[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Fire Emblem If...
Yazar RSS Konu: Fire Emblem If {4878}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
ID § 02 Apr 2015, 04:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Trailer:

Official Site: [www.nintendo.co.jp]

Ben kararımı çoktan verdim. grinning smiley

4 defa güncellendi. Son güncelleme 02/04/2015 05:17 tarihinde DarkC1oud tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 02 Apr 2015, 06:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

At the heart of this world is a conflict between the peace-loving kingdom of Hoshido and the glory-seeking kingdom of Nohr. As the strained relationship between the two nations reaches its critical point, a large-scaled conflict breaks out. The protagonist was born in the Hoshidan royal family, but raised by the Nohrian royal family; he or she is faced with a great decision. The keyword for this new Fire Emblem is “if”. With Hoshido and Nohr as the backdrops, the player must make choices, which will affect the story, battles, recruitable characters, while progressing two very extremely different stories.

Fire Emblem if Hoshido

A story focusing on protecting your Hoshidan birthplace and royal relatives from the Nohrian invasion. Outside the main story, you can earn experience and funds and freely develop your characters; perfect for those who enjoy freedom.

Fire Emblem if Nohr

In this story, you work with the Nohrian royal family to battle the internal conflicts within Nohr itself. Compared to Hoshido, the difficulty is higher, with limited opportunities to earn experience and funds.

[serenesforest.net]

Release date(s)
JP June 25, 2015
NA 2016
EU 2016

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/04/2015 06:04 tarihinde DarkC1oud tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Apr 2015, 08:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Magic: The Gathering Online = GERGE
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Apr 2015, 10:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunun iki versiyonu olacakmis pokemon'lar gibi /sigh

white kingdom ve black kingdom

versiyonlar arasi farkli contentleride ayrica dlc olarak satacaklarmis birde 3. bir dlc daha olacakmis

Üye
ID § 02 Apr 2015, 10:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
else?

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 02 Apr 2015, 10:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
jap alsam nasıl olacak dil verisyonu çok yamultur mu
bide KSAda satılan oyunlar ne NTSC mi PAL mi çözemedim tam amerigan özentisi gibiler sordum eleman bilmedi baya ucuz 3ds cihaz oyunlar burda çünkü wii u falanda

Bu olay feci canımı sıktı ya. Nasıl bir aktivizm yapabiliriz?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Apr 2015, 10:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kanji okuyamiyorsan japon versiyonunu oynamak pek akillaca degil, ozellikle storyli oyunlar icin.

oyunlarin hangi bolgeye ait olduklarini kutularinin arkasinda sag alt kosede yaziyor > CTR P..... USA gibi
TW
ID § 02 Apr 2015, 14:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
>mfw mc is named kamui

Alinti
knox
oyunun iki versiyonu olacakmis pokemon'lar gibi /sigh

...

versiyonlar arasi farkli contentleride ayrica dlc olarak satacaklarmis birde 3. bir dlc daha olacakmis

KAMUI! SENKETSU!

veya

KAMUI! JUNKETSU!

diye satıyorlarmış bir de ahah.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Apr 2015, 14:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şu fire emblem serisi nintendo konsollarından ayrılsa da oynasak artık. emulatorler oyna oyna nereye kadar. sırf şu oyunlar için de 3ds almak istemiyorum. ds'e sadece bi tane remake çıkardılar bi de terbiyesizler.
Alan Yetkilisi

ID § 02 Apr 2015, 19:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iki versiyon pokemon gibi diilde farklı oyunlar gibi olursa supero lur tadından yenmez ama nasıl olucak tam anlamadım ben.

ne olursa olsun konu fire emblem veya pokemon olunca

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 03 Apr 2015, 21:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

miyuki sawashiro'nun yerini doldurmak zor olacak. :/
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Apr 2015, 15:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Laurelin
iki versiyon pokemon gibi diilde farklı oyunlar gibi olursa supero lur tadından yenmez ama nasıl olucak tam anlamadım ben.
6. chapter'a kadar iki versiyonda ayni. 6. chapter'dan sonra, elindeki versiyona gore story catallanacak iste.

her iki versiyona ait ozel karakterler ve farkli story(ben, cok buyuk capli farkliliklar olacagini hic sanmiyorum) olacak.

bunlarin haricinde, 3. ayri bir storyline olacak, o DLC olarak ayri satilacak, almis oldugun versiyondan bagimsiz.

son olarak, 2 farkli versiyonuda icerin bir digital deluxe versiyon kivaminda bir versiyon daha olacak,

ayni sekil chapter 6. da iki farkli yoldan birini sectirecek.

iki versiyona ozel olan contentleride, ayrica dlc olarak eshop'ta satacaklar. 2k yen civarinda bir fiyata, asagi yukari 15 dolar ediyor iste.

cogunluk nohr'u sececek gibi gozukuyor ahahahaha
Üye
ID § 05 Apr 2015, 15:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Bu olay feci canımı sıktı ya. Nasıl bir aktivizm yapabiliriz?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Apr 2015, 16:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ESRB diyosa amariga'dır
TW
ID § 05 Apr 2015, 17:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu tarz DLC'ye can feda.

Magic: The Gathering Online = GERGE
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum