[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / UO Scriptsharing
|-- |-- |+ Theselia 'ı hatırlayan var mı?...
Yazar RSS Konu: Theselia 'ı hatırlayan var mı? {2252}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 12 Sep 2013, 10:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sendika kuralim bence.. (tüm emk-uo-sen) emekli dayilar gibi hirka kazak koyun yunu suveter giyip toplanalim

roboski: rus robot ve mekatronik sanayii
Üye
ID § 12 Sep 2013, 12:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Black_Lupin
sendika kuralim bence.. (tüm emk-uo-sen) emekli dayilar gibi hirka kazak koyun yunu suveter giyip toplanalim

Önünde de Theselia Ultima Online yazıp drake resmi olsun. cool smiley
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Sep 2013, 14:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Waffen
Alinti
Korax
Valla özgur abi bu yil turkiyeye geldim gelmesine ama ankarada toplam 2 gun, istanbulda 3-4 gun kalabildim vaktim olmadi inan smiling smiley Özledim ama yauv, bi reunion yapmak lazim

Geldiğinde haber et yada geleceğinde. 16 Kasıma da bekliyorum.

Tamamdir abi smiling smiley

👀
Üye
ID § 24 Sep 2013, 09:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Waffen
Merhaba,

Aslında amaç yeni bir sunucu açmaktan ziyade eskisini, anılarını ve yaşadıklarımızı tazelemek. Unutulamayan çok şey var. Yaşanılan sıkıntıların komik anlara düştüğü kullanıcı mesajlarından tutun, harita tasarlarken yönetici kadrosuyla beraber sahanda yumurta yemenin tadı gidi. Hatta bir mesajı hiç unutamıyor ve halen gülüyorum. Mesaj aynen şöyle idi.

Gece saat 4:00 am
Kullanıcı: Sayın admin. Ejderhayı ok ile vururken birden ok yerine kapı atmaya ardından mustang atmaya başladım.

Yönetici : Çalışma yapılıyor. Sorun en kısa zamanda düzelicek.

Kullanıcı : Bu mustangler ejderhayı öldürdü.

Server restart. smiling smiley

Nasıl bi çalışmaydı ki bu? smiling smiley
Üye
ID § 24 Sep 2013, 10:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba,

Uzun ve güzel bir çalışmaydı. Değerli arkadaşlarımla beraber canla başla yaptığımız bir çalışmaydı. O zamanlar harita üzerinde staticleri taşıyamazdık. 3 arkadaş kafa kafaya verip excelde staticleri taşıyan bir sistem yazmıştık. not defterinde yapılan bu çalışma çoğu zaman bilgisayarların(o zamanda bilgisayarlar şimdiki gibi hızlı değildi) çökmesine neden oluyordu. Şimdilerde bir tıkla herşeyi oynatabiliyorsun.Yerleştirip kaydırabiliyorsun. Eh o zamanlar gece yaptığımız her şey bize ayrı bir azim katardı. Ama şansızlığımız sponsorlarımızın ya iflas etmesi yada projeden vazgeçmesi ile son buldu. Şuan da bir sponsora ihtiyacım yok çok şükür. İnşallah yeniden açıcam.

Kolay gelsin.
Üye
medal 1k
ID § 24 Sep 2013, 11:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
baya oynamıştım ben de burada. çok güzeldi ortam thumbs up

bla bla
Üye
ID § 24 Sep 2013, 13:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Waffen
Merhaba,

Uzun ve güzel bir çalışmaydı. Değerli arkadaşlarımla beraber canla başla yaptığımız bir çalışmaydı. O zamanlar harita üzerinde staticleri taşıyamazdık. 3 arkadaş kafa kafaya verip excelde staticleri taşıyan bir sistem yazmıştık. not defterinde yapılan bu çalışma çoğu zaman bilgisayarların(o zamanda bilgisayarlar şimdiki gibi hızlı değildi) çökmesine neden oluyordu. Şimdilerde bir tıkla herşeyi oynatabiliyorsun.Yerleştirip kaydırabiliyorsun. Eh o zamanlar gece yaptığımız her şey bize ayrı bir azim katardı. Ama şansızlığımız sponsorlarımızın ya iflas etmesi yada projeden vazgeçmesi ile son buldu. Şuan da bir sponsora ihtiyacım yok çok şükür. İnşallah yeniden açıcam.

Kolay gelsin.

Merhaba,

Sponsora ihtiyacım yok dedim ama yer vermek isteyen olursa çevirmem de cool smiley

Saygılar.

Leomare

Return of Theselia
Üye
ID § 10 Nov 2015, 09:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba,

Yine ben, yine eskiler. Aradan 2 yıl geçmiş vay be zamanı elle tutamıyoruz. Zaman akıp gidiyor elimizden. Bundan 10 yıl sonra bu yazı silinmez ise yine ben diye yazarım.

smiling smiley

Saygılar.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Nov 2015, 19:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Feysbukunu niye kapadin zalim, pm ile ulasta göruselim bi eheuh

👀
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum