldürüyorum, medic gelip çatışmanın ortasında resleye resleye ress-kill e bağlıyor, taşıtlarda pek battlefield havası yok. Tekrar edeyim çok fazla karambol var, istediğin kadar doğru oyna pok yoluna ölüyorsun.
TW
ID § 09 Nov 2010, 21:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tf2
Üye
medal 1k
ID § 09 Nov 2010, 21:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bunlar arasından ciddi olarak cod7

Cogito, ergo sum...
Üye
ID § 09 Nov 2010, 22:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bfc2 karambolse cod moh falan ne acaba

bfc mapleri büyük.ve daha stratejik oynayabiliyorsun.gayette tek başına gidişatı degiştirebilirsin

ben genelde tek oynarım.mesela tek başına sızıp bombayı kurup c4 yerleştirip saklanınca çokta güzel takımını kurtarıosun oyun bitmek üzereyken falan

cod ve moh daha çok karambol oyunları ve hızlı oyunlar.patapata git patapata öl
Üye
ID § 09 Nov 2010, 22:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ha tamm ok ok sory

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/11/2010 22:02 tarihinde escape tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 09 Nov 2010, 22:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Red
bfc2 karambolse cod moh falan ne acaba
diğerlerini bilmem ben oynadığımı yazdım.

Alinti
Red
bfc mapleri büyük.ve daha stratejik oynayabiliyorsun.gayette tek başına gidişatı degiştirebilirsin

her oyunda tek başına gidişatı değiştirebilirsin.

Alinti
Red
ben genelde tek oynarım.mesela tek başına sızıp bombayı kurup c4 yerleştirip saklanınca

karşı takım çok yetersizmiş.

Alinti
Red
cod ve moh daha çok karambol oyunları ve hızlı oyunlar.patapata git patapata öl

cod karambol oyunu değil. hızlı olması karambol olduğu anlamına gelmiyor.
Üye
ID § 09 Nov 2010, 23:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
diğerlerini bilmem ben oynadıgımı yazarım diosun.cod karambol değil diosun.

moh ztn cod kopyası onu geçtim.spawnkill kill streak gibi şeylerin oldugu ve ufacık maplerde tdm oynanan oyun karambol değil mi ?

peki o zaman smiling smiley

bfc2 ye gelince karşı takım yetersizmiş falan hikaye.sen bence o oyundan zevk almayı becerememişsin.koşa koşa gidersen ölüyosun o oyunda.ayrıca ölmek için birçko etken var.bina yıkımı duvar yıkımı falan.

kesinliklede karambol tanımına uymayan bir oyun.

bence senin oyundan şikayetin senin yetersizliğinden kaynaklanmış gibi geldi

şu oyunu oynayan kimseden karamboldü sürekli ölüyorumdu gibi şeyler duymadım

ha bende cod tarzına alısık değilim.o kadar hızlı oynamayı beceremiyorum.cunku asıl karambol orda oluoyr
Üye
ID § 09 Nov 2010, 23:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
aquila
tf2

Tente mühendisi.
Üye
ID § 09 Nov 2010, 23:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
aquila
tf2

paraçokomel eğrisi

twitch.tv/xynocidetv
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Nov 2010, 23:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tf2 indirime girmiyor mu ya bu aralar?

loksikos
TW
ID § 09 Nov 2010, 23:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
girer iki haftaya.
Üye
ID § 09 Nov 2010, 23:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Red
diğerlerini bilmem ben oynadıgımı yazarım diosun.cod karambol değil diosun.

moh ztn cod kopyası onu geçtim.spawnkill kill streak gibi şeylerin oldugu ve ufacık maplerde tdm oynanan oyun karambol değil mi ?

peki o zaman smiling smiley

bfc2 ye gelince karşı takım yetersizmiş falan hikaye.sen bence o oyundan zevk almayı becerememişsin.koşa koşa gidersen ölüyosun o oyunda.ayrıca ölmek için birçko etken var.bina yıkımı duvar yıkımı falan.

kesinliklede karambol tanımına uymayan bir oyun.

bence senin oyundan şikayetin senin yetersizliğinden kaynaklanmış gibi geldi

şu oyunu oynayan kimseden karamboldü sürekli ölüyorumdu gibi şeyler duymadım

ha bende cod tarzına alısık değilim.o kadar hızlı oynamayı beceremiyorum.cunku asıl karambol orda oluoyr

cod wa2 ve black opsu oynamadım onun dışındaki cod oyunlarını oynadım. ufacık maplerde oynanan tdm oyunları karambol değil çünkü nerdeyse her zaman etrafını kontrol etme imkanın var. mesela cs karambol oyunu değil ama bf2 de adamların base i indirirken herif sana göre avantajlı biryerde spawn olup karşısında seni görüp öldürebilir veya harita büyük olduğu için abes biryere saklanmıştır, ilk sana ateş ettiği için yeri belirlenemeden seni öldürmüş olur.

Sürekli ölüyorum demedim.

Oynadığım süre boyunca herhangi bir yetersizlik hissetmedim her zaman için kill/death de 1 üstü olmuştur, puanda da ilk sıralara oynamışımdır.

wolfenstein dan beri aralıksız fps oynuyorum.

Bu kafayla cod, HL gibi oyunları zaten oynayamazsın. Çünkü o tarz oyunlar sağlam refleks+hızlı düşünme+aim +pratik ister. BC2 tarzı oyunları da tam olarak senin kafandaki insanlar için yapıyorlar zaten. HL de çok iyi oynayan bir adam ortalığı silip süpürür, kötü oynayan ezilir de ezilir ama yeni tarz oyunlarda örneğin bc2 en ezik adamın bile bişiler yapması amaçlanıyor ki oyunu birileri alsın. dolayısıyla iyi oynayanla kötü oynayan arasındaki fark azaltılıyor. ebleh de olsan bc2 gibi bir oyunda adam vurabilirsin.

not: adam akıllı hiçbir oyunda düşmanın görüş alanında spawn olduğunu görmezsin, bc2de bunu görüyorsun bahsettiğim enayilik de oydu.

4 defa güncellendi. Son güncelleme 09/11/2010 23:11 tarihinde Myshkin tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum