[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Marvel's Spider-Man...
Yazar RSS Konu: Marvel's Spider-Man {4610}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Oct 2018, 19:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya bi de şeyi soracaktım, ps2'deki spiderman 2'de web swing için mutlaka bi yere tutunması gerekiyordu web'in.

bunda sanki uzay boşluğuna sıkıyor gibi görüyorum izlediğim vidyalardan. foto modunda bi baksanıza uzaya mı gidiyor yoksa bi mutlaka binaya falan bi yere yabışıyor mu?

thanks, i hate it!
TW
medal 1k medal 5k
ID § 20 Oct 2018, 20:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yabışacak yer yoksa swing yapmıyor yerdeki bir objeye çekiyor kendini.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Oct 2018, 03:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"downgrade etmişler reeee" vidyolarında caps'lerinde falan su birikintili falan bi kare var

cevap: [twitter.com]

dfsgkj

thanks, i hate it!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/10/2018 03:06 tarihinde Cokomantis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 21 Oct 2018, 03:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
new game plus geldi oyuna. 2 gün sonra da dlc geliyor.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 22 Oct 2018, 10:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla Platinum Trophy bitirdiğim için yapacak bir şey kalmamıştı oyunda, ona rağmen arada girip 25 - 30 dk oynuyorum sırf webswing ve combat için.

New Game plus kasabilirim aslında bir ara, zaten trophy kasma derdi olmayınca rahat biter.

Yalarım seni Felicia.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
TW
ID § 24 Oct 2018, 11:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Heist'a dün başladım, sanırım 36 TL gibi bir fiyatı var store'da. Deluxe aldığım için beleşe indirdim tabi.

Epey kısa olmuş, 2 - 2.5 saat oynadım %57 olmuştu. Bu 2.5 saate epey side quest de dahil yalnız. Hızlı hızlı sırf hikayeyi oynicam deseniz 1 - 1.5 saatte biter sanki.

Black Cat her zaman ki gibi düşman mı dost mu durumu belli olmayan bir karakter olmuş. Peter base game'in sonunda MJ ile arayı düzelttiği için Felicia'nın ortaya çıkması komik diyaloglara sebep olmuş oyunda, onu sevdim. Çizgi romanlarda olduğu gibi oyunda da Peter'ın Felicia ile geçmişi var çünkü.

Hatta,

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
TW
ID § 04 Dec 2018, 10:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dün ikinci DLC Turf Wars'u da %100 bitirdim. Öncekine kısa diyorduk bu ondan da kısa çıktı. Deluxe aldığım için zamanında DLC başına çok bi para ödemiş olmadım ama gene de content çok sınırlı. Sadece ana görevleri yapsan belki 1 saat sürer, haritayı tamamlayım falan diyince işte bi 3-4 saat sürüyor DLC başına.

Bu DLC'deki Hammerhead HQ'ları önceki oyundaki base görevlerine göre daha zordu ama en zor seviyede. Bir ara pati'den Spyro da canlı yayında gördü, ellerim 5 - 10 dk ağrıdı dodge'layıp saldırmaktan.

twitch.tv/denoran
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Dec 2018, 01:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen deluxe mu almistin unuttum

By order of the Peaky Blinders
TW
ID § 06 Dec 2018, 14:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet release öncesi deluxe aldıydım.

twitch.tv/denoran
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum