[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ gamepad sorunsalı...
Yazar RSS Konu: gamepad sorunsalı {1022}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Feb 2017, 19:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Anket
Bilgisayara kaliteli gamepad mi konsol mu?
Bu anket için oylama süresi bitmiş. Oylama mümkün değil.
Toplam 30 oy var.
Boşver, takıl, Steam iyidir.18

60%
Al babalar gibi konsolunu, keyfine bak.12

40%

Deli gibi oyun oynamıyorum ama Steam oyunlarını gamepad ile oynayasım geldi. Gamepad araştırdım, Logitech'lere ağır küfürler etmişler. O yüzden geldim, iki sorum var.

1) PS4 veya XBOX kolunu alsam bilgisayar bağlantısı oluyor mu bunlarla Steam oyunlarını oynayabilir miyim?

2) Gamepad'e 250-300 TL vereceğine git konsol al mı dersiniz?

Saygı, sevgi, hürmetler.

boru
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Feb 2017, 19:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Snoopy gamepadle yapamayacağın ne var 250-300 lük gamepade göre?
Yörünge Disi
ID § 21 Feb 2017, 19:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
F710 al geç
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Feb 2017, 19:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen dediğin gibi f710 falan feci küfürler ediyorlar yarım metreden sürekli kesiliyor vs diye. şununla ilgili de hep iyi reviewlar var diye almıştım ben, 4 sene falan oldu galiba, wireless vericisi bozuldu 25 tl'ye bi elektronikçiye yaptırdım. hala taş gibin kullanıyorum.

[urun.n11.com]

veya kablosuz olması önemli diil diyorsan

[urun.n11.com]

/thread

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/02/2017 19:54 tarihinde sabonis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 21 Feb 2017, 19:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Xb1, ds4 controllerlari varken maceraya gerek yok

360 da olur

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/02/2017 19:56 tarihinde Claiborne tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Feb 2017, 19:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
f310 var bende güzel daha önceden kablosuz da vardı ama parçalandı.

"I am Fire , I am Death."
Yörünge Disi
ID § 21 Feb 2017, 19:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla ben f710 ile xbox arasında kalmıştım.

xbox'ın elde duruşu berbat diye f710 aldım memnunum hiç bir sorun çekmedim
di degil
medal 1k medal 5k
ID § 21 Feb 2017, 19:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kanser olmak istemiyorsanız ucuza kablolu x360 para varsa xone. Dünyalar kadar fark var supportta.

Edit: Araya mesaj girmiş.

Life is too short to remove usb safely.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/02/2017 19:58 tarihinde df tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 21 Feb 2017, 20:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
f710 kanser eder. 20dkda bir kopar. bir de yazılımsal bir şey. dongle ile alet arası kesiliyor usbde sorun yok. kanada iner orta açacam derken outa koşarsınız, virajda senna gibi dümdüz duvara çarparsınız falan ağır kanser o parayı vermeye. f310 alıp ucuza kaçın ya da başka kablosuzlara yönelin.

adamlar beş senedir satıyor kronik sorunlu f710'u. ne denediysem olmadı. iki tane aldım bir de iki sene arayla düzelmiştir diyei, sadece pakedi değiştirmiş herifler.
Üye
medal 1k
ID § 21 Feb 2017, 20:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben garip bi şekilde xbon gamepad'iyle rahat edemiyorum ya. bi f310, bi de kablolu x360 pad'im var, ikinciyi almasam da olurmuş diyorum.

keep calm and squanch on.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Feb 2017, 20:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
f710 o kadar kütük ki kelimeler yetmez. Elin büyükse ve ekstra programla uğraşmam diyorsan X1 kolu kesinlikle. Sanki ellerimi koymuşum da içine dökmüşler kalıbı gibi. Ama ps4 kolunun da tuşları çok tatlış. Meme ucundan yapılmış gibi.

Wireless istiyosan x1 kolu için ekstra aparat alman gerek. Ps4'ünkini bilmiyorum.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 21 Feb 2017, 20:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steam big picture'a ds4 support geldi, bilimum konfigurasyonla ayarlayabiliyorsun, onu yetersiz bulursan ds4windows gayet temiz calisiyordu (steam'e native support geldikten sonra acmadim su anki durumu bilmiyorum). modern bir bluetooth dongle ile wireless'da da sorun yok... bir gun konsol alirsan sacmalamayip, xbone yerine ps4 alacagini varsayarsak, o zaman ikincil gamepad olarakta cebinde olur

"Warum liegt hier überhaupt Stroh rum?"
Üye
ID § 21 Feb 2017, 20:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
F710 kullaniyorum, simdiye kadar bir problem çekmedim.

Gerci ayda max 10 saat oyun oynayan adamik bunun da 4 saati fln gamepadledir.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Feb 2017, 20:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
^
yazdıktan sonra gördüm silmeyecem. ds4 al, daha sonra konsol alınca yedek kol da olur. ds4windows ile kullan.

[ds4windows.com]

f710 var bende, logitech alma sakın. sol analog 1 ayda elastikliğini kaybetti. rahatsız ediyordu oynarken. zaten kütük gibi bişi 1 saatte elin yorulur onu tutarken.

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Feb 2017, 00:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ds4'e elim gidiyor.
sonradan ps4 alırsan ikinci gamepad olur fikri ikna etti biraz.

boru
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum