[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Destiny 2 (PS4)...
Yazar RSS Konu: Destiny 2 (PS4) {9469}
Syf: ««/ 13 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 31 Mar 2017, 11:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ve Destiny 2 duyuruldu. 8 Eylül de çıkacağı duyurulan Destiny nin ikinci oyunu hem PS4 hem PC için duyuruldu. Konuyu da o yüzden ps 4 diye ekledim pc de de konusu açılır belki karışmasın.

şimdilik ikinci oyunun konusu hakkında tam net bir bilgi yok. Ama reveal trailer a göre Graul isimli Cabal Warlordu son şehire (Last City) saldırıyor. tower yıkılmış, traveler saldırı altında. Hatta trailer da yanıyor olarak görüyoruz. Görünüşe göre traveler ın uğradığı saldırı sebebiyle güçlerimizi kullanamıyoruz, tower da yıkıldığı için silahlarımız da yok. en baştan başlamamız için böyle yumuşak ve hikaye bazlı geçiş güzel olmuş gibi. 0 dan başlayacağımız, 1. oyundaki silahlar zırhlar vs nin olmayacağı zaten söyleniyordu 2. oyunda. şimdilik trailer dışında başka bir bilgi yok. 15 Mayıs da gameplay livestream i olacak. orada göreceğiz. Ayrıca Haziran/Temmuz gibi de open betası olacakmış sanırım. ön sipariş yapanlar betaya daha erken girecekmiş. Destiny 2 ön siparişe açık şu anda.

hamamböcekli kahve içtimde yine bana bişey olmadı!!!
steam id: yorm-a, battletag: turkleader#2534, psn id: yorm-a

4 defa güncellendi. Son güncelleme 31/03/2017 11:19 tarihinde GokTuRK tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 Mar 2017, 16:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunun pc'de cikmasi hata bence. the division gibi pic olacak oyun exploit ile bilmem neyle.

By order of the Peaky Blinders
Üye
medal 1k
ID § 02 Apr 2017, 15:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Oski
oyunun pc'de cikmasi hata bence. the division gibi pic olacak oyun exploit ile bilmem neyle.

ben de aynısını düşünüyorum. hile mile baya yalan edecekler. birde dupe falan da çıkartırlar. bakalım göreceğiz. ben o yüzden pre order vermedim. haziran da bi open beta da görelim ne olacak nasıl olacak. öyle pre order layacağım.

Yörünge Disi
ID § 03 Apr 2017, 08:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
xplatform yapmazlarsa konsol etkilenmez

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Apr 2017, 17:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
xplatform yapmazlar kesin de hem pc hem ps4 oyuncularinin bi kismi pc'de baslar. sonra exploit yuzunden bayip birakirlar. ps4 player base azalmis olur pc'de baslayip daha sonra ps4 e donmeyenler sebebiyle ve ucuncu dunya savasi baslar.

By order of the Peaky Blinders
Üye
medal 1k
ID § 03 Apr 2017, 18:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Oski
xplatform yapmazlar kesin de hem pc hem ps4 oyuncularinin bi kismi pc'de baslar. sonra exploit yuzunden bayip birakirlar. ps4 player base azalmis olur pc'de baslayip daha sonra ps4 e donmeyenler sebebiyle ve ucuncu dunya savasi baslar.

division ı anlattın aslında ahahha

Üye
medal 1k
ID § 03 Apr 2017, 18:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fps'yi xplatform yaparlarsa kan çıkar smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 04 Apr 2017, 18:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pc'ye alirim ben ya. Ps4'te en cok oynadigim oyundu. Hatta en cok oynadigim fpslerden.

hihi
Üye
medal 1k
ID § 05 Apr 2017, 12:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bide ps4 ile ps pro arasında fps farkı olacak mı ben onu merak ediyorum. öyle olursa crucible da sıkıntı olur.

Yörünge Disi
ID § 05 Apr 2017, 12:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fps limiti aynı olur

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 05 Apr 2017, 12:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pro 1080p 60fps
ps4 720p 60fps / 1080p 30fps

olur.

ornekleri cok fps'lerde.
Üye
medal 1k
ID § 20 Jul 2017, 11:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 gündür open beta early access vardı. bugün open beta başlıyor. yardırın guardianlar.

ben early access de oynadım. çok başarılı olmuş. ilk story mission 1 strike ve 2 tane pvp modu açıktı. oyun değişik hissi uyandırıyor ama aynı oyun. ama dediğim gibi yine de bir farklılık hissediyorsunuz. ışık efektleri baya güzel olmuş çok beğendim.

ilk story güzeldi hikayeyi güzel yedirip D1 e saygı durulunda bulunup sizi içine çekiyor. yeni cinematic anlatım güzel olmuş gibi duruyor

strike de mantıklı aklı başında bi strike idi. genel itibarıyla beğendim. yavan değildi.

PVP de byük değişiklik var 4v4 olmuş artık. ama baya güzel olmuş. artık tek atışta sizi öldürebilecek tek şey super ve power weapon lar. bu da baya iyi. PVP de denge skill cooldown lar uzamış biraz. ama işte bu PvE yi etkiliyor super in dolması grenade cooldown falan uzun olduğu için bence sorun oluyor. - olarak sayabileceğim tek şey bu.

bunlar dışında güzel gibi gözüküyor tam sürüm çıksın göreceğiz.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Jul 2017, 11:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pc beta?

ağustostaymış sorry

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/07/2017 11:24 tarihinde samaella tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Jul 2017, 12:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
GokTuRK
. PVP de denge skill cooldown lar uzamış biraz. ama işte bu PvE yi etkiliyor super in dolması grenade cooldown falan uzun olduğu için bence sorun oluyor. - olarak sayabileceğim tek şey bu.

bunlar dışında güzel gibi gözüküyor tam sürüm çıksın göreceğiz.

perk'ler kapali o yuzden "adam oldurdukce super/bomba doldur" seyleri kapali
Üye
ID § 21 Jul 2017, 00:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de beğendim. Oynatır eskisi gibi.
Syf: ««/ 13 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum