[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / FPS
|-- |-- |+ PatFrag...
Yazar RSS Konu: PatFrag {18279}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 04 Oct 2011, 07:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Online etf2l turnuvasında 10. sezonda canla başla mücadele eden bir çok türk takımı var. Size bunlarla ilgili son haberleri iletmek istedim smiling smiley

Öncelikle dcs yani diaper changing station'la başlamak istiyorum.

Dcs yaş olarak biraz ufak arkadaşlarımızın oluşturduğu bir clan ve competitive ortama pek alışık değiller. İlk sezonlarında onlara başarılar diliyorum ama 2. haftanın da bitimiyle bulundukları pozisyon pek iç açıcı değil. Yeni bir takım oldukları için en düşük olan div 6'dan başladılar.

Şimdiye kadar 2 rus takımına karşı oynadılar. Sunny flowers ve infinity esports'a karşı yaptıkları 2şer mapin 2sinde de yenildiler ve gruplarında son sıradalar.


Sırada benim de üyesi/lideri olduğum Black rose tf2 clanı var. Evet gayet gay bir ismimiz var ve bu ismin sorumlusu ben değilim grinning smiley
Black rose aralarında div 5 div 4 tecrübesi bulunan kimisi yeni kimisi eski genç hatta ufak ve 40lı yaşlarda olmak üzre farklı pek çok playerı bir araya getiren bir oluşum oldu. Ben ve benim gibi bir kaç kişi ilk kez resmi bir ligde oynuyor. Ama durumumuz şuan için gayet iyi ve div 6'ya fazla geldiğimizi hissetmeye başladık. 2. haftanın bitiminde yaptığımız 2 maçı da kazandık ve grup birincisi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Sadece bizim değil tüm sezonun ilk maçını oynayıp galibiyetle çıkmanın sevincini taşırken henüzsoupy twistd! galibiyeti ardından gravel pit'te hafif zorlansak da grupta en çok korktuğumuz bir kaç ay önceki antrenman döneminde bizi yenenpalooka'yı da yenmeyi başardık.Sırada aralarında pek çok patinin de bulunduğu bir div 5 clanı var. Faceplant aralarında "Türkiye'nin en iyi soldierlarından birisi" diye anılan rokstanski'yi ve aralarına yeni katılan yanlış hatırlamıyorsam div 1 tecrübesi olan imba scout fle'yi bulunduruyor. Gayet tecrübeli bir takım. 2. haftanın sonunda finlandiyalı team fantasy'e karşı yaptıkları tek maçın bir mapinden galibiyet diğerinden beraberlikle ayrıldılar.Div 4'e geçelim.
Bleeding edge div 4'de mücadele eden türk takımlarından birisi. Hepsi yeterince tecrübeli olan, pek çoğunu yakından tanıdığım oyunculardır. Takım içinde bir takım çatlaklar oluştu. Bunun bir sebebi eski bir clanın bir araya gelmesi ve diğer clanlardan eski ekibi toplamak adına playerları toplaması oldu. Bu olaydan en çok yara alan ekip de bu ekip oldu sanırım.

Sadece bir maç yapan bleeding edge 2 map'te de kaybetti.Div 4'de mücadele eden bir diğer türk ekip ise digital wrath esports. "Eskilerin tekrar toplanması." konseptiyle gücüne güç katarak yollarına devam ediyorlar. Div 4'den çıkması olası olan güçlü bir takım. Bir macaristan takımı olan übearz'e karşı yaptıkları maçı galibiyetle tamamlayan dwe 6 ekimde geçen sezon div 6'daki gruplarını 1.likle tamamlayan fransız Illusion Networks takımına karşı oynayacak.
Hepsinin dışında bir de premier div. tecrübesi olan dünyaca ünlü bir türk demomanimiz var. Forza eagle.
Kendisi şuanda div 1'de vital gaming'de oynuyor. Yaptıkları ilk ve tek maçta isveç norveç karma takımı olan broder'a 2 mapin ikisini de kaybettiler.

Aluriel:"zombiye inandın da tencerelerin doğurduğuna mı inanmadın?"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/10/2011 07:48 tarihinde Cystein tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k


ID § 04 Oct 2011, 12:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tl;dr ama güzel hazırlamışsın sağol, fahri modluk verdim sana. ligde de başarılar.

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ

1 defa güncellendi. Son güncelleme 04/10/2011 12:25 tarihinde Silphatos tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 12 Sep 2014, 13:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Electronic Sports European Championship 2014
Team Rosters
Match Demos
1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/09/2014 13:18 tarihinde Slawn tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum