[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / UO Scriptsharing
|-- |-- |+ Ultima Online-Eskiye dair...
Yazar RSS Konu: Ultima Online-Eskiye dair {6896}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
ID § 29 Nov 2013, 15:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mehanix
hey gidi hey..
sanane ztn efsaneydi..
nebula da iidi..
uo gibisi gelmedi hacılar..

sen bizim mehamisin? ankarlidi sanirimsmiling smiley bizim guilddeydin yanlis hatirlamiorsam the virtue of chamber miydi neydi guildin adinida unuttum ya tiara satirisin eski guildi halid el kayed fln vardi dedekorkut vardi sonra necromancers kuruldu oraya kaydi bikaci sende sanirim kaydin abi zar zor hatirliorm sonra metalon altinda birlesmistik 5-6 guild

damn baby pussy can't be your only hussle, unless you bad as naomi russell
Üye
ID § 29 Nov 2013, 16:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
HotLine
Alinti
Mehanix
hey gidi hey..
sanane ztn efsaneydi..
nebula da iidi..
uo gibisi gelmedi hacılar..

sen bizim mehamisin? ankarlidi sanirimsmiling smiley bizim guilddeydin yanlis hatirlamiorsam the virtue of chamber miydi neydi guildin adinida unuttum ya tiara satirisin eski guildi halid el kayed fln vardi dedekorkut vardi sonra necromancers kuruldu oraya kaydi bikaci sende sanirim kaydin abi zar zor hatirliorm sonra metalon altinda birlesmistik 5-6 guild
evet benim dostumsmiling smiley
yıllar gecti valla bende tam hatırlayamıyorum ama ultima keyfini baska bi oyundan alamadım valla
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Nov 2013, 16:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de arkadaşımı arıyorum ''Junon'' Nebula'dan, İzmir'li, konservatuar mezunu kemancıydı. Nerdesin ? Seni cok ozledim,komşulara karşı çok ayıp oldu.
-.-
Üye
ID § 29 Nov 2013, 16:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ultima'nin turkiyedeki online gaming de ozellikle bizim jenerasyon icin ap ayri bi yeri var. ayni sekilde Metalonun turkiyedeki communityler arasinda. ordaki o ortam o blood rengi mage shroudlu toplantilar fln baya eglenceli gunlerdi. hic unutmicam ya tiara dedekorkut halid ve ben brit bank ta jack ve neo diye 2 chaos tan reskill yemistik ahah jackin elinde blessed 15 hatchet fln. eski nebuladan foto tutan varmi ya? bakalim biraz anilari canlandiralim.

Üye
ID § 29 Nov 2013, 16:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sanane deki bırakma topicimi buldum smiling smiley

yıl 2001 smiling smileyşaka gibi...
valla su kadroyu toplasak direk başlarım uo yasmiling smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 29/11/2013 16:53 tarihinde Mehanix tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 01 Dec 2013, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
HotLine
Ultima'nin turkiyedeki online gaming de ozellikle bizim jenerasyon icin ap ayri bi yeri var. ayni sekilde Metalonun turkiyedeki communityler arasinda. ordaki o ortam o blood rengi mage shroudlu toplantilar fln baya eglenceli gunlerdi. hic unutmicam ya tiara dedekorkut halid ve ben brit bank ta jack ve neo diye 2 chaos tan reskill yemistik ahah jackin elinde blessed 15 hatchet fln. eski nebuladan foto tutan varmi ya? bakalim biraz anilari canlandiralim.

Valla ben 2000'den 2007'ye kadar olan bütün UO SS'lerimin bulunduğu arşivi, iki HDD'yi de PC'ye master olarak tanıtmaya çalıştığımdan (ah salak kafam) patlatmıştım. Sinirden ağlamıştım oturup o gün ya, o derece koymuştu bana o ekran görüntülerinin elimin altında kayıp gidişi. Yıl yıl ayırmıştım onları bir de, sunucu sunucu klasörlere bölmüştüm. Ah kafamı ... ah.
Üye
medal 1k
ID § 04 Dec 2013, 23:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vayyy vayyy vayyyyy winking smiley
Sanchez Ramirez'den tüm SNN cilere selam olsun.
Çoook güzel günlerdi.
Üye
medal 1k
ID § 06 Dec 2013, 02:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o değil de, karakterimizi dragon olarak seçebileceğimiz ultima sunucusu var mı?

çare skynet
Üye
ID § 19 Dec 2013, 09:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mehanix
Sanane deki bırakma topicimi buldum smiling smiley

yıl 2001 smiling smileyşaka gibi...
valla su kadroyu toplasak direk başlarım uo yasmiling smiley

abi ben nebula ada basladim tekrar ama ole ciddi bi baslangic deil. dun zaten yeni acildi server, reset atmislar butun item binek vslere ama bildigin gibi sanirim bitane eleman alakasiz nebula diye acmis veya eskiden bi gm felan ne bilim bana hic eski kafadaki elemanlardan biriymis gibi gelmedi neyse onu gectim asil bizim icin onemli olan server cok kalabalik baya baya oyuncu var ve lagsiz ben moskovadan girdim 0 lag gelirseniz beklerim buraya yazin hatta birazdan usenmeyip bi topic acicam eski arkadaslar bulusalim bi guild altinda maksat muhabbet ole ciddi bi oyun deil 1-2 gununuzu ayirip ph varken kasarsaniz sadece mezar basip action yapariz smiling smiley

[www.nebula.web.tr]
site budur

Üye
ID § 01 Jan 2014, 05:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
HotLine

ahaha editti onlar hatta jack editlemisti beni daha sonra. prodigy ben metalon'dan.
Üye
ID § 23 Feb 2014, 15:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
smiling smiley) merhaba millet !

ben kisa sure icerisinde osi europya basliyorum , bilginize smiling smiley
Üye
ID § 23 Feb 2014, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada Halid El-Kayed ben
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum