[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Nintendo Switch...
Yazar RSS Konu: Nintendo Switch {35016}
Syf: ««/ 59 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Feb 2018, 01:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
edit: gördüm taam, iptal.

thanks i hate it!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/02/2018 01:32 tarihinde Cokomantis tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 12 Feb 2018, 21:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Laurelin

bide biz bu ulkede baya kor sagiriz ama BOTW baya baya oyun dunyasinin onumuzdeki 10 yilda gidicegi yeri belirledi bu sene.

ben pc de oynadim botw, benim gormeyipte 10 yilda oyun sektorune yon verecek ne ozellikleri var bunun?

ciddi merak ettigim icin soruyorum...

Kifflom!
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Feb 2018, 21:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nintendo lobisinin hala cok guclu oldugunu ve onumuzdeki 10 sene boyunca bunun degismeyeceginin gostergesi.

saka bir tarafa nier automata ve persona 5'in ciddi haklarinin yendigini dusunuyorum
Üye
medal 1k
ID § 18 Feb 2018, 22:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sunu 1 nisan sakasi sandiydim ama gercekmis tongue sticking out smiley

"Kafalarına at Emine"
-RTE

2 defa güncellendi. Son güncelleme 18/02/2018 22:41 tarihinde lord_gorthaur tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Feb 2018, 22:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tuttuki bako 2018 mi bu

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Mar 2018, 18:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Scalanova
Alinti
Laurelin

bide biz bu ulkede baya kor sagiriz ama BOTW baya baya oyun dunyasinin onumuzdeki 10 yilda gidicegi yeri belirledi bu sene.

ben pc de oynadim botw, benim gormeyipte 10 yilda oyun sektorune yon verecek ne ozellikleri var bunun?

ciddi merak ettigim icin soruyorum...

Hype var abi arkasinda, nintendo oldugu icin.

Tamam oyun guzel gorunuyor, acik dunya yapmislar o da tatli olmus, ufak tefek detaylar, serinin eski oyunlarindan gelen nostaljik ogeler falan hep guzel detaylar.

Ama oyle onumuzdeki on yila yon verecek nitelikte bir olayi yok.

Devrimsel degil kesinlikle, hikayesi bilindik, yan gorevler cok cok sig ve bi sure sonra sikici hale geliyor. Ana gorevleri bitirdikten sonra devam ettirecek bir yani yok.

Basarili bir open-world oyun. Ama 10/10, perfect, gelecek on yila yon verir falan sirf hype kaynakli yorumlar.

1.618
Alan Yetkilisi

ID § 03 Mar 2018, 18:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1 sene olmus ne hype i lel

guzel gorunuyor, hikaye iyi degil oyun iyi oynaniyor. aptal saptal kotu gameplayli oyunlardan sonra gameplaye oncelik veren oyun oynamak bile bambaska bir lezzet

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Üye
medal 1k
ID § 03 Mar 2018, 19:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oynanabilirlik efsane.
ben hem pc (cEmu) hem switch'te oynadim, pc'de oynayinca anlasilmiyor ne oldugu...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/03/2018 19:25 tarihinde Goering tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Mar 2018, 20:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eh iyi tabi oynanabilirligi, keyifli oyun olmus da 10/10 game of the decade degil sadece.

1.618
Üye
ID § 04 Mar 2018, 09:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yani...

Saol neutrino.

Kifflom!
Üye
medal 1k
ID § 04 Mar 2018, 10:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne biri zeldaya laf mı söyledi
Üye
ID § 04 Mar 2018, 10:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben henüz Zelda almadım ama PS2'den beri en uzun süre sıkılmadan oynadığım konsol oldu Switch sanırım. Sadece Mario Odyssey'de 100 saate yaklaşmış olabilirim. Mario Kart 8 falan da aynı şekilde (artık pek oyun oynamıyorum).

Ha bir de benim gameboy'um bile yoktu, gameboy döneminde Sega ve PC vardı evde. PSX'ten beri de PSP dahil hep Sony konsollarını ve Xbox'ları almıştım. Belki de ilk kez Nintendo'ya daldığımdan bilmiyorum ama PS2'yle kıyaslıyorum ben Switch'i. En beğendiğim ve en çok vakit harcadığım konsol oydu şimdiye kadar.

Switch oyunlarını emuyla oynayanlar falan Switch'in sunduklarını tam olarak anlayamazlar. O koca open world oyunların her an yanınızda ve ulaşılabilir olması inanılmaz bir şey. İşte, yolda, deniz kenarında, tuvalette vs. Zelda veya Xenoblade kalibresinde oyunlar oynayabilmenize imkan tanıyor alet. Benim gibi sık seyahat eden, oyunu sürekli bölünen, mesai saati olmayan ya da ne bileyim çalışırken sıkıldığında 1-2 saat çalışmayı bırakıp kafa dağıtabilen insanlar için mükemmel. Üniversiteye başladığımdan beri ilk kez bu kadar fazla ve keyifli single player oyun oynayabiliyorum.

Ha bu arada taşınabilirlik ve co-op imkanları çok ayrı bir düzeyde; ben üç şehirde birden yaşıyorum gibi bir şey. PC ya da diğer konsolları taşımak mümkün değil ama Switch tek bir kılıfa sığıyor ve gittiğim her yerde, 10 sn içinde kurup sonra co-op akmaya başlayabiliyoruz.

Dediğim gibi henüz Zelda'ya sıra gelmedi ama Zelda'dan bahsederken Zelda'nın Switch gibi çok farklı bir platforma ait olduğunu göz ardı etmemek gerekiyor. PC'de emule edip "diğer open world oyunlardan ne farkı var?" dememek lazım.

hihi
Üye
medal 1k
ID § 04 Mar 2018, 12:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
boşuna wot kasmışsın, csgo'ya 3000 saat gömen adamlara laf anlatamazsın
Üye
ID § 04 Mar 2018, 16:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilginc olan zeldaya ben dahil, kimsenin kotu dememesi ama neyse.

Kifflom!
Üye
ID § 04 Mar 2018, 17:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zelda iyi mi kötü mü bilemem ama baya overrated bana hiç hitap etmiyor mesela
ama genel olarak switch baya iyi bi konsol.
Syf: ««/ 59 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum