[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Red Dead Redemption 2...
Yazar RSS Konu: Red Dead Redemption 2 {21181}
Syf: ««/ 37 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Dec 2018, 20:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni steam ui gelince begenmeyen cok olur gene, ordan girersiniz sizde np

"Did not your mother about m̞̾̂̍͡e͓͉ͤ̕ warn?"
Üye
medal 1k
ID § 06 Dec 2018, 08:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
beyaz elite arap atını tavlamaya gittim. at bir kere kaçtı. kayboldu. bulamıyorum ne yaptıysam. çıkmıcak heralde

www.behrankankul.com
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Dec 2018, 11:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tekrar çıkmıyo diye biliyorum.
Üye
ID § 06 Dec 2018, 11:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla ben ilk seferde denk gelince yakalamıştım baya bi süre kovalayıp o yüzden kendi deneyimimle bir şey söyleyemem ama redditte ölünce tekrar respawnlandığını duymuştum. bi süre sonra tekrar gidip dene çıkar bence.

#YENİDENFENERBAHÇE
TW
medal 1k medal 5k
ID § 06 Dec 2018, 11:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kaybolmuyor ya arayınca bulunuyor ama taa karşı kıyıdan fln çıkabiliyor.
Üye
ID § 06 Dec 2018, 11:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Oce4n
valve?
valve oyun bile çıkartmıyor ki kötü bi etkisi olsun grinning smiley
artifek oyun sayılmaz. kart oyunu...

%30 kesiyolar developerlardan nasıl kötü etkisi yok. nese epic belki biraz değiştirir etkileyebilirse.

ha bi de o atı ben de bulamadım ya, 2 gün kamp yaptım ame ama yok.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/12/2018 11:40 tarihinde razzRaziel tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 06 Dec 2018, 22:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
online ina ilgili olan var ise online beta feedbackine gore sekillendiriyorlarmis.. tabii ne kadar sekillenir orasi baska konu, sonucta gelsin paralar bir sekilde.

We want to thank the Red Dead community for playing and sending us tons of valuable feedback during the first full week of the Red Dead Online Beta’s availability. This feedback is crucial to help shape the game as we move forward.

Today we are starting to implement the first set of adjustments to the game including changes specifically geared towards creating a more balanced, fun and rewarding overall experience, across all modes and missions. These include:

Increasing the cash and gold payments across a number of different activities including Free Roam Missions, Free Roam Events, replays of A Land of Opportunities Missions, Showdown Series modes and more.

Reducing the prices of most weapons in the Wheeler, Rawson & Co Catalogue and Gunsmiths. For players that have already purchased weapons at the previous prices, we will automatically deposit the difference to player balances starting today - please look for an alert message the next time you log in to the Red Dead Online Beta to notify you of this change, refunds may take up until December 10th to reach all players.

Balancing the values of select pelts, skins and fish as well as horse reviver and pamphlets.

Kifflom!
Üye
ID § 08 Dec 2018, 00:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
beyaz atı buldum ya önce bi bison görevi yapmak gerekiyomuş ondan önce çıkmıyor
Üye
ID § 15 Dec 2018, 16:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Buglandım mı ben ne oldu oyun bok oldu

Chapter II de Micah'ı hapisten kurtardıktan sonra ana hikayede bir türlü görev çıkmadı bir tek görev olarak: Blackwaterda Javierı kurtarma açık. Ancak blackwaterda dead or alive olarka arandığımdan girmem söz konusu değil anında indiriyorlar. Neya pıcam başına böyle birşey gelmiş olan var mı?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Dec 2018, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
girecen giriliyor gayet yaklaşınca mapten bak bounty hunterlar nerde onlardan kaça kaça gidiyosun. şehre girmiyosun zaten.
Üye
ID § 15 Dec 2018, 16:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
NolaxThensbane
Buglandım mı ben ne oldu oyun bok oldu

Chapter II de Micah'ı hapisten kurtardıktan sonra ana hikayede bir türlü görev çıkmadı bir tek görev olarak: Blackwaterda Javierı kurtarma açık. Ancak blackwaterda dead or alive olarka arandığımdan girmem söz konusu değil anında indiriyorlar. Neya pıcam başına böyle birşey gelmiş olan var mı?

şehrin dışında Javier. Öle kenardan kenardan gidicen yanına.

(._.) ( l: ) ( .-. ) ( :l ) (._.) That's just how I roll.
Üye
ID § 15 Dec 2018, 21:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dediğiniz gibiymiş sağolun
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 17 Dec 2018, 01:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende bitirdim bakalım. gayet keyifliydi.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz

1 defa güncellendi. Son güncelleme 17/12/2018 01:43 tarihinde bombilo tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 19 Dec 2018, 13:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

#YENİDENFENERBAHÇE
Syf: ««/ 37 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum