[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Fire Emblem If...
Yazar RSS Konu: Fire Emblem If {5450}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 22 Feb 2016, 21:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 25 Apr 2016, 20:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

TW
ID § 13 May 2016, 18:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
19'unda çıkıyor, eshop'ta 45€. bu hafta için %10 indirim veriyorlar.

kanser 'lozalization' reddit'te eu kopyasını erken oynayan birinden öğrendiğime göre aynı eu sürümünde. gene japonca yok filan. haberiniz olsun.

alacaktım direkt ama bayağı kararsız kaldım. iğrenç değişikliklerin üstüne japonca olmaması gelince tam bir facia.

Allah belanı versin nintendo.
Üye
ID § 13 May 2016, 18:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"FOR MODESTY"

ahaha bu ne ya lol

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
TW
ID § 04 Jul 2016, 00:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kıza kıza aldım, oyun trilyon sattı zaten cüzdanıyla oyladı millet. 3ds sonrası da tufan benim için zaten. oyun iyi ama 'lokalizasyon' facia. cidden yukarıdaki gibi vendora gidiyorsunuz, mayo yok sadece havlu filan tam komedi. dlc'lerle oyunun toplamı 100$ üstüne çıkıyor topkek. actiblob ile ortaklık kursun nintendawg, yakışır.

başka alan olduysa yazın da birbirimizin alesine gelelim. internet üzerinden yapay zeka yönetse de pvp var hem. o bakımdan iyi olmuş, endgame'de bile milletin op gruplarına karşı kapışabiliyorsunuz, boss nihai en güçlüsü değil yani.
Alan Yetkilisi

ID § 29 Dec 2016, 13:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kiza kiza binbir takla atarak irlanda shoptan aldim ancak 2 gundur sansuru asmak icin japon versiyonunun patchlisini kurmaya calisiyorum. sene 2017 olcak beni oyun romu idi, homebrew icin CFW filan ugrastirdilar

tesekkurler nintendawg

neyseki benim gibi yazilim embesilleri bile 9 sayfa guide okuyup kirabiliyor aleti -_-

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 29 Dec 2016, 19:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arada bu hafta dlc'lerine %33 indirim vardı ilave rotalar dahil ama oyunu yazın yarım bıraktığım için bakmadım artık, ileride düşünürüm.

dediğin gibi yapılabiliyorsa yapılabildiğini yazarsın ben de bakarım belki üşenmezsem. tongue sticking out smiley

oyun iyiydi ama oynadığım kadarıyla sansürler hariç, hinoka & crimson besto girlo-tachi.

koyorin şahane fanart yaptı bütün charlara. thumbs up

2 defa güncellendi. Son güncelleme 29/12/2016 19:10 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum