[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)...
Yazar RSS Konu: Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt) {11516}
Syf: ««/ 24 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Jan 2018, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eu cıkmadımı hala ya

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Üye
ID § 06 Jan 2018, 18:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çıkmadı, çıkmaz da herhalde. US serverını açarlar belki.
Hem gerek yok zaten, QooApp le filan indirip oyna. Lag filan problem olmaz zaten :p
TW
ID § 07 Jan 2018, 17:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bu sefer ötesine geçmedim jeanne'ın boss olduğu seviyenin. yarım milyon hp archer dövülmez saberlarla, bende de lancer yok o kadar güçlü. zaten quartz harcamadığım için transistör harici bonus veren kart da yok.

bayağı iddialı kötü ya event sistemi. quartz yakmazsan salla gitsin demişler resmen. bonus olmadan uğraşılmaz yani, guest bonusla yetersiz.
Alan Yetkilisi

ID § 07 Jan 2018, 18:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
command seal ile hallettim ben lancer kullanmadan, tesla aglatiyor evet sad smiley

bu arada hint, event CE ler butun servantlara veriyor buffi yani %100 up buffi lanceroia ya verebiliyorsun ustune star of artoria ile ek %50 daha bufflanio parti

artorium farmlamak icin efektif olmasada questleri bir kere bitirmek icin iyi baya

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 07 Jan 2018, 18:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
işte item drop bonus ce'leri diyorum ya, geçen sefer banner'dan ce çıkardığım için sorun olmamıştı ama şimdi 0 bonusum guest hariç. jeanne bile zorluyor iyi guest bulamazsam zaten. neyse transistor toplayıp xp kart filan alırım belki de onun yerine gidip daily de yapabilirim, ha o zaman da niye oynuyorum oyunu ayrı mesele.

combat zorluğu veya farm ozlruğu bunlar ayrı şeyler de "banner'a quartz yakmazsan 100 kere değil 300 kere yapacaksın" dendiği zaman turn-off yani. belli ki böyle devam edecek her event, meh.

burda da servant yok sandım da lily varmış, neyse belki biraz daha yaparım da hiç yapasım yok. bonuslar saberlarda, düşmanlar ya resist ya nötr yapabildiğim stagede. üstüste abuk sabuk kart dizilimi gelince 2 kere dağılıyor grup zaten, rec 60 yeri 70-80'lerle zor yapıyorum, seal harcamam gerekti.
TW
ID § 07 Jan 2018, 19:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
neyse bonus dmg celeri aldıkça combat biraz rahatladı ama işte item drop bonus yok, neyse artık olduğu kadar napalım. moodireddo final ascension yaptım o bana yetsin ehu.
Üye
ID § 07 Jan 2018, 19:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cidden LB Lily CE si ve 1 de Star of Artoria ile bayağı rahatladım ben de. Scathach ı farmlayabilmeye başladım heart düşme ihtimali var diye. Hem de 7k mı ne Artorium geliyor.
Chevalier i ascendlemeye üşeniyordum hep, sonunda 3. ascensionu yapmak zorunda kaldım ^^ Neyse event te phoenix plume da var bol bol, problem olmaz herhalde.

Ama son queste hala girişemedim. 2. 3. Star CE sini bulup öyle denerim herhalde. Düzgün dps caster yok.

Item bonus drop ta çok şart değil store u kurutmaya niyetli değilsen. Asıl gerekli şeyler Artorium rewardlar. Zaten ileriki questlerde item droplar 7-8 li filan geldiği için +1 +2 drop çok ciddi fark yaratmıyor. Önceki questleri farmlarsan fark yaratır tabi.
Üye
ID § 09 Jan 2018, 00:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Son quest için ne kullanmak lazım? dps caster yok di mi şu anda oyunda?
Lancer olduğu için Scathach bayağı kolay iniyor da son questi yapamadım bir türlü. 400k Artoriumdan sonra 2. Star CE yi alıp mı denesem? Gerçi çok fark etmez herhalde.
TW
ID § 09 Jan 2018, 19:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
damage npsi var nurseryde ama dmg npli 5* var mı bilmiyorum, yok sanki.

son gün altrium questinde 3.3m hpli alter lancer var ayy lmao. 1m puana ulaşabilmek için hepsini yapmam lazım, nasıl olacak bakalım..
Üye
ID § 09 Jan 2018, 20:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
EliCaster var Nursery ye gelene kadar da aynı işte, hem 4*, hem de single target değil. Pek işe yaramıyor yani. Xuanzang gibi bişey lazımdı bu event için. Tek atardık UHZ ye :p

Bi tane grailli Medea vardı listemde, onu kullanırım diyordum gitmiş Lily koymuş slota. Tam eventine denk gelmiş last boss Assassin, en lazım olucak servantı koymayı bırakmış Lily koymuş fazladan FP gelir diye de o herkeste var zaten asıl CE yi Medea ya verip All slotuna koysa asıl o zaman deli gibi FP yağardı adama. Durup dururken sinir oldum.

3m HP de çokmuş ama Lancersa problem değil, Scathach i rahat dövüyorum artık ^^
TW
ID § 12 Jan 2018, 20:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yalnız düşük lvl tokenları takas edebildiğimiz gibi üst lvl tokenları da düşüklerle takas edebilmek lazım. lens lazım ama tüp toplamaya kıyasla hiç efektif değil.
Üye
ID § 12 Jan 2018, 20:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aynen ya. Halloween event ne güzeldi. En üst questleri farmlamak yetiyordu. Diğer eventlerin hepsinde düşükten yükseğe gidiyor. Kimsenin işine yaramaz ki o, çok salakça.
Stat kartlarını kasıyim diye biraz kasıyim dedim, 7-8 tane filan düşüyor, hem de 20 AP, farmlamak ta imkansız yani.
Artorium rewardı filan zaten rezalet, vazgeçtim sırf Scathach kesiyorum.
Syf: ««/ 24 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum