[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Sony PS VR Project Morpheus...
Yazar RSS Konu: Sony PS VR Project Morpheus {904}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Nov 2015, 18:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[tr.ign.com]

hmm acaba fifa neyimde oynanir mi ki ? smiling smiley

Denizin tuzu üzerinizden eksik olmasın.
Üye
ID § 09 Nov 2015, 22:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben gelecek oyunları merak ediyorum. Gösterdikleri bir tane çok oyunculu dışında diğer hepsi demo. Buna özel tam oyunların çıkması için önce satması lazım. Satması için de yeni AAA ve bağımsızları (başka firma oyunları yani) direkt VR destekli çıkartmaları gerekiyor.

Ha derseniz ki hitap edilen kitlenin senin bahsettiğin ile alakası yok, tamam o zaman.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 09 Nov 2015, 22:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bence bütün fpsleri buna uyarlasınlar böyle yeni yapımla fln uğraşılmaz.

Edit: Motion sensor çalışmasa da olur ilk aşamada en azından gözümüz alabildiğine ekran görsün.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/11/2015 22:10 tarihinde DareJedi tarafindan yapilmistir.
Genel Yönetici
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 09 Nov 2015, 22:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
VR'lar içinde en çok merak ettiğim Sony'nin ki smiling smiley

=o= Another Project.. =o=
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Nov 2015, 11:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Log dergisinde 400$ abd vs cikisi bekleniyordu. rusya'da 500$a falan bulursun diyor burda ki agalar.

Denizin tuzu üzerinizden eksik olmasın.
TW
ID § 10 Nov 2015, 22:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Umuyorumki şu Point otel'deki mekanda bir demo yaparlar. deneme yapmadan almam.

Fakat eleştiriler gayet olumlu cihaz için. Oculus kadar Hype'ı var.

"Everybody's talking but no one says a word."
TW
ID § 10 Nov 2015, 22:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oculus dan gına geldi ya. yılalr geçti herifler daha adam gibi çözünürlük bile veremiyorlardı vs.

sony işte hiaa ben yaptım 2016 elinizde diye çıktı. adam gibi çözünürlükle falan. budur yani.
Yörünge Disi
ID § 10 Nov 2015, 22:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Köpekbalığı gördüm bi dene. Aman tanrım didim.
Fifa, WRC tarzı oyunlar olursa hiç affetmem alırım ama köpekbalığıthumbs down

O tektir.
TW
ID § 10 Nov 2015, 22:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
imamizer
oculus dan gına geldi ya. yılalr geçti herifler daha adam gibi çözünürlük bile veremiyorlardı vs.

sony işte hiaa ben yaptım 2016 elinizde diye çıktı. adam gibi çözünürlükle falan. budur yani.

Bu değil. Facebook tarafından satın alındıktan sonra kapalı kapılar ardına geçtiler. Bütün parçaları custom dizayn ettiler. Üstesinden gelmeleri gereken sadece cihaz değil aynı zamanda yazılımdı ve ona da yüklendiler. Bütün bu işlemler sadece 1 sene sürdü.

Sony ve HTC kendi mali güçlerini kullanarak Oculus'un "adam akıllı VR" için olan kıstaslarını kullanarak kendi cihazlarını tasarladı. Sony, PS4'ü ve elindeki stüdyoların gücünü arkasına aldı, HTC'de Valve ile işbirliği yaparak Valve'ın Oculus ile beraber çalıştığı dönemden elde ettiği bütün bilgiye ve oyun kataloğuna çömerek güç elde ettiler. Onlar da bu yüzden erkenden çıkarabiliyorlar.

Bütün olan biten aslında son 1 senede oldu yani. Bunun nedenide bunlar olmadan evvel Oculus'un çıkardığı Prototip'in yarattığı hype.

"Everybody's talking but no one says a word."
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Dec 2017, 23:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bayagi basari elde etmis alet, birden fazla kaynakta sony'nin beklentisinden cok satildigi belirtilmis. Fakat burada baslik eski kalmis. (Belki basliga da bir ayar cekmek gerekir, sadece VR yeterli)

PS Pro olsa daha iyi ama sart degil, alet kendi kendine fps'i belli bir aralikta tutabilmek icin cozunurluk dusuruyor. İyi bir fiyata bundle bulursaniz acimayin, kristmas oncesi cok guzel fiyatlar var.

Vr worlds giris icin cok eglenceli, london heist ve shark attack icin aldim ben, su an 6$ ken kacmaz fiyat.
Dino frontiers da cok iyi ama hizli eskiyor dedikleri icin indirimi beklicem.
Skyrim VR hype'i nasil olmaz sasirdim.
Üye
ID § 19 Dec 2017, 00:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi konsol parası bu da. bende istiyorum ama güzel indirim görmesi lazım

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
ID § 19 Dec 2017, 08:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ps4'ten pahalı olduğu için başlığın ölü kalması doğal ya.

3te1 fiyatına falan düşerse anca alınır
Üye
ID § 19 Jan 2018, 19:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçen gün denedim 3-4 saat falan. tabi ara vererek. çünkü midem bulandı. benim merak ettiğim tek şey bu teknolojinin gelecek aşamaları. çünkü şu hali amatör eğlendirir. görüntünün cam gibi olması gerek. çözünürlük düşük. bulanıklıklar var bu da baş dönmesi yapıyor ve göz yoruyor. hissiyat başarılı. gerçekten bilimkurgu filmindeymişim gibi hissettim. yine de o kadar para verilmez. devamlı kullanılabilirliği yok. alıp köşede durur millete gösterirsin.

bir de oyun değil de bence vr teknolojisi filmlerde yayılmalı. daha güzel olur gibi.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/01/2018 19:28 tarihinde Red tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 19 Jan 2018, 19:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok abi filmler 2d kalsın lütfen
şu 3d furyası zar zor bitti.

leş leş karanlık ekranlarda 3d vr fln istemiyorum.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum