[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Granblue Fantasy...
Yazar RSS Konu: Granblue Fantasy {19862}
Syf: ««/ 61 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 22 Jan 2019, 18:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bugün en hardcore savaşımız oldu crew tarihindeki, son bir saat başabaş geçti ve son 1dk'ye 1m önde girdik, kimin kazandığı belli değildi, hala heyecanla bekliyoruz sonucu lol.

ama 370m+ yaptık, tier b'de 29. olmuşuz. yarına tier a'ya rank up yaptık yani. valla çok heyecanlıydı, güpgüp attı kalbim sonlarda ahah.

ve kaybetmişiz lol. tier b'de 29. olup gene de kaybetmek talihsizlik yani. crewdaki en imba gridli adam sadece bir maç yapsaymış gece yatmadan, bütün gün 0 skor. :/

2 defa güncellendi. Son güncelleme 22/01/2019 18:36 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 22 Jan 2019, 18:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kötü oldu ama ciddi talihsizlik, önceki günlerde yayıla yayıla kazanıyorduk, şimdi en iyi performansımızda küçük havuzdaki büyük balığa çattık :p
Yalnız karşımıza bunlar gelmeseydi yine skor kasmaya üşenirdik, Tier B de kalırdık bir bakıma iyi de oldu.
(Son dakikada kazanabilseydik daha da iyi olurdu ama)

Tabi bir de yarın Tier A'da çok fena elimize verecekler o ayrı konu ^^
TW
ID § 22 Jan 2019, 18:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya işte ST zamanı ve psikoloji bu işte çok önem taşıyor. onların ilk ST 15'te olunca öne geçtiler ama arayı çok açamadıkları için ben gazlamaya devam ettim. son saatte yakalamıştık ama bu sefer başabaşız diye onlar da abandı.

o noktada da işte kimin balinaları oynuyor ona bakıyor iş. japonların bariz avantajı var, bizim mayumi'nin iş saatine denk gelmese ezer geçerdik net. o adam oynasa min 30m çıkarırdı bugün.

şu crew buff sistemi eski haline dönse keşke, o da bize çok kazık atıyor. eskiden maç başladığı anda basıyorduk buffları, gece oynayabilenlerin çok işine yarıyordu. şimdi sadece ST'de mecburen. onu da son saatler yapmayan dayağı yiyor son iki saatte işte.

japon crew'ları yenmek ya da başabaş gidebilmek bayağı büyük başarı gw'de o yüzden. ilk gün bizim gibi beynelmilel gelince yoketmişsiniz, öyle birileri geleydi ya lol.
Üye
ID § 22 Jan 2019, 20:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet Japonlarla aynı ligde yarışmamız bayağı saçma zaten. Strike Timelar, event saatleri filan tam Japonlar hariç kimse oynayamasın diye tasarlanmış resmen.

Oyunu dünyaya açıyorsan EU,NA için ayrı GW segmentleri aç bunlar kendi aralarında yarışsın yani.
Gerçi oyuncu oranları ne kadar onu bilmiyorum, büyük çoğunluk JP. EU için özel GW açılırsa 50-60 crew kendi arasında kapışmasın sonra :p
TW
ID § 22 Jan 2019, 20:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla gw'lerde 5'te 1 japon olmayan crew çıkarsa şanslıyız, o yüzden dediğin gibi bir durum yaşanabilir lol.
Üye
ID § 28 Jan 2019, 00:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Huanglong/Qilin weaponlar kasmaya değer mi? Grid guide'da optional olarak koymuş Huanglong Katana/Fist, Qilin Bow/Swordu ama emin olamıyorum ne kadar işe yarar diye.
Qilin bow filan çok iyi gözüküyor zaten, ama dark partym fazlasıyla squishy zaten, çekimser kalıyorum o yüzden. Diğerleri de aynı şekilde, Qilin Sword alsam survival açısından faydası olur mu(def nasıl stackleniyor bu arada?)
TW
ID § 28 Jan 2019, 01:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
def değil onlar, elemental resistler ve ben kullandım hollowsky silahları alana kadar. finalde alacağın dmgye reduction uyguluyor. %15 lvl15 skillde. 1000 yerine 850dmg alıyorsun. dmg cut değil ama. bulunduğun noktada değer bence ikinci ex silahın massive dmg skilli değilse. zor değil almak zaten, raidlere gireceksin bol bol şu ara millet açarken.

qilin bow bence değmez, zaten cortana hp cut veriyor.
Üye
ID § 30 Jan 2019, 10:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
B tier, avrupali diye girdigim crew tryharda bagladi iyice. A tierda japonlarla kapismaya calisiyolar sdf. Isin komik yani 2win de kopardilar 2 gwdir. Cok saglam valor geliyor ama lider yatanlara bi uyari cekti son gwden sonra, dedim bana musade o zaman. Mumkun degil cunku normal uyku duzenimde yarim saat falan kaliyor gwye katilabilecegim. Prelimde 10m'e zorladim ama sonrasi dusuk baya. Tier a and slack crewi bakinicam simdi. Sizin sartlar agir degilse size de gecebilirim?

Gitmeden adamlara faydam dokunsun diye meta hostluyorum bir haftadir, kendime 2 bow dusurdum bu arada tilt oldular iyice giderayak grinning smiley
TW
ID § 30 Jan 2019, 17:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla biz de 1,5 yıl tier b gittikten sonra tier a'ya geçme kararı aldık ortalama 150m+ yapınca her gün. tier a deneyeceğiz ilk defa sıradaki gw'de.

maalesef boşluk açıldı ve hemen doldu gw ertesi, şu anda doluyuz ama şöyle bir durum var: crew'da halihazırda slack adam çok maalesef. tier a'da carryleyen 5 kişi filan olacak. slackleri azaltıp carrycileri arttırmaya çalışıyorum artık çünkü o sistem taşımıyor kendini. bottom 5'da üstüste iki kere duranları artık atacağım o yüzden eş-dost değilse.

bizim bottom 5 segmenti de 5-10m yapanlar, onları ateşlemeye çalışıyorum şu an. eğer haftasonu abanırım da 20m'ye tamamlarım diyorsan yer açılınca alabilirim ama 6gün x 3m = 18m yapamayan almak istemiyorum artık çünkü finallerde 150m yapabilmek için günlük kişi başı ortalamamızı 3m'ye getirmek lazım.

hani günlük kotamız yok, bir gün yapamazsan öbür günlere yay şeklinde alıyorum insanları şu anda ama kazanmak bir yana, tier a'da yayılabilmek için kişibaşı total honor'ı min 20m'ye getirebilmek lazım. 1.2b yaptık bu sefer, dediğim min'e çekince 600m oluyor zaten ki bu zaten yetersiz tier a'ya girmek ve loss badge toplayabilmek için.

bir nolu carrymiz 223m yaptı, bu adamın onda birini yapamayan kimseyi almak istemiyorum artık yani, bir hastalansa veya sıkılsa çıksa bittik. tongue sticking out smiley

hala tier b'de dursaydık aslında daha relakstık ama her gün 150m+ yaparken tier b artık verimsiz oldu emek verenler için. yoksa ben de memnundum aslında tier b'den. talihsizlik yani bizde de koşulların tam ağırlaştığı zamana denk geldi. :/

tldr: rank kaç? event başına 20m çıkarabilirsen yer açılınca alayım.

şu event official art'lar da çok iyi, nya!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/01/2019 17:37 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 30 Jan 2019, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yanlış yazdım ya, 3m günde ortalama değil, 5m olması lazım. 5x30=150.

yani güncelliyorum, 25m diyeyim ki o bile ortalamanın altında aslında. 25x30=750m ediyor ve 1.2b yaptık bu sefer.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 30/01/2019 19:58 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 61 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum