[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Fifa 17...
Yazar RSS Konu: Fifa 17 {4523}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2016, 10:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Bone, 8 Şubat 2013 20:34 tarihinde demiş ki;
"bir de filmlerde gördüğümüz darth maul sizce tank buildine mi daha yakın, yoksa dps buildine mi?"
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2016, 14:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu şarkı sanırım world cup 98de de vardı yalan olmasın. ingilizce bilmeyen halimizle salak ssalak bağıra bağıra söylerdik be
tey tey
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Aug 2016, 14:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bana da fifa 99 ya da 2000 gibi geldi world cup da olabilir bilmiyorum ama .d
Üye
medal 1k
ID § 28 Aug 2016, 14:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
98

Bone, 8 Şubat 2013 20:34 tarihinde demiş ki;
"bir de filmlerde gördüğümüz darth maul sizce tank buildine mi daha yakın, yoksa dps buildine mi?"
Üye
ID § 28 Aug 2016, 14:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fifa road to world cup 98'de vardı da keşke remiks koymasalarmış yani eski fifayı geleceğe taşıyoruz mesajı vereceğiz diye
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Aug 2016, 14:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yine tırt bi oyun sanırım. içerik ne kadar iyi olursa olsun gameplay berbat olunca oynayasım gelmiyor fifayı.
oyun motoru değişti ama eskisinden farkı yok gibi.
oyun aşırı hızlı ve hiç gerçekçi görünmüyor.

he who knows best knows how little he knows.
Yörünge Disi
ID § 28 Aug 2016, 14:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eskiden su tartismayi cok aptalca bulurdum da. Fifa varken pes niye oynayayim abi. Aptal bi motor. Daha seyirciyi yapamiyorlar. Saha icindeki oyun desen zaten berbat.

fark ederse kahrolayim
Üye
ID § 28 Aug 2016, 14:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yine PES'ten daha simülasyon ama FIFA'nın en büyük sorunu FUT. Sadece hızlı adamların iş yaptığı ve deli gibi para kazandıkları, daha arcade mod olunca adamlar oyunun da simülasyon özelliklerine kasmıyorlar. Para konuşuyor, yapacak bir şey yok. PES de kurtarmaz çünkü onlar da aynı izde gidip aynı pastadan pay kapmak istiyor. Indie yapımlar çıkması lazım, ya da 2K futbol oyunu yapsın <3

ha ben bunu da alıp oynayacağım yine bir sene, genel olarak memnunum da işte daha gerçekçi olabilir her zaman
Üye
ID § 28 Aug 2016, 14:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tartısma aptalca değil çünkü pes oynanacak durumda değil.

saçma güçlü şutlar, basit çalımlar,nerden vurursan vur kaleye yönelen şutlar falan

fifa simulasyon
pes arcade

olay direk bu, fifa'nın kötü olduğu 2005-2009 aralığı dışında pes oynanmadı zaten, o zaman pes fanı olup sonra fifa efsane 2010 ve 2011 yapınca geri dönmeyenler bir daha hiç dönmedi ama özellikle 11'den sorna her açıdan ezmeye başladı fifa.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Aug 2016, 14:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Peregrin
Eskiden su tartismayi cok aptalca bulurdum da. Fifa varken pes niye oynayayim abi. Aptal bi motor. Daha seyirciyi yapamiyorlar. Saha icindeki oyun desen zaten berbat.
işte gameplay'e öncelik verince öyle olmuyor. pes daha iyi o konuda bence. pes'ten sonra fifa oynayınca aşırı yapmacık geliyor bana.
tabi herkesin kendi takdiri.

ben asıl fifa 18'i merakla bekliycem. frostbite ile ilk oyunu oldu bu fifa'nın zira. ikincisinin çok daha iyi olmasını bekliyorum.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2016 14:49 tarihinde k1nJo tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Aug 2016, 14:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
FIFA bu sene de PES etmedi başlıklarını hatırlıyorum ben Level dergisinde sdsafas

onu bırakın da yine mexico üstünden alabiliyoruz dimi, o olay duruyor hala

gerçi konsol başlığıymış bu ya pardon, PC master race sandım :/

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/08/2016 14:51 tarihinde applev0dka tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Aug 2016, 15:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
FUT ve ya Online Fifa oynamak isteyenlr icin PC en kotu secim. Her konuda master race PC de spor oyunlarında degil. Hem oyuncu sayısı az hem de hack inanılmaz fazla.

Sasuga Onii-sama!!
Üye
ID § 31 Aug 2016, 20:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
k1nJo
yine tırt bi oyun sanırım. içerik ne kadar iyi olursa olsun gameplay berbat olunca oynayasım gelmiyor fifayı.
oyun motoru değişti ama eskisinden farkı yok gibi.
oyun aşırı hızlı ve hiç gerçekçi görünmüyor.

fifa için söylenecek en son şeyi söylemişsin. futbol oyunu = fifa.

adamlar bence yapılacak en iyi futbol oyununu sunuyorlar. ha futtaki script ve para tuzağı için bir şey diyemem. o da bebeler messi bulacak diye euroları basıyorlar bassınlar.

arkadaşımdan pes 16 aldım bu sene. menüsünden matchmakinge kadar ben hayatımda böyle rezil bir oyun görmedim. loading çok uzun. gameplay tek kelime ile rezalet. rezalet bile yeterli değil. ulan şimdi açıp wining eleven oynasam daha çok keyif alırdım.

valla kusura bakmayın. zevk renkten de öteye gitmiş bence bu rekabet. fifa varken pes oynayan ılıktır. o neydi öyle gız. yemin ederim oynarken utandım pes 16'yı. sen mi oynuyorsun yoksa gamepad mi oynuyor. basıyorsun öyle vuruyorsun. atari oyunları daha güzel.

sonuç olarak ea ağır sıçmadığı sürece her sene güncel kadrolarla bile mevcut oyunu devam ettirse yeter. yenilik yapcaz derken sıçmazlarsa sıkıntı yok.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 Aug 2016, 21:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zevksizlik abidesi olduğunu biliyoruz zaten de bu kadar fanboy yorumu yapmasaydın keşke.
gameplay'de pes kat kat daha iyi. gerçek ılıklar alışamayıp bok atıyor sanırım. UI çok umrumda değil benim. online'da fifa kat kat iyi ama. online oynayacaklar fifa ile devam edebilir.
pes online'da bi şeyleri değiştirmezse bu sene herkes fifa'ya geçer zaten muhtemelen. karşıdaki herif upload açıp maçı düşürebiliyor zira.

edit: fifa online oynamadım bilmiyorum durumu ama pes'te oyun içi report bile yok. mail atıcan. onu da tam istenilen şekilde atman lazım yoksa algılamıyor sistem. b.k gibi.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 31/08/2016 21:34 tarihinde k1nJo tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 31 Aug 2016, 21:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kıyas gerçekçi oynanışsa PES demek futbola hakarettir.

Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum