[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Red Dead Redemption 2...
Yazar RSS Konu: Red Dead Redemption 2 {6465}
Syf: ««/ 12 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Sep 2017, 01:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bugün yeni trailer'ı geliyor. yeryüzünün en iyi oyunlarından biri olacak. net. ilk trailer'ı koyalım, bugün yenisi gelince onu da koyarız. 11 ay geçmiş bu videonun üzerinden oha, ne ara.

fun fact: bu trailer çıktığında nintendo switch'in ilk trailer'ı da yeni çıkmıştı ve o ara nintendo'ya yetişip izlenme sayısında geçiyordu neredeyse. düşün yani bir yanda "nintendo"nun yeni konsolu, bir yanda rdr 2. ilgili video First Look at Nintendo Switch diye bulunabilir, resmi Nintendo kanalındaki video. e tabii şimdi ikiye katlamış normaldir konsol çıktı kaç oyun çıktı vs

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/09/2017 01:52 tarihinde razzRaziel tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Sep 2017, 09:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rdr remastered release date + rdr 2 teaser gibi bir şey bekliyorum. remastered yaparlarsa inanılmaz olur 2 öncesinde. tekrar o çöllerde at binip, tavşan avlamak, random karşılaşılan adamlardan ambush yemek, aranan adamları takip etmek falan offffffffffff

marston reis'in hikayesine hiç girmiyorum bile. gözümde tüttü resmen lan sad smiley

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Sep 2017, 10:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mandatory "pc'ye de pls" post'u.

thanks i hate it!
TW
medal 1k medal 5k
ID § 28 Sep 2017, 10:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pcye illaki çıkar ama firma çakal önce konsolları sömürür sonra pc sonra handled olanlara çıkarır.
Üye
ID § 28 Sep 2017, 18:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geldi

TW
medal 1k medal 5k
ID § 28 Sep 2017, 18:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eşek kadar harita + western = bir witcher efsanesi daha mı geliyor acaba? Dört gözle bekliyorum.

Spring 2018 gelmek bilmez artık.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/09/2017 18:19 tarihinde DareJedi tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 28 Sep 2017, 18:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
heyçan!

"Everybody's talking but no one says a word."
Üye
medal 1k
ID § 28 Sep 2017, 19:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Açmaya geldiydim, bir bucuk saat geç kalmışım.

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Sep 2017, 19:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pc gene yok..

o kadar salaksın ki!..
Üye
ID § 28 Sep 2017, 19:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
remastered gelmemesi çok ilginç buna. ps3'te oyun beni kör ettiği için oynamamıştım.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Sep 2017, 20:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk oyundan daha öncesini anlatıyor. bilgi falan paylaşmışlar mı sadece trailer mı?
Üye
ID § 29 Sep 2017, 09:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DareJedi
Eşek kadar harita + western = bir witcher efsanesi daha mı geliyor acaba? Dört gözle bekliyorum.

Spring 2018 gelmek bilmez artık.

amin

Kifflom!
Üye
ID § 29 Sep 2017, 11:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk trailer fall 2017, ikinci trailer spring 2018. release fall 2018 olur o halde.
Üye
ID § 29 Sep 2017, 11:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok muydu şöyle 4 5 ay sonra çıkıcak bi remaster haberi. rdr2'ye kadar yürek dayanmaz.

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
ID § 29 Sep 2017, 11:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rdr2 icin spring 2018 tarihini attilarsa remastered falan yoktur herhalde bu kadar kisa araya.
Syf: ««/ 12 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum