[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / StarCraft
|-- |-- |+ MarineKing switches to League of Legends...
Yazar RSS Konu: MarineKing switches to League of Legends {3555}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
ID § 12 Oct 2013, 03:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.gosugamers.net]

sc2 chat başlığında konuşulmuş sonradan gördüm smiling smiley
[forum.paticik.com]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/10/2013 03:19 tarihinde axxion_ tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 12 Oct 2013, 06:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Düşüşteydi zati.

Kaybedenlerin e-sport'u LoL.

Xunn. I gladly feast on those who would subdue us.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Oct 2013, 13:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kaybedenlerin e-sport'u lol olsaydı türkiye'de lol'den başka bi şey oynanmazdı bence.

he who knows best knows how little he knows.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Oct 2013, 13:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
k1nJo
kaybedenlerin e-sport'u lol olsaydı türkiye'de lol'den başka bi şey oynanmazdı bence.

ZATEN öle kafeler lolcü bebe dolu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Oct 2013, 13:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o bakımdan söylemiyorum milletçe genel olarak loserız kastettiğim oydu.

ama kafeler de lolcü bebe dolsun önemli değil o yaşlarda yetenekleri olanlar farkına varsın. zaten ergenlikten itibaren 20 yaşlarına kadar vakitleri var bi şey yapabilmek için. sonrasında çoğunun refleksleri yavaşlayıp körelecek zaten.

Üye
medal 1k
ID § 12 Oct 2013, 13:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
20 yaşından sonra reflekslerin köreldiği yanlış bir kanı ama doğru olsa bile MOBA'lar mekanik yetenek olarak neredeyse hiçbir şey istemediği için çok sorun olmaz reflekslerin yavaşlaması.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Oct 2013, 13:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla lol için konuşursak refleks baya bi önemli.

Üye
ID § 12 Oct 2013, 13:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tabiki önemli, sınırsız town teleport ve skill spam bir oyunda baska nolcaktı.

kim daha hızlı q spamlar diye oyun mu olur lel
Üye
medal 1k
ID § 12 Oct 2013, 13:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yaşlanmanın engelleyeceği ölçüde bir refleks gerektirmiyor. Tabii 20'li yaşların ortasına kadar profesyonel olamayan biri iş güç, aile vs. derken o saatten sonra bir şey yapması güç ama reflekslerin yavaşlamasıyla pek ilgisi yok.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Oct 2013, 13:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun öyle bi şey değil abi hepiniz yanlış izlenime kapılmışsınız. ama lolde dotadakine oranla daha fazla skillshot + flash var. dotadaki dagger gibi. rangei çok daha düşük + cooldown çok daha fazla ama oyun başı herkeste olan bi şey.
neyse burada size lol ü sevdirecek değilim ama emin olun şu an oyunu oynamayan herkes gibi ben de itin götüne sokuyordum, oyuna başlamadan önce.
şu tamamen refleks mesela, ben olsam orada stunı yerdim(o sarı şeyler stun atıyor evet.).

Üye
medal 1k
ID § 12 Oct 2013, 14:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
LoL'ü veya diğer MOBA'ları kötülemek için söylemedim zaten. Bir oyunun mekanik yetenek gereksiniminin düşük olması illa ki kötü bir şey değil. Demek istediğim LoL'deki hız gereksiniminin yaşlanma nedeniyle karşılanamayacak ölçülerde olmadığı. 18 yaşında ekranda gördüğün şeye tepki vermen 0.5 saniyeyse 24 yaşına gelince 1 saniyeye çıkmaz.

Belki StarCraft gibi 20 dakika boyunca sürekli odaklanman gereken ve sürekli dakikada en az 200 komut vermen gereken bir oyunda yaşlanma nedeniyle bilek problemleri, odaklanma sorunu ya da yorulma gibi etkenler ortaya çıkabilir ama onda bile 20 yaşından sonra değil 30 yaşlarından sonra görülebilir bunlar.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Oct 2013, 14:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok pro hareketmiş k1nJo kardeş. Adam raslantısal olan bir şeyi reflex olarak paylaşmış bir de lol yaa grinning smiley.
TW
ID § 12 Oct 2013, 14:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yellow Reside SC 2 de tutunamayınca LoL cü olmuştu. Bir nevi SC emeklilik bölgesi lol.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Oct 2013, 14:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tabi ki sc gibi yüksek micro isteyen apm'in tavan yaptığı oyunlarda daha geç görülür. zamanında kendi çapında, ortalama bi wc3 oyuncusu olarak ben de biliyorum bunu. çünkü normal bi spordan farkı yok süreklilik ve pratik konusunda. mobalarda 1 yıl ara versen de gelir kaldığın yerden devam edebilirsin.

ama benim bahsettiğim şey belirgin refleksler yani anlık tepkiler. zaten insan bi de sigara falan da içiyorsa 20den sonra 25e gelmeden emekli olur yani.

@inyormaynd proluktan bahsetmiyorum farkındaysan. ona rastlantısal demek de ayrı bir felaket olmuş.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/10/2013 14:46 tarihinde k1nJo tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 12 Oct 2013, 15:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Lol'ün Trigger reflex anları var, lakin mekanik istemiyor. CoD vs Quake gibi kalıyor baya trajik.

The Wire vs Arka Sokaklar.

Thor vs Loki

Spidey vs Adnan Oktar

Xunn. I gladly feast on those who would subdue us.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum