[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Nintendo Switch...
Yazar RSS Konu: Nintendo Switch {44403}
Syf: ««/ 75 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jan 2019, 19:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3000₺ verdiğim makinada sürekli tetris oynuyorum. Onun verdiği zevki diğer oyunlar vermiyor vallla.

o kadar salaksın ki!..
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 26 Jan 2019, 14:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Puyo Puyo oyna bari sdf

hihi
Üye
ID § 26 Jan 2019, 17:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Pati komünitesi Reinx takılıyor mu?

"beni bildiğin kurallarla yargılama ekmek,
ben senin bildiğin kuralların geçerliliğine inanmıyorum" - CODER
Üye
ID § 30 Jan 2019, 11:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
Puyo Puyo oyna bari sdf

Bunun online play'ında lig var, son bir haftadır manyak japonlarla versus atmaktan helak oldum. Matchmaking'i çok çılgın, ben 2.3k rating'deyim 6k rating'li adam yolluyor. Hatta dünya 1900 küsürüncüsü adamla maç yaptım dün gece, ne olduğunu bile anlayamadım (ben 100000.'yim sldfkj)

hihi
Üye
ID § 06 Feb 2019, 01:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni Switch ya da yeni sadece handheld olcak Switch geliyor dedikodularina ne diyorsunuz?

"beni bildiğin kurallarla yargılama ekmek,
ben senin bildiğin kuralların geçerliliğine inanmıyorum" - CODER
Üye
medal 1k
ID § 06 Feb 2019, 02:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mini-switch çıkacak işte ya daha handheld odaklı. Fiyatı da 50 dolar aşağı olur herhalde.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Feb 2019, 02:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dock alınır ya.

özerhisar ayran gururla sunar...
Üye
ID § 06 Feb 2019, 02:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sadece handleheld çıkarıp sonra dock u ayrı satacaklar işte

sfdsfd

Praise the Sun
Üye
ID § 06 Feb 2019, 10:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
onu yaptılar ztn ama japonya'da satılıyor sanırım sadece.

ya benim sorunum şu ki ekstra bi dock lazım bana. yani şu dock'u böyle dev plastik bişi yapıcaklarına sırf, buna alternatif ufak boyutlu sadece kablo hub'ı gibi bişi yapsalar keşke. yani ben haftanın 5 günü yurtdışında 2 günü istanbuldayım. doğal olarak sürekli çantamda bu alet ama istanbulda olduğum 2 günde de, yurtdışında olduğum 5 günde de dockla tvye bağlı oynamak istiyorum aynı zamanda. e dock yanımda taşımak için hiç uygun değil kocaman alet. 2. bi dock aşırı pahalı ve gereksiz. yani şu dock'a alternatif bişi yapsalar ufak yanımızda taşıyabileceğimiz boyutta hakkaten çok iyi olur.

3rd party dock alternatifleri sakın denemeyin bu arada direk bozuyor aleti. baya araştırdım ama şu anda nintendo'nun ki dışında bi alternatif yok sanırım.

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
ID § 06 Feb 2019, 12:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sadece sase satalar var, orjinal dockun icindeki board'u alip ona takiyorsun. Normalde o kocaman dockun icknde got kadar board oldugundan 1/4'u kadar oluyor yenisi. Elinden is geliyorsa oyle bir sey yapabilirsin.

hihi
Syf: ««/ 75 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum