[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ Call Of Juarez: Bound In Blood...
Yazar RSS Konu: Call Of Juarez: Bound In Blood {5286}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 May 2009, 11:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.gametrailers.com]

GTA 4 yapımcıları Red Dead Redemption diye bir oyun yapıyormuş, yine de bu oyun daha bir ilgimi çekti.
İlk oyunu oynayamadım grafik kartık yetişmez diye, bunun grafikleri daha da abartı olmuş.
Orjinal oyunun öncesinde geçecekmiş.
RDR'ye göre BiB daha taktiksel savaşa sahip olcak gibi gözüküyorum.
Bakalım bakalım.
TW
ID § 23 Jun 2009, 01:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bugün bir arkadaşımın söylemesi üzerine ilk defa fark ettim,ilkini de oynamaya fırsatım olmadı ama hayran kaldım.

Bayağı bir araştırdım ve ubishop'taki pre-orderlar çok hoşuma gitti download hariç,gerçi pahalı geldiler.Sendit'te oyunun pc versiyonu pre-order'da 24 euro olunca kaçırmayayım dedim ve şipariş vermeye hazırlanıyoruz smiling smiley

Çok meraklandırdı bu oyun ya,umarım emektar laptopum kaldırır.GTA4'u medium'da 15-20 arası kaldırıyordu gayette işte,emektar emektardır sad smiley
Üye
ID § 01 Jul 2009, 22:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun baya eğlenceli. Özlemişim koyboy fps oynamayı.
Üye
ID § 02 Jul 2009, 06:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
açılış videosundaki tükürme sahnesi hoşuma gitti
Alan Yetkilisi

ID § 02 Jul 2009, 09:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Level bu ay Call of Juarez veriyomuş bu arada geçen markette gördüm, ama fiyatı 6.9 olmuş kaç yıldır almıyordum yine almam kandıramazlar beni, o bebe yazıları çekemem hiç şimdi.

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 02 Jul 2009, 21:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Silphatos
Level bu ay Call of Juarez veriyomuş bu arada geçen markette gördüm, ama fiyatı 6.9 olmuş kaç yıldır almıyordum yine almam kandıramazlar beni, o bebe yazıları çekemem hiç şimdi.

İlk CoJ pek güzel değildi, bayık geldi bırakmıştım iki-üç bölüm geçip. Yenisi beşe katlar onu.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jul 2009, 17:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni oyunun önce videolarını izledim hoşuma gidince ilk oyunu kurdum hikayeyi tamamlamak için.1 kere açtım oyunu pek hoşuma gitmedi biraz ilerleyip kapadım. dün oyunun yenisinin çıktığı gördüm, indirdim 1 2 saat oynadım gayet güzele benziyor oyun. kontrollere tam alışınca daha güzel olucak. hikayeside bayık değil.

karaktersiz
Üye
ID § 05 Jul 2009, 19:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Chapter 6 yada 7 deyim galiba tam hatırlamıyorumda oyunu baya neğendim. Birinci oyunu pek beğenmemiştimde bu baya olmuş. Wild West atmosferi, silahlar, dueller, hikayesi baya hoşuma gittiler.

(._.) ( l: ) ( .-. ) ( :l ) (._.) That's just how I roll.
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2009, 20:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir süre sonra ağır bayıyor ama.
Üye
medal 1k
ID § 06 Jul 2009, 09:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ozgurluk yok , tiyatro oynuyorum ve yonetmen benim yapacaklarimi sinirliyor. Oyle bir hava var oyunda.
Üye
ID § 06 Jul 2009, 13:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Birinci oyunda neler olduğunu biri yazabilir mi sonunu falan. Şimdi bunu bitirdim Level ladım sonrada ilk oyun için ama feci baydı ilk oyun. İkinci çok daha iyiymiş. Fakat hikayeyi de merka ediyorum hani ^^

Üye
ID § 08 Jul 2009, 02:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
progamer
Birinci oyunda neler olduğunu biri yazabilir mi sonunu falan. Şimdi bunu bitirdim Level ladım sonrada ilk oyun için ama feci baydı ilk oyun. İkinci çok daha iyiymiş. Fakat hikayeyi de merka ediyorum hani ^^

2. oyun 1. öncesini anlatıyor.
Üye
ID § 08 Jul 2009, 03:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Biliyorum öncesini anlattığını da merak ettiydim Ray'e ne oluyor diye.

Üye
medal 1k
ID § 08 Jul 2009, 16:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunun grafik motoru inanılmaz güzel yanlız. Bence chrome yeni bir unreal engine olma yolunda ilerliyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/07/2009 16:21 tarihinde Sylian tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 08 Jul 2009, 16:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cod4 e benziyor yoksa aynı motoru mu kullanıyor.?
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum