[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Nintendo Switch...
Yazar RSS Konu: Nintendo Switch {40368}
Syf: ««/ 69 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 29 Jul 2018, 01:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
getiren nintendo diilki, yunanistanli bi ithalatci

eshop filan olmiycak, adamlar sadece konsol getirip saticak ve garantisine bakicak.

nintendonun 3. dunya ulkesinde isi ne? :p

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 29 Jul 2018, 08:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oha 3. dünya ülkesi kadar yükselebilmiş miyiz?
Üye
ID § 29 Jul 2018, 21:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Fin
octopath ne kadar iyiymiş öyle yahu.

Demoyu ben de begendim de sanki 3 5 aya discount yer gibi duruyor.

hihi
Üye
ID § 29 Jul 2018, 21:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
20 saat falan oynadım valla mükemmel.
Üye
medal 1k
ID § 30 Jul 2018, 03:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cd media türkiye'ye özel gelmedi bir de, balkan ülkelerinin hepsine gelmişler. tr'de çok satma dertleri olmayabilir o yüzden. işlerine gelmezlerse de çıkarlar zaten.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 Jul 2018, 16:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
second quarter sonuclarina gore

switch'te 20 melyon satis rakami yakalanmis

nintendo'nun profit year-on-year 88.4% artmis

[www.theverge.com]

By order of the Peaky Blinders
Üye
ID § 02 Aug 2018, 14:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nereden almak lazım bu aleti acaba. türkiye dışından mı alsak. 2.4k tl az değil.
Üye
ID § 02 Aug 2018, 14:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
asgari ucretten pahali..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
ID § 02 Aug 2018, 17:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi multiplayer youtube kanalında switch videosuna gelen yorum ahahahah

Dinçoğulları
54 dakika önce
Alınmaz. Üstüne 100 bin tl daha koyarım mercedes alırım
Üye
medal 1k
ID § 03 Aug 2018, 21:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Geçen sene millet 1000 tl ye aldi amazondan, su anda 1800 e geliyormuş amazon go bence.
Üye
ID § 09 Aug 2018, 16:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aletin şarjı az gidiyor ya en büyük sıkıntısı o bence.
Üye
ID § 09 Aug 2018, 16:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen öyle ama bi tane ortalama powerbank ile 1,5 katına çıkarabiliyosun

eğer kaliteli powerdelivery destekleyen bi powerbank alırsan paraya kıyıp ozmn 3 katına kadar uzar

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
ID § 16 Aug 2018, 12:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diablo 3 geliyormuş switch'e sdflkjdsg

Blizzard da topa girdiyse yürür gider bu alet. Bir de hearthstone çaksalar keşke.

hihi
Üye
medal 1k
ID § 30 Aug 2018, 06:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zeldanin etkilerini birkac oyuncu arkadasimdaki tepkilerini gorunce oyunu cok merak ettim. cok siki bir oyuncu roommate im var.anladigim kadariyla 98 yilindan sonra pc gaming amerikada gucunu kaybetmis oyuncularin hepsi konsola yonelmis. zeldanin ve nintento nun az kazancli inovatif cesaretli yatirimlariyla kendi gelisimini fark ettim. ingilizce den mahrum cocuklar oldugumuz icin bu tur yatirimlar bizde yurumemis.

bizim atari dedigimiz kutularda adamlar zelda oynamis. zelda oyununu piyasaya sunmak icin kendi ozel kartusunu urettirmis, sene 96 li lar civari bu tur yatirimi yapabilecek sirket modelini nintendo garantilemis. bu gunumuze kadar kana dokunan zevke dokunan gelisimlerle konsol oyunculuguna yon vermis. nintendo, ps3 ve xbox a model olmus, bizim ulkede pazarlamacalikta yurutememis ve kendini gosterememis. 6 ayda neredeyse her konsolun her populer oyununu oynadik beraber. cocukta game stop uyeliginde bir level a ulasmis 60 dolarlik oyunu 27.99 a alabilir hale gelmis. tatilden dondum gorusemedik bir ay ben laptoptan o switchden fortnite oynadik beraber ben tatildeykende takili kalmis oyuna ben gelince fortnite acti hiyar smiling smiley zehirlemisim adami.

anlayacaginiz muhtesem bir oyun dunyasi var burda, ama adamlarin siki dassagi denk. new yorkta ismen unlu bir barda garsonluk yapiyor, odada oyun ile ilgili yok yok,. diger room mate de muzisyen, oda fighting game manyagi cikti ama kacirdim ipneyi gidiyor evden, dun smash balls turnuva varmis ikinci olmus. nintendo oyunlarini kacirmisim kendimce, eger ninentdo bir alet cikariyorsa alinirmis. aferin nintendo.

Edit : Okunabilirlik icin paragraflara boldum - Lau

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/08/2018 07:43 tarihinde Laurelin tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 30 Aug 2018, 18:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
telefondan yazinca boyle oluyor sad smiley
Syf: ««/ 69 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum