[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / StarCraft
|-- |-- |+ İdra Kovuldu...
Yazar RSS Konu: İdra Kovuldu {11370}
Syf: ««/ 16 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 22 May 2013, 00:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
_Spartacus_
Alinti
Cuce
chrono boost basıcak yer kalmıyo abi ya..

2 stargate'ten voidray basarken bile birikiyo enerji
Bilemiyorum tam olarak nasıl çalıştığını mekaniklerinin Protoss'un ama gatewayleri sürekli chronolayıp 3-4 gateway eksik yapmak, o minerallerle de expoyu daha erken almak vs. mümkün olabilir gibi geliyor bana. Sadece upgradelerde ve collosus gibi ünitelerde kullanılıyor, sanki daha fazla potansiyeli var gibi geliyor bana.

protoss ve zerg oynamadığın için hep sana öyle geliyor birader. kafanı kumdan çıkarda diğer ırkları oyna biraz.
Yörünge Disi
ID § 22 May 2013, 00:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
_Spartacus_
Alinti
Cuce
chrono boost basıcak yer kalmıyo abi ya..

2 stargate'ten voidray basarken bile birikiyo enerji
Bilemiyorum tam olarak nasıl çalıştığını mekaniklerinin Protoss'un ama gatewayleri sürekli chronolayıp 3-4 gateway eksik yapmak, o minerallerle de expoyu daha erken almak vs. mümkün olabilir gibi geliyor bana. Sadece upgradelerde ve collosus gibi ünitelerde kullanılıyor, sanki daha fazla potansiyeli var gibi geliyor bana.

Oha o nasıl fanteziymiş.

Xunn. I gladly feast on those who would subdue us.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 22 May 2013, 00:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öeh oyunu spartacus kadar bilmiyorumdur muhtemelen ama şunu yazmam mesela ben de grinning smiley
Yörünge Disi
ID § 22 May 2013, 00:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Soimyr
bu arada lol bölümüdne gördük, lectrenin kendiside bayagı bi kötü oyuncu.

tam idra stili, kendi eksikliklerini görmeyip rakibine bok atmak. tam bir mini-idra. oyun öğretinde turkish idra diye piyasaya salalım.

kes.
Üye
medal 1k
ID § 22 May 2013, 01:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
you mad bro?

Such a quiet thing it is, to fall. Far worse is to admit it. - Kreia

I'm gonna make him an offer he can't refuse. - Don Vito Corleone
Genel Yönetici

ID § 22 May 2013, 01:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla spartacusun o ilk yazdığı baya sıradan fikirlerden biriydi. optimum noktada chronobossu o kadar temiz kullanılabilir olucaktıki, daha az gate ile oynıyabillicekti toss. ama pek öle olmadı. gateway unitelerinin dalga dalga gelmesi daha önemli genelde.

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Üye
medal 1k
ID § 22 May 2013, 18:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dalga dalga gelmesi önemli timinglerde vs. ama makrosu iyi olan biri için birkaç gate eksik atıp 3. ya da 4. base'i biraz daha erken almak, üç dört tane cannon fazladan atabilmek daha önemli olabilir. GSL maçlarının replayleri falan olmadığı için inceleyemiyoruz ama Kespa Protoss'ları bu tarz şeyler yapıyorsa şaşırmam.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 May 2013, 22:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eksik gate i 2 nexus chronosuyla kalibre etmek zor gibi. Hem upgradeler hem robo falan derken enerji yetmez.

Biralıyım kalbimden yaralıyım
Yörünge Disi

ID § 23 May 2013, 00:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
maç 20 dakikayı geçtikten sonra nexuslar full enerhi macronun kralını yapıyorlar, sen enerji yetmez diyorsun.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/05/2013 00:21 tarihinde huun tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 23 May 2013, 00:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zaten upgrade, collosus, probe gibi chrono'lucak şeyler varken demiyorum. 15 dk civarı çoğu Protoss upgrade dışında chrono'yu hiç kullanmamaya başlıyor, Nexus'lar full enerjiyle kalıyor. Çok büyük bir fark yaratmaz muhtemelen ama yine de biraz daha fazla kullanılabilir diye düşünüyorum.
Genel Yönetici

ID § 23 May 2013, 00:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
işte stargate robo falan boostluyolar .

ne yazıkki tırto bir macro mekanişği chronoboost

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Baba Kodır, Pati
ID § 23 May 2013, 08:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kovulmasindan sonra ilk defa streamini izledim de, cok kotu... bir insan evladi her oyunda "now I'll go and kill him" diyip iki dakika sonra yenilmez. ben wood league seviyesindeyim, benim okudugum exchange'leri okuyamiyorsa oeh... widow mine 20 mutanin yarisini alinca bir insan farkermez mi ya.

showmanship guzel sey ama bu adamin bu kadar overrated olmasi sacma.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 May 2013, 10:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
idranın sevilmesinin izlenmesinin sebebi su anda cok iyi oynadigi icin degil. bw prosu adam sc2'de de onemli turnuvalarda derecesi falan var. Ama su anda cok kotu oynamıyor herhangi bir turnuvuya falan hazırlanmadigini bir iddiasinin olmadigini dusunursek. Boxerdan da iyi sc2 terran oyuncu var bir suru su an. Ama stream acsa adam binlerce kisi izleyecektir.

Senin okudugunun exchange leri okuyamadigini dusunmek muhtemelen senin tahta lig bilginden geliyordur. Fazla resource u varken agresif oynayip cok one gecmisse pek cost effective gozukmeyen tradeler yapiyor. Medivac leri almak icin tüm mutalari vermek vs gibi. Bazen de sırf sinirlenip sacma sapan veriyor unitleri normal idra iste.

Biralıyım kalbimden yaralıyım
Üye
ID § 23 May 2013, 11:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ayrıca ben 20 kadar maçını izledim kovulduktan sonra, 14-17 aralığında falan kazanmıştır.
Üye
ID § 04 Feb 2014, 09:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hem sc2 stream'lerini hemde caster'lığı komple bırakmış. E-spor arenasından iznini istemiş. Starcraft2'yi hiçbir zaman sevmediğini belirtmeside manidar olmuş :8

"I tweeted a few days ago that I would no longer be streaming starcraft, I was going to leave it at that as I've barely done anything with the game the last month anyway, but there's been enough questions about it I figured I outa write something. Over the last 6 months or so streaming revenue has been nearly nonexistent, in part because of awful ad rates and in part because of continually declining viewership. Casting sc2 tournaments pays very poorly, when considered a significant part of a full time job. A couple thousand dollars for a weekend of talking about a game seems nice, but when it happens maybe once a month it is not a good way to live. There have also been continual job offers from various parts of the industry that always fail to materialize. If I wanted to continue to scrape out a living I probably could, by lowering standards, accepting donations, and whatever else. But I've never liked the game and I don't see that changing anytime soon so I see no reason to scrape by with no future just for the sake of staying with it.

I'll be going back to school. I have no plans to stream dota, or any other game right now, as I get very few viewers for it and I feel dumb inviting people to watch me be bad at something. It is possible I'll stream other games in the future, or be involved with esports in general if something interesting and practical pops up, but for the time being that's it for me. Thank you all."
Syf: ««/ 16 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum