[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Fire Emblem Echoes - Shadows of Valentia...
Yazar RSS Konu: Fire Emblem Echoes - Shadows of Valentia {973}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 07 Jul 2017, 02:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bunun gachayi sevmedim yanliz tongue sticking out smiley

bi 5x yapiyim dedim, dididididi video girdi bole sekilli male robin, aha dedim 5 yildiz meger 3 mus tongue sticking out smiley ne tatava yapti oyun ahahah

camilla ile lonqu geldi 4x, hic olmazsa oyunlarinda sevdigim karakterler

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 07 Jul 2017, 03:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya feather basmayı göze alan için 1* de gelse dert değil char geldiği sürece. mesela challengelardan gacha'da olmayan char veriyorlar, 4* sürümünün bölümü lunatic+ olduğu için kasmayıp 3* olanı alıyorum, seversem 4* yaparım diye. 4* lunatic+ harici bayağı götürüyor. pvp'de bile iş yapabiliyor harita dezavantajı yoksa çünkü ai'ın kandığı bazı looplar var.

4'ten 5'e dediğim gibi, gerçekten hastası olunan char için uğraşıp yapılabilir hergün login bonusları toplayıp, quest, pvp ve feather veren diğer herşey yapıldığı sürece. zaman gömme meselesi. ama bazı karakterlerin 5* altında sürümleri yok bildiğim, onları mecbur 5* halinde çekmek gerekiyor.

fatego gacha gördüğüm en insafsız, objektif olarak söylüyorum. %1 altına saklanmış fix karakterler. parayla char seçebilme imkanı da yok bunun üstüne.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Jul 2017, 12:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bunun reroll atmasi'da en zahmetlisi iki tuto combati arasi downloadlar koymuslar nintendo her platform'da ayni kafathumbs down
Alan Yetkilisi

ID § 10 Jul 2017, 12:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
corrin fishlemeye calisiyordum en sevdigim FE tasarimlarindan birine sahip diye, sanaki geldi.

beles orblarla 2 5* cikardigima sevinsemmi sevinmesemmi bilemedim tongue sticking out smiley para verme niyetim yok hala heuehu

ortalama bi amerikalinin kazancina sahip olsam kartimi yakmistim ama cok net

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 10 Jul 2017, 15:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim friend id: 9842352368

hergün ille login oluyorum hala fazla oynayamasam da artık, ekleyebilirsiniz. smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Jul 2017, 20:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
summer tiki cikarabildim bende 5star daha kasardim ama reroll eziyet bunda dedigim gibi.
Alan Yetkilisi

ID § 12 Jul 2017, 21:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Robini sevdim ya elde balikli zipkinla bam bam bam dovuo :p

Üye
medal 1k
ID § 13 Jul 2017, 21:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bahsettiğiniz mobil için fe değil mi? Bu konu son 3ds oyunu içindi smiling smiley
TW
ID § 14 Jul 2017, 23:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet, son oyunu sanırım rekor bir şekilde hiç kimse almayınca kaydı konu. benim hatam aslında, ayrı konu açmam lazımdı. üşenmeyip bir ara hem buna hem gbf'ye açmam lazım.
Alan Yetkilisi

ID § 14 Jul 2017, 23:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
echoes cok cok iyi bir oyunda backlog yuzunden gelmiyor sira :p fates bitince gecicem ama FE heroes yuzundende fates e bakamiom

nintendo kendi ayagina ates etti :p

TW
ID § 15 Jul 2017, 13:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
heroes'u neden bıraktığımı ve başlık açmadığımı hatırladım ya, mart sonu gibi inherit skill saçmalığını eklediler, abuk sabuk oldu oyun. en son koydukları developer challenge haritalarında adam abuk sabuk herşeyi mergelemiş artık en dandini adamda bile distant counter filan var. mathilda için orb toplayayım dedim de çekilecek eziyet değil.
Alan Yetkilisi

ID § 15 Jul 2017, 13:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O konuda nintiye bende cok kirginim :m

TW
ID § 19 Jul 2017, 15:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ah aptal adamlar aaaaah

5* focusta 3 hero var, ikisi aynı renk. ZERRE KADAR istemediğim dandik artlı delthea arka arkaya 2 KERE çıktı, hem 5* focus bonusumu resetledi, hem de orblarımı emdi. lanet olsun ya.

şu gacha oyunlarında hoşlanmadığım heroların hoşlandıklarım yerine çıkması kadar illet eden şey yok herhalde.

tier listte S vermişler ama. S'lik heroları anaokulu çocuklarına çizdirmeseler keşke.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/07/2017 16:00 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi

ID § 19 Jul 2017, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
En azindan oyundaki en op unitelerden biri cikmis

30 orb yakip 2 gunther 3star, 3 gwendolyn 3star ve 1 4 bir 3 tsubaki dusurmekte vardi

Imansiz allahsiz nintendo sad smiley

TW
ID § 19 Jul 2017, 17:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
onları yüzlerce orblarla yaşadım ya, çektikçe ucuzluyora kanıp. şimdi sadece 5* focus renklerini çekiyorum. tongue sticking out smiley
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum