[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ FIFA 19...
Yazar RSS Konu: FIFA 19 {6160}
Syf: ««/ 14 »»   [ A ]
kraliçe
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 24 Jan 2019, 15:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aa siz oynamayı bilmiyorsunuz ondan. yoksa çok güzel mod fut.
Üye
ID § 24 Jan 2019, 16:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dediklerinizde haklısınız ama benim sunduğum tez de zaten oyunun orijinalini bozmamış olmaları.

Yani ekstra bir mod getirdiler oyuna ve buna yüklendiler. Bundan öncesinde Fifa dediğin şey direkt online seasons idi bir çok şey için. Pro clubs geldi, oyuncu ve menajer kariyer modları geldi, journey geldi vs.

Modların birini sevmediğiniz için oyunu boklamamanız gerektiğini savunuyorum sadece ben. Ha yarın öbürgün adamlar diğer modlara hiç emek vermez, dümdüz yapıştırır o zaman ben de bok atarım FUT'a.

İşin özeti ben yeni yeni kartlar çıkmasını ve bunları takip etmeyi seviyorum, hitap ettiği bir kitle var yani. Anlatmaya çalıştığım bu sadece.

hopdediks
Üye
ID § 24 Jan 2019, 16:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Holy
Modların birini sevmediğiniz için oyunu boklamamanız gerektiğini savunuyorum sadece ben. Ha yarın öbürgün adamlar diğer modlara hiç emek vermez, dümdüz yapıştırır o zaman ben de bok atarım FUT'a.

fut oynamaktan diğer modlara bakmadığın için sanırım, diğer modlara biiiiiir gramcık emek vermediklerini, bir önceki senenin aynısını c/p yapıp geçtklerini, en ufak yenilik getirmediklerini görmüyor olabilirsin, ama tam yukarda yazdığın durum geçerli şuan.

FUT dışında yenilik gelen bir mod yok oyunda bu yüzden zaten FUT FIFA'ya zarar vermeye başladı
Üye
ID § 24 Jan 2019, 16:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Journey 2 sene önce geldi, hikayenin devamını yaptılar sadece.

Pro clubs veya online seasons da oynadım bu yıl, onlarda yapılabilecek bir yenilik görmüyorum açıkçası. Oyun motorunda yaptıkları yenilik zaten direkt olarak etki ediyor.

Kariyer modunu hiç oynamadım bu sene ama geçen sene oynadığımda gayet keyif almıştım.

Bu modları daha çok oynuyorsanız, yapılabilecek ne gibi bir yenilik olabilir sizce? Sarkastik olarak değil, gerçekten soruyorum çünkü ben oynarken aklıma yapılabilecek iyileştirme gelmiyor. Pro clubs modu daha detaylandırılarak köklü guild sistemi vb. bir şey olabilir diye düşünmüştüm ama oyun içi chat rahat olmadığı için sürdürülebilirliği soru işareti.

hopdediks
Üye
ID § 24 Jan 2019, 16:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pro club

- AI diğer tüm modlara göre kötü, kesinlikle ilk düzeltilmesi gereken şey
- O kadar sallamıyorlar ki bu sene trophyleri bile kaldırdılar, tatmin duygusu yaratacak bir unsur yok
- 3 tane slot koymuşlar, bunun sayısının artması gerek farklı mevki ve oyun tarzı alternatifleri için
- maç içi pozisyon değişikliklerine olanak sağlanması
- taktiklerde ve taktik geçişlerinde esneklik sağlanması
- oyunun dandik serverlarından veya diğer sebeplerden kaynaklı düşüşlerde geri bağlanabilme imkanı

sezon

Geçen seneye göre sıfır yenilik, o da bir önceki seneye göre sıfır yenilik.
antrenman sisteminin çöplüğü mü desem, transfer görüşmelerinde AI'nin salak saçma kararları ve hareketleri mi desem. Seasons da CL lisansı dışında koca bir çöp

online modlarının bir ton teknik sıkıntısı var onlara değinmiyorum bile

Journey bu sezon bitiyormuş sanırım. Seneye -1 yaz
Sürekli diğer modlara verilen önemi düşürüp yakında sadece FUT satacaklar.

FIFA free FUT 60 dolar

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/01/2019 16:52 tarihinde applev0dka tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 24 Jan 2019, 16:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Journey dışında çok fazla oynamamıştım diğer modları, durum bu şekilde ile haklısınız. Ben oynarken farketmedim bile pro clubsdaki eksiklikleri.

Gidişat konusunda da haklısınız, para olan tarafa yöneliyor zaten EA ama diğer modlar bittiği sürece oyuncu da kaybedeceğini düşünüyorum.

Hala Fut'daki gelişim pozitif geliyor ama bana, o konuda fikrim değişmedi smiling smiley

hopdediks
Üye
ID § 24 Jan 2019, 17:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zaten o tartışma konusu bile değil smiling smiley
geçen seneye göre çok fark var FUT'da. Daha fazla zaman/para ayırmana neden oldukça daha da iyiye gider zaten FUT modu ondan eminim.

şu haliyle her sene FIFA20 FIFA21 FIFA22 diye çıkarmalarına gerek yok.
FIFA FUT diye oyun çıkarsınlar onu satsınlar 60 dolara, sonra her sezon başı kartlara reset gelsin. Coinler de şimdiye göre biraz ucuz olsun deli gibi satış yaparlar işte.

60 dolar verip alan adam bir de coin parası mı vericem diyebiliyor ama 1 kere para verdikten sonra her sene packlere fazla fazla para gömer gibi geliyor bana.

Aylardır Pro club dışında FIFA oynamıyorum
Üye
ID § 24 Jan 2019, 20:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sağlam bi pro club benim hayalim ya. Takım kurmadan random girmek sabır testi fjfj.

Pas atmayı asist yapmayi defans yapmayı takim oyunu oynamaya mecbur bırakacak bir sistem gelmeli. Skill hareketlerine ulaşabilmek zorlasmali. Kaleci olmak için dr iq testi yapsınlar fkfk
Üye
ID § 24 Jan 2019, 21:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pro clublari parali yapsinlar, troller mac sonu oylama ile banlansin yada rankingi dussun. Mis.
TW
ID § 25 Jan 2019, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kariyer modunda en basitinden journey'de olan, sornadan oyuna girme bile yok hala. ya ilk 11sin ya hiç.

lel
Syf: ««/ 14 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum