[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Fire Emblem Echoes - Shadows of Valentia...
Yazar RSS Konu: Fire Emblem Echoes - Shadows of Valentia {988}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Jan 2017, 01:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

3DS. release date: May 19th 2017

gameplay'de vardı da sonunda da kırpılmış. trailer bulamadım.

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Jan 2017, 12:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gameplay'lisi:

character art eski fire emblem'lara benzemiş gene, yanlış yapmışlar bence son ikisi o kadar iyiyken. concept artist'i tümden değiştirmişler, büyük hata.

3ds'e çıkıyor iyi bari, switch'te aklım kalmaz. :p
Alan Yetkilisi

ID § 19 Jan 2017, 12:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
>amibooo figures

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 20 Jan 2017, 01:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayır bir de o artisti götürmüşler musou oyununda kullanmışlar bunda kullanacaklarına. şu koca koca gözleri gördükçe nasıl kızdım şimdi, soğudum oyundan resmen.

ve bunu da savunuyor gene müritleri cidden inanılmaz.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Jan 2017, 01:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir tane daha oyun duyurmuslar ama mobile oyunu sdfdsfds.
TW
ID § 20 Jan 2017, 03:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 şubat'ta çıkıyormuş sanırım, neyse ücretsiz olduğu için bakarım illa. nintendo bedava ne varsa sömürmek lazım.
Alan Yetkilisi

ID § 20 Jan 2017, 04:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nintendonun free to play oyununu "gercekten" oynamak icin retaildan cok odemen gerekiyor genelde tongue sticking out smiley

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Üye
medal 1k
ID § 20 Jan 2017, 10:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Super mario run faciasi
TW
ID § 07 Feb 2017, 12:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dün yükledim, 130 orb'u (toplam 30 char filan summonlayabilecek prem currency) 270₺'ye satıyorlar ingame shop'tan topkek. nintendo cidden en paragöz şirketi endüstrinin, hiç yaklaşamaz kimse.

gameplay çok basit ama oynanıyor, bir günde sıkmadı en azından. gene mobil oyunların para tuzakları var ama. haftada toplam 3 pvp maçı filan yapılabiliyor paraları gömmeden anladığım. stamina var oynadıkça bitiyor, dolması saatler sürüyor ya da gene paralı consumable filan.

lakin en büyük hayalkırıklığı nintendo'nun fakirmişçesine aynı artist'e bütün charları yaptırmak yerine resmen pixiv'den rastgele önüne gelendüzineyle değişik artiste charları çizdirmesi. orjinal awakening artist elinden çıkan birkaç tanesi hariç vasattan çöp tiere uzanan bir kalite yelpazesi var ki bazıları resmen oyunla alakasız. hadi kancolle fakirlikten öyle başladı diyelim de senin bahanen nedir nintendo?

türkiye store'unda yok, amerikan hesabı açıp öyle yükledim, sonra nintendo hesabımla eşleştirdim ama arada seçebileceğiniz ülkeler arasında bulgaristan, estonya filan var, türkiye yok. nintendo'nun ne kadar pislik bir şirket olduğunu tekrar tekrar gördüm. intelligent systems'ı ellerinden kurtaracak bir şirket gelir umarım.

öte yandan her ne kadar tamamen 2d olsa da çözünürlüğü gözlerimi oymayan bir nintendo oynamış olabilmek de bir ilk oldu.

oyunda friend eklemek isteyen varsa kodum: 9842352368
TW
ID § 02 Jul 2017, 20:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 aydır ara verdim sayılır fe heroes'a ama orb birikmişken summer draw robin için şansımı deneyeyim dedim ve 73 orb ile başladım, son 2 draw'da iki 5* focus charı birden çektim istediğim topkek. hayatımda bir kere olur herhalde bu kadar şans. tongue sticking out smiley

Alan Yetkilisi

ID § 03 Jul 2017, 14:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gg kotomine butun gacalarini black keylerle doldurucak artik tongue sticking out smiley

buda dursun surda

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/07/2017 14:42 tarihinde Laurelin tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi

ID § 04 Jul 2017, 05:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hesabi actim ilk summondan seaside robin cikti :p ne yapsam reroll kassammi yoksa iyimidir bu? Ole rathele salladim cikti, welfare gacha filansa uzulurum eheu

TW
ID § 05 Jul 2017, 00:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya bakmadım doğrusu gameplay namına, reroll bunda nasıl oluyor bilmiyorum da sevdiğine göre değil de imbalığa bakıyorsan ben oynarken iki char god mode idi:

tiksinç takumi ve hector

birisi melee geri vurabilen ranged, öbürü ranged geri dual vurabilen melee armored lol

hector çektim mesela sonraları ve inanılmaz bir carry, öne koyuyorum, kırmızı büyücü filan gelmezse yokediyor sadece retailationlarla. heallamak kafi. gerçi lunaticlerde üzülebiliyor kırmızı büyücü filan gelirse ama o kadar kusuru da olur.

tiksinç takumi ise kesin ekipte sasucke tarzı angst teen hayranı birilerinin üst pozisyonda olduğuna işaret ediyor çünkü fates'in en iğrenç charı burada tam god mode. uzaktan yakından 10 vuruyor. faceroll oynamak lazımsa onu çekebilirsin.
Alan Yetkilisi

ID § 05 Jul 2017, 00:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bindladim gitti ya, female robin gelmis daha ne istiyim (sawashiro tabiki sad smiley)

bunda gacha daha affedici gordugum kadari ile, 1 yildiz filanda upgrade oluyor sanirim. cokta hirsli oynamam bunu dursun kenarda, daily loginleri toplayi arada story bakarim

TW
ID § 05 Jul 2017, 01:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet upgrade oluyor da 4'ten 5'e getirmek 20k feather, ben oyuna başladığımdan beri toplam 100k filan toplayabilmişimdir ki ilk 2 ay devamlı oynadım, çıktığından beri de her gün aksatmadan login olup friend greeting vs topladım. kısacası 5* direktman çekmekle çekememek arasında onlarca saat gömmek var oyuna. smiling smiley
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum