[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Nioh (PS4)...
Yazar RSS Konu: Nioh (PS4) {5250}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 05 Sep 2016, 15:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Konusu yokmuş nasıl olmaz diye açtım. varsa itinayla siliniz.

"Team ninja tarafından playstation 4 platformuna özel olarak geliştirilen, yayıncılığını koei tecmo'nun üstlendiği ve 2016 yılında çıkması beklenen samurai temalı aksiyon/rol yapma oyunu.

ilk olarak 2004 yılında duyurulan ve akira kurosawa'nın oni isimli tamamlanmamış senaryosunu temel alan oyunun, akira kurosawa'nın oğlunun ilk yönetmenlik denemesi de olacak olan aynı isimli film ile birlikte yayınlanması planlanmış.
2006'da playstation 3 platformuna çıkması beklenirken yayıncı firma koei tarafından hiçbir açıklama yapılmadan rafa kaldırılmış ve 2009 yılında oyunun hala geliştirildiği açıklanana kadar oyuna dair herhangi bir bilgi akışı olmamış.

2010 ise team ninja'nın oyunu geliştirmeye devam edeceği açıklandıktan sonra 2012 yılında oyunun alpha aşamasında olduğu duyurulmuş ve yine gizemli bir şekilde 2014 yılına kadar bir daha haber alınamamıştı. 2014 yılında oyunun hala geliştirilme olduğu açıklandıktan sonra son olarak 2015 tokyo game show'da harika bir alpha oynanış videosuyla birlikte oyun severlere tekrar nioh'nun varlığı hatırlatıldı: nioh tgs 2015

oyun feodal japonya'da geçiyor ve oyuncu, william isimli karakteri yönetirken oni'lere karşı dövüşüyor... özellikle dövüş mekanikleri gözlendiğinde from software'in kült souls serisine benzediğini söylemek mümkün. hayli karanlık bir atmosfer vaat eden oyun, souls serisini katanayla oynayan samurai severlere ilaç gibi gelecek.

ancak souls serisinden farklı olarak karakterin silahını farklı duruş pozisyonlarında tutarak silahının hareketlerini değiştirmesi mekaniği var oyunda, nioh'un bu dinamiği, oyunu souls oyunlarından hayli farklılaştıracak gibi duruyor.

oyunda farklı türlerde silahların bulunacağını ve hepsinin 4 farklı duruş pozisyona sahip olduğunu düşünürsek kombinasyon çeşitliği bakımından souls oyunlarına kıyasla çok daha zengin bir oyunla karşılaşacağımız kesin. ayrıca kalkanın noksanlığı, oynanışın, hızlı olmaya ve saldırılardan kaçarak kurtulmaya dayalı olacağının da sinyalini veriyor."

Bu arada sanırım "BETA demosu" çıkmış PSN store da free olarak duruyor isteyen indirip deneyebilir ben daha denemedim akşam indiricem, ama baya zor olduğu söyleniyor sağda solda ÇOOK ZOOOR diye ağlayanlar var. Bu arada sanırım yarın son günü beta demonun smiling smiley bir de video koyayım:

hamamböcekli kahve içtimde yine bana bişey olmadı!!!
steam id: yorm-a, battletag: turkleader#2534, psn id: yorm-a

7 defa güncellendi. Son güncelleme 05/09/2016 15:55 tarihinde GokTuRK tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 06 Sep 2016, 17:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
denedim beta demosunu süre bitmeden, oyun çok güzel olmuş bence ya. akıcı baya dark souls dan bariz farkları var. mesela stamina yerine ki var. hareketleri yaptıktan sonra zamanlamasını tutturup r1 e basarsan harcadığın ki nin bir kısmını geri kazanıyorsun. dark souls dan daha akıcı oyun combat animasyonları da çok çok iyi. baya beğendim. grind i de baymıyor daha derli toplu. kısaca ben beğendim kendi kendime deli hyple lıyorum.

Üye
medal 1k
ID § 15 Sep 2016, 11:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çıkış tarihi açıklandı: 09.02.2017 hadi bakalım az kaldı

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 Sep 2016, 12:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
No one gives a f...

Akşam deneyeceğim demoyu bakalım nasılmış oyun

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Üye
medal 1k
ID § 15 Sep 2016, 14:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Liebe
No one gives a f...

Akşam deneyeceğim demoyu bakalım nasılmış oyun

ya evet bu topic deki yanlızlığım... ahdsh

demonun süresi bitti release e kadar bir daha yayınlarlar mı bilmiyorum. belki hype için olabilir.

Pati
ID § 15 Sep 2016, 14:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
souls gibi degil oyunu mu bu? bana gelmiyor bu kadar zor oyunlar ya
Üye
medal 1k
ID § 20 Jan 2017, 18:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Last Chance Trial var bugün den itibaren nioh un. pazar günü gece sanırım bitecek denemek isteyen indirip psn den hafta sonu deneyebilir.

Üye
medal 1k
ID § 21 Jan 2017, 12:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
indirdim ben de ama hakkaten dark souls tarzıyla silerim tongue sticking out smiley
TW
ID § 21 Jan 2017, 14:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hakketen derken? oyunun öyle olduğu belli zaten
Üye
ID § 21 Jan 2017, 15:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dark souls turu oyun yeter ya
bir iskeleti 50 vurusta olcek sekilde yapip sonra ahaha ne zor oyun yaptik furyasi baydi.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k
ID § 21 Jan 2017, 15:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne alakasi var

ayrica ben ds serisini zorlugundan degil atmosferine bayildigim icin oynuyorum misal. o melankolik yalnizlik hissini baska hic bi oyunda hissetmedim

starbaksta latte semtte madde selamin aleyke
Üye
ID § 21 Jan 2017, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zor oyun sevmiyorum artık ya aynen
bloodborne bile zorladı beni hele cocuk oyunu korra var onda bi yerde takıldım geçemeidm sdfsdf bi yaştan sonra refleks mi yetmiyo ben mi yetemiyorum anlamadım.

ciao adios
Üye
medal 1k
ID § 21 Jan 2017, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ayrica ben bunu hic duymamisim nedense hemen indirenzi

starbaksta latte semtte madde selamin aleyke
Üye
ID § 21 Jan 2017, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bloodborne ben yetemedim valla. utanç duyuyorum bütün souls serilerini delikanlı gibi bitirip bloodborne rage quit attım sdfs.

bu da ona benziyor sanki.
TW
ID § 21 Jan 2017, 17:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun iyi çocuklar yardırın. En iyi kısmı da diğer oyuncuların avatarlarını summon layıp pvp savaşabiliyorsunuz, loot da düşürüyorlar. Zorluk, oynanış vs ds serisi gibi, boss a geleyim dürtücem. Bir farklı yanı, haritadan görev seçip oynuyoruz, ds serilerinden alıştığımız hub mantığı yok.
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum