[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ God of War 4...
Yazar RSS Konu: God of War 4 {15142}
Syf: ««/ 26 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Dec 2018, 13:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
işte assassins creed olan bir şeyden iyi bir şey çıkma ihtimali yok ya
Üye
ID § 17 Dec 2018, 13:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ac baya değişti gördüğüm kadarıyla ya. eski bayık kendinin tekrar eden oynayıştan açık dünyaya geçmesi güzel hamleydi.

ama açık dunya oyunları da kendini tekrar eder genelde sdafas öyle bir sıkıntı var
Üye
ID § 17 Dec 2018, 13:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
god of war güzel bir yol açtı aslında. tam açık dünya gibi de olmayan ama açık dünya gibi de olan hikayesi çok güçlü oyunlar yapılmalı bundan sonra. bodos açık dünya da bodos daraltıcı oyunlar da bunlar kadar başarılı olamıyor.

önemli olan yeşil mercimek
Üye
ID § 17 Dec 2018, 13:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DarKRideR

derail etmek gibi olmasin topic gow topici ama son cikan odyssey de muthis bir emek var, ve resmen adamlar son yillarin open world'lerini toplayip harmanlayip cok ta guzel bir oyun cikarmislar, eksikleri hala olsa da.

Son oyunu oynamadiysan bir sans vermeni oneririm. Benim gibi oyunlardan cok cabuk bayan birine bile 40 saati devirtmeyi basardi oyun.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 17 Dec 2018, 13:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bu tarz semi-açık dünya oyunlarını daha çok seviyorum kesinlikle. yakın zamanda gowdan önce dishonored oynamıştım o da bunun bir tık altıydı. hikaye ilerlerken gelen bölümlerdeki harita genişliği izin verdiği sürece açık dünya sadece.

özgürlüğü tamamen değil biraz kısıtlıyor ama tamamen açık dünya olduğunda da sırf dünyayı doldurmak için alakasız, o sıradaki oyun temposu ile tamamen kopuk görevler yapmak zorunda kalıp oyunun havasını kaçırabiliyorlar. her oyun açık dünyayı kaldıramaz o yüzden bence güzel bir çözüm oldu bu tarz. umarım daha böyle hikayesi sağlam oyun çıkar karşımıza.

#YENİDENFENERBAHÇE

1 defa güncellendi. Son güncelleme 17/12/2018 13:33 tarihinde mokoko tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 17 Dec 2018, 13:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dağları delen kratos, önündeki çit engele takılınca kısıtlama saçma oluyor tabii
Üye
ID § 17 Dec 2018, 13:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gow a acik dunya gitmez, en azindan kratos ile

bir questte titan dovup digerinde komsunun tavugunu kovalama gorevi olur sonra.

Üye
medal 1k
ID § 17 Dec 2018, 13:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
withcer da öyle ama.. bir de tavuk kovalama senin tercihinde sonuçta.

yarı açık dünya da işte şu önünde tahta varil var, üstünden atlayıp veya kırıp geçemiyorsun ona ayar çekseler bi şekilde.
Üye
ID § 17 Dec 2018, 13:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nasil bir cozum getirilebilir ki ona, bir yerde haritayi limitlemen lazim, her limitlencek yere dag nehir vs koysan bu sefer de irite edicek oynayani.
Yillardir bu sekilde zaten haritadaki gecilemeyen yer cozumu smiling smiley koy bi agac dali gidemesin adam smiling smiley

Bir de iste gerald tavuk pesinden kosturur, cok siritmaz sonucta kir dugunu gordu mu dayanamayip giden bir arkadasimiz sdf

ama kratos u dusunemiyorum, arkadasinin dugununde dans ederken dsfsdfsdf

Üye
medal 1k
ID § 17 Dec 2018, 13:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben böyle skill sisteminin yarı UO yarı skyrim gibi olduğu. training falan yaparak çeşitli skillerimizi geliştirdiğimiz. bir köye girdiğimizde oranın amelelerine gelin koçlar eğitim vereyim size diyerek para kazandığımız falan bir şey istiyorum kratos dan

adshah çok saçma geldi ama güzel olur
TW
ID § 17 Dec 2018, 14:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DarKRideR

Olm ne abartıyorsunuz ya.

AC'nin boka sardığı title'ları mevcut, ama genel olarak başarılı bir seri. Origins ve Odyssey gayet iyi açık dünya oyunları. Her oyunun main quest'lerinde ve side quest'lerinde Witcher 3 kalitesi bekler gibi oldunuz, tabi ki bir sürü repetitive şeyler olacak, gereksiz detaylar olacak.

Unity mesela dev hayal kırıklığıdır AC serisinde, Syndicate de kısmen başarısız sayılır. Black Flag naval combat konusunda çığır açan bir open world mesela, ama AC'nin konudan en çok uzaklaşmaya başladığı oyunu ve en karizmatik baş rollerden birine sahip olsa Assassin'lik kavramından uzak.

Ezio'nun olduğu dönem de altın dönem işte. Son 2 oyun ile epey toparladılar ve GOTY'de yarışacak oyunlar yapmaya başladılar.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
TW
ID § 17 Dec 2018, 14:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
stormeagle
ben böyle skill sisteminin yarı UO yarı skyrim gibi olduğu. training falan yaparak çeşitli skillerimizi geliştirdiğimiz. bir köye girdiğimizde oranın amelelerine gelin koçlar eğitim vereyim size diyerek para kazandığımız falan bir şey istiyorum kratos dan

adshah çok saçma geldi ama güzel olur

mount & blade warband, go
gameplay farklı ama idare edicen artık sdf

y
Syf: ««/ 26 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum