[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / UO Scriptsharing
|-- |-- |+ Ultima sunucuları ve Roleplay?...
Yazar RSS Konu: Ultima sunucuları ve Roleplay? {2175}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2015, 17:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oynayan varmı halen daha bilmiyorum fakat başlamayı düşünmüyor değilim bana eşlik eden de olursa..
Şuanki piyasayı bilmiyorum,hatta yıllardır takip edemiyorum diyebilirim çünkü sürekli açılıp kapanan sunucular,market sistemleri,çeşitli bugabuse programları,teknoloji falan derken Ultima ülkemizde iyice Ticari bir gelir kaynağına dönüştü yada katletildi gibi.2000 döneminin oyuncuları zaten artık nerdeyse oynamıyor bile,yada benim gibi olanlar biryerde başlamayı düşünüyor,başlıyor ve yanlız kalıp o eski ruhu göremeyince bırakıyorlar,yada iş,kariyer,evlilik derken vakit bile bulamıyorlar.
Şuanda Patiden oynuyan varsa,veya benim gibi gene başlamaya niyeti olan varsa şöyle güzel sade,abartısız,sistemleri hoş ve RP'ye önem veren (kaldı mı bilmiyorum böyle bir sunucu) bir sunucu varsa beraber toplanıp başlasak güzel olmaz mı?

The dark and quiet leaves of forest ..
Yörünge Disi
ID § 05 Jul 2015, 17:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu saaten sonra ne roleplay i ya haahah

Ultime Online First Person olan unreal engine ile yazılmış olsa Massive oynasak... olur ama ozaman
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2015, 17:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Neden olmasın ki? Sağlam bir sunucu varsa (sistemleri sade,abzürut olmayan,geleeck vaad eden ve kapanması güç olan) yönetimi desteklemesede oyuncular kendileri yapabilir yani senin,benim gibi toplanarak ?
Bende farkındayım durumun,işte bir umut böyle bir oluşum deniyelim diyorum.

Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2015, 17:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
grimmwold vardı ama kapandı. böyle sunucuları arayıp bulan oynayan varsa bi zahmet yazsın bilgilenelim

çare skynet
Üye
ID § 05 Jul 2015, 20:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Genel sunucudan ziyade birbirini tanıyan 10-15 kişi toplanıp belli saatlerde belli questleri yapmak için sunucu açılabilir. Bu tarz bir sunucuda karakterler önceden hazırlanmış oluyor. Skill kasma olayı olmuyor doğal olarak. Şu saatten sonra craft fln da kasılmaz.

Seneler önce biz yapıyorduk bayağı da zevkli oluyordu, masaüstü tadında.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 05/07/2015 20:55 tarihinde yeahh1986 tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2015, 23:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@yeahh1986 bence öyle güzel olmaz ya,gerçekçide olmaz yani bence.. Hazır bir düzene,hazir bir karakteri alıp direkt oynamak mı,yoksa biraz emek verip,uğraşmak mı daha güzel ve sürükleyici olur? Yani bu dediğiniz aslında biraz PVP gibide olmuyor değil..

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Jul 2015, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
amcamı orklar öldürdü

kocainum-o
Yörünge Disi
ID § 06 Jul 2015, 01:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ultimanin olayi zaten kasmakti
Üye
medal 1k
ID § 06 Jul 2015, 01:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dedi ve gitti editör
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Jul 2015, 01:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GG...
Üye
medal 1k
ID § 06 Jul 2015, 08:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@Editorun dediği kesinlikle doğru.. Dediğim gibi böyle bir oluşum yaratabilirsek gerçekten çok güzel olur..

Üye
ID § 26 Oct 2015, 16:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vay be hala uo ile alakali konular açiliyor demek smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 28 Nov 2015, 00:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
99-2003 dönemini yaşamış kişilerin herzaman aklının bir köşesindedir Ultima =) ama işte o dönem o güzelliği ile o yıllarda kaldı malesef.

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Nov 2015, 07:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gerçek hayatta RP yapıyorum artık
daha zevkli.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum