[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ NBA 2K17...
Yazar RSS Konu: NBA 2K17 {2243}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Sep 2016, 19:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir ben mi heyecanla bekliyorum oyunun çıkması , konusu bile açılmamış ayıp.
Bu sene pro-am takımı kurduk bi tane , 5 kişi pozisyonları bölüştük . Ben Playmaker PG açıcam çıkınca , bakarım çok kötüyse belki sharpshooter olurum , playmakerlığı kendim yaparım artık.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Sep 2016, 23:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
multisi dengesiz senelerdir
single icinde yeni birsey vaadetmiyor

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Sep 2016, 13:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun cuma çıktı hala ne beşiktaşta ne kadıkoyde satılmıyor. Aral akıllıları oyun çıkmadan önce ellerine geçince hemen satmaya başlamış tabii ceza yemişler şimdi tekrar satmaya devam etmek için izin bekliyolar , şu aralın yerine artık işini düzgün yapan birileri gelsin ya , herifler resmen tekel ellerinde bütün yapmamaları gerekenleri yapıyolar millette mecbur katlanıyo.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Sep 2016, 13:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
alsana psn store'dan

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 Sep 2016, 14:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun zaten hep erkenden gönderiliyor ki, genelde release'den 2 hafta kadar önce dağıtıcıların stoklarına girer. cod modern warfare 3 1 ay önceden girmişti hatta.

1 hafta kadar önceden de retailerlara gidiyordu işte dr'de çalışan arkadaş hep 4-5 gün önceden çekip getiriyordu bi tane zamanında da sonradan engellediler onu da sdafdsa
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Sep 2016, 23:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ps storeda 269 lira , benim aldığım yerde 150 lira (2k16'yı verince) mallık olur gidip ps storedan almam. Üstüne zibilyon tane VC satın alır bi de ps plus çakarım daha karlı olur , sırf işte biraz beklemem gerekecek sıkıntı o.

Eskiden de geliyodu ama bu sefer satmayada başlamışlar , bakmış 2k türkiyeden baya bir insan oynuyor basmış aralın mekanı 'aral sen hayırdır' demiş engellemiş. Yarın 20'si oyunun normal çıkış tarihi , early release tarihi bile değil , baya baya normal çıkış tarihi , artık heralde dağıtırlar diye umuyorum. Bi de galiba aynı sorun fifada da varmış dediler ama fifa almadığım için ilgilenmedim .

Aralın mallığını biz çekiyoruz yani , normalde 16sında çıkması gerekiyodu , daha önce satmaya başladığı için bekliyoruz bizde mal gibi , takım arkadaşlarım oynamaya başladı bile takılıyolar beraber kral kral , ben ezik gibi 'türkiyede daha çıkmadı bekliyorum' dedim adamlara onlarda bensiz park takılmaya başladılar proam olmayınca.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Sep 2016, 17:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Daha anca bugün çıktı oyun piyasaya , internetten izlediğim kadarıyla hiç fena durmuyor. Bazı hatalar devam ediyor ama yeni eklemeler çok güzel gözüküyor.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 23 Sep 2016, 17:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu sene oyun berbat hiç yeltenmeyin
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 23 Sep 2016, 17:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun inanılmaz iyi gözüküyor ama yorumlarda her sene aynı şeyi görüyorum. virtual coin'e güzel para yatırmadan asla doğru düzgün geliştiremiyorsunuz adamınızı. okadar abartı ki bu gerçekten 100 euro falan verip vc alsan yinede adamını yapmana yetmiyor okadar vc. her maç sonunda da okadar cüzi vc ödülü varki oynayarakta bişi yapman imkansız. evde tek oynamak için almakta içimden gelmedi açıkçası. o yüzden sanırım bu sene salıcam oyunu almayı. fifa alırım ut oynarım. orda en azından kart alma olayı daha cüzi fiyatlarda.

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Sep 2016, 17:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Öncelikle Myteam var , zaten VC gerekmeyen bir oluşum , onun dışında karakterin için evet 1 haftada aman aman bişi olmaz ama düzenli oynarsan 1 ayda overall zaten max oluyor o da daha kasım değil demek , önünde nerden baksan 7-8 ay kemiksiz oynayacak süre kalıyor. Bunun dışında online ligler var , onlinelig.net sağlıyor benimde üye olduğum , gayet katılımcısı falanda var , o şekilde olabilir.

Hiç biri olmadı mygm falan takılırsın , mycareer yapar online kısmına geçmezsin.

Yani online oynamak o kadar sıkıntı değil , cheese build bulup b-kunu çıkaranlar olmasa geçen senede güzeldi bence , millet 7'3 center olup fark atınca ya da 6'7 PG olup coşunca tadı kaçtı ama normalde sistem güzel işliyor.

Şimdi archetype yaptılar hele , daha da güzel oldu bu sene , öyle herşeyde iyi adam yok , bi konuda ya iyisindir ya değilsindire geldi olay.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Sep 2016, 00:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
online fena lagli bu sene
Üye
ID § 19 May 2017, 13:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beyler oyunda nasıl kadro guncellemesi yapabilirim. Bilenlerden yardım bekliyorum
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 19 May 2017, 19:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
options>roster creator>create roster'i secip, cikan listeden istedigin roster'i secip indir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Sep 2017, 14:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2k18 başlığı neden yok ya?

Neyse oynayan eden varsa kioskda tişört yaptım da oy dilenecektim. error diye aratırsanıza çıkması lazımTEK HAYALİM BU TİŞÖRTÜ PARKTA GİYMEK PLS
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Sep 2017, 00:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nerden veriyoruz oy?

#YENİDENFENERBAHÇE
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum