[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / StarCraft
|-- |-- |+ SC2 WCS 2013...
Yazar RSS Konu: SC2 WCS 2013 {14162}
Syf: ««/ 30 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 03 Apr 2013, 18:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[eu.battle.net]
Blizzard bütün büyük turnuvaları tek bir çatı altında topluyor. Sanırım LoL'de de böyle bir sistem var. Daha derli toplu olacak. Bir yılda 20 tane turnuva galibi olunca turnuva finallerinin yarattığı heyecan biraz azalıyordu, böyle daha iyi gibi. En iyisi de bütün turnuvaları 720p kalitesinde bedavaya izleyebileceğiz.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Apr 2013, 19:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Buna tekelcilik denir dostum, lanet olsun.
Üye
medal 1k
ID § 04 Apr 2013, 11:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GSL başlıyor:
[www.twitch.tv]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 04 Apr 2013, 13:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İşte dengenin kendini belli edeceği yer burası.
Üye
ID § 06 Apr 2013, 08:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Executive VP of Global Publishing, Itzik Ben-Bassat (Blizzard)
"By numbers, StarCraft is bigger than the NHL"

Itzik Ben-Bassat: "We informed Dreamhack that we decided to partner with ESL for WCS 2013; it doesn’t mean that Blizzard won’t partner with Dreamhack. We just don’t partner with them for WCS specifically. We still want to see them organizing awesome SC2 tournaments. We’re going to talk with them about awarding [WCS] points to some of their Dreamhack tournaments. The same goes to other tournament organizers."
Yörünge Disi
ID § 06 Apr 2013, 16:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet çok iyi olucak küçük turnuvaları diğer yatırımcıları direk kapı dışarı atıcak blizzard
hala bu firmayı diablo 3 rezaleti,wow rezaletlerinden sonra destekleyenleri anlamıyorum
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2013, 16:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Keşke her rezalet olan şey WoW gibi D3 gibi olsa. Rezalet olmayan herhangi birşeyi hayal etmekte zorlanırdık.

Küçük insanlar kişileri
Normal insanlar olayları
Büyük insanlar fikirleri tartışırlar.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Apr 2013, 16:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kücük turnuvaları kapı dısarımı edıcek?

blizz basından berı hiç engel olmadı kucuk turnuvalara eventlere. hatat barcraft ısmını ve benzeri isimleri tescilledi aldı birileri butur eventleri tek eline alıp engel olmasın komuniteye diye.

kimsenin önüne gectiği yok blizzardın. basından berı önceden haber verilen butun eventlere, ayrı ip ve serverlarda bandwidth sağlıyo, reklam yapıyo, battlenetten yayınlıyo vs vs

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Yörünge Disi
ID § 06 Apr 2013, 16:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aga bak en basiti lan yok diye yüzlerce olabilecek turnuva iptal oldu
korede televizyonlara ilk çıktığı aylarda baya bi uzun süre boyunca turnuva yayın hakkı falan satmadı.
battle net custom gameler falan tam bir rezalet,nerde o warcraft 3 teki lobiler,brood wardaki oyunlar? ui tam bir rezalet
bu oyunun prim yapmasının iki sebebi var birincisi tabanı kuvvetli,starcraft&broodwar gibi baba bir oyuna dayanıyor ırklar üniteler falan herşeyi gayet güzel ve tanınmış bir oyun.
ikinciside böyle matchmaking sistemli adam akıllı rts yok,ama bu ikisi dışında oyun tam bir rezalet. warcraft 3 teki gibi custom game,brood wardaki gibi battle net falan yok onun yerine tam bir rezalet var. 8 gb ramli her oyunu en yüksek ayarlarda oynatan,hatta starcraftı da fullde 110 fps stabil çalıştıran(vsync 60 oynuyorumda denedim) makine bile menülerde ui de acayip bir şekilde kasıyor. oyun o iki sebep dışınd tam bir rezalet,ve insanların bu lan olayını neden eklemediğini hala anlamış değilim.
Üye
ID § 06 Apr 2013, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Lanin olmaması eksiklik kabul edilebilir evet ama rezalet denicek bi durum değil, neden olması gerekli sence?

Blizzard'ın da engellediği bi event&turnuva görmedim ben.

Benim pc'im aşırı dandik ben herşeyi lowda oynuyorum genellikle 50-80 fps alıyorum oyunda ve doğal olarak kasmalar oluyo bende ama uiye özel bahsettiğin gibi bi durum olmuyo bende.

Eskiden public custom game de lobbye birisi girince hemen başlıyodu ve lobyden çıkmak istediğinde yapabilceğin tek şey relogtu bi o çok uyuz bişedi şimdi nasıl bilmiyorum.
Yörünge Disi
ID § 06 Apr 2013, 18:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sc2 yanlış hatırlamıyorsam 150 yada 135 ms lag sabit olarak oynanıyor onun altındaysan ancak üstündeysen problem oluyor. kore avrupa arası online turnuva yapılamıyor örneğin lag çok fazla diye. blizzard dolaylı yoldan engellemiş oluyor lan koymayıp bir nevi. menüde bende 4 pcdede sürekli kasılma var hepsinde windows 7 64 bit yüklü. ama onunla alakalı olduğunu sanmıyorum streamerlerinki bile kasıyor.

şimdi custom gameler hala rezalet deneyebilirsin istersen.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Apr 2013, 18:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kore Avrupa arası turnuva olmuyor mu?

Hacı Iron squid'e mlg'ye dh'ye bir zamanlar IPL'ye falan ön elemeler ön gruplar falan yapılıyo ya hani. Koredekiler kalkıp avrupaya gitmiyolar o elemelerde. Yani gaayet oluyor. Bizim memleketten oynamaya kalkma ama yine de grinning smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/04/2013 18:11 tarihinde Aceace tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 06 Apr 2013, 18:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
diyorum ya sıkıntılı oluyor işte avantaj dezavantaj oluyor özellikle o prolard hele ben diamondum ben bile batırırdım 300ms üzeri ols
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2013, 21:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Küçük turnuvalar eskisi gibi devam edecek. Bunla hiçbir alakası yok küçük turnuvaların. Nasıl bir küçük turnuva Kore ile Avrupa arasında maç düzenleyecek?
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Apr 2013, 21:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lan olmaması nasıl kore avruparası turnuvayı etkiliyoki?

built in delay 200ms, ki 150ms delay bw'ninde wc3'ünde online playınde mevcut.

wc3 lobileri cok kötü, böle inanılmaz kötü. en sonra oyun cıktğındamı baktın bilmiyorum ama 4 yıldır falan sadece botların actığı dota'larla dolu custom game lobysi wc3 battlenetin.
chat channel falan zaten aynen var su anda hots'da.

UI kasma durumunu bende yasadım ama neden ciddi bir sorundur anlamadım. benım yasadığım, altta sc2 acıkken ps illus aftereffects arası calısıyosam makinenin kasması idi.

kücük turnuvalara hiç bir engel yok, hiç yok hemde. hatta varsa hayrı var. map poolların, score'ları, oyunların oynanma zamanlarının, istatistiklerin saklanması yüzünden. hiç konus team liquidde ufak turnuva organzie eden insanlarla, hepsi aynı sey söyliyecektir. api sistemi oldukca sağlam sc2'nin. grief'i, cheatingi, wintrade'i, versionu, haritaları kontrol etmek cok daha kolay online playde.

lan'ın eksikliği sorunmu? evet sorun ama ciddi bir sorunmu bence değil. hatta global bir oyun olarak, antremanların artık ladderda üzeridnen yapılması göz önüne alınırsa, internasyonal takımlar göz önüne alınırsa, bütün turnuvaların antreman düzeniyle aynı standartlarda oynanaması daha bile iyi olabilir.

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Syf: ««/ 30 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum