[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Horizon: Zero Dawn...
Yazar RSS Konu: Horizon: Zero Dawn {5436}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Spyro
medal 1k
ID § 18 Mar 2017, 17:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
walla oynadigim en iyi open-world oyunu bu diyebilirim (eski old school rpgler haric).. aslinda ilk basta cok sarmamisti.. baya bir hype ile basladim ama oyunun ilk kisimlari standart bir open-world oyunundan cok farkli gelmedi.. combatina da alisamadigim icin bi yerden sonra birakma karari verdim..

daha dogrusu soyle oldu.. oyunda cauldron denen dungeonimsi yerler var.. biraz dusuk levelken girdim bir tanesine, sonundaki bossu 3-4 denemede kesemedim.. sonra oyuna bir daha devam etmemek uzere kapatip yattim..

sabah uyaninca son bi kez bunu kesmeye calisip oyle birakayim dedim.. iste weak pointlerine bakiyorum, elimdeki silah ve ammolari nasil kullanabilirim diye plan yapiyorum (bi de cok erken gitmisim.. basic bow ve trap disinda bi sey yok elimde).. sonra zayif oldugu trapleri dizdim etrafa, kite, vs. derken oldurdum 10 dklik bir fight sonucunda.. o fight tekrardan oyuna tutulmami sagladi heueh.. bu achievement hissini soulsborne serisi haricindeki oyunlarda bulmak kolay olmuyor ki bu oyunda gercekten bir avciymissin hissini aliyorsunuz (uzaktan calilar arasinda hayvani (makineyi) analiz et, rotasina bak, plan yap, vs)..

biriktirdigim bi suru oyun oldugu icin main missionlari yapip kaldiririm diyodum.. o kadar keyifli ki open-world elementleri ve side missionlar.. ana goreve sira gelmiyor bi turlu.. klasik mmolardaki gibi 4 domuz derisi, 5 tavsan kulagi getir tarzi quest cok az (ki olanlarda da drop rateleri 100% yapmislar sanirim, normalde zor dusuyor bu itemlar ama bu questler hemen bitiyor).. genelde hep arkasindaki hikayeyi merak ettiren gorevler var..

etraftaki loglar, glyphleri okumasi da eglenceli.. oyun ne kadar gelecekte geciyor daha settingi cozemedim ama gunumuzden goruntuler, reklamlar, yazilar bulmak hosuma gidiyor..

grafik ve ambiyansa hic girmiyorum zaten o yeterince konusulmus..

ozet olarak ciddi content ve emek var oyunda.. firsatiniz olursa oynamanizi tavsiye ederim (nioh NG+ kasacaktim, bu oyun yalan etti heh)..

you come at the king, you best not miss..
Üye
medal 1k
ID § 19 Mar 2017, 15:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunu çok sevdim ben de, ortam falan çok güzel olmuş, hunting sistemi güzel daha yeni başladım oyuna ama acaba ilerde hunting falan bayar mı diye çok kormuyo da değilim.

Yazdığım herşey hayaldir, sorumluluk kabul etmiyorum.
Üye
medal 1k
ID § 23 Mar 2017, 00:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz
Üye
medal 1k
ID § 24 Mar 2017, 20:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nioh'u bununla takas etmem, son donemlerde aldigim en iyi kararlardan biri oldu.

starbaksta latte semtte madde selamin aleyke
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 24 Mar 2017, 20:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunu n11deki cakaldan aldim yollamadi bi turlu
d&r da collectorsu var eve yolladim referanduma giderken bakicam figuru nasil bunun 3 hafta sonra gorusuruz

ciao adios
Üye
medal 1k
ID § 25 Mar 2017, 00:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
interactive world map: [swissgameguides.com]

Üye
medal 1k
ID § 25 Mar 2017, 00:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bol bol videosunu izledim. güzel ama ingilicce. kararsız kaldım.
TW
ID § 25 Mar 2017, 00:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hype'ladınız oyunu, alsam mı acaba.

"Everybody's talking but no one says a word."
Üye
medal 1k
ID § 25 Mar 2017, 00:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
simdi alma smiling smiley bi kac saate ps store flash sale geliyor muhtemelen az bi indirim olacak bekle.

[www.reddit.com]

su iki kill videosunu koyayım cok iyiler;

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/03/2017 00:56 tarihinde bombilo tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 25 Mar 2017, 01:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Spyro
(eski old school rpgler haric)..

mesaj boyle sigortalanir.

Wubba lubba dub dub!
TW
medal 1k medal 5k
ID § 27 Mar 2017, 09:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kesinlikle çok başarılı bir oyun. Oyunu resmen sömürdüm %100 ile bitti platin kupamı da aldım ooh mis.
TW
ID § 27 Mar 2017, 10:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oynamadım ama me 4 alacağıma ps 4 alıp bu oyunu alırım daha iyi

97 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2017 14:55 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 30 Mar 2017, 17:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunu oynamadım da ost baya iyi, gaming playlistlerde denk geliyor. bi witcher bu horizon yaptığım işi bıraktırıp "neymiş lan bu" diye baktırıyor.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 30 Mar 2017, 17:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyna baya iyi oyun sen seversin

starbaksta latte semtte madde selamin aleyke
TW
ID § 30 Mar 2017, 19:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Plat'lediğim 4. open world oyun olacak kendileri.

Professional Procrastinator.
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum