[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ PSN Çalıntı (?) işlem yardım...
Yazar RSS Konu: PSN Çalıntı (?) işlem yardım {795}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Aug 2013, 22:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PSN'de kuzenin hesabına kredi kartımızı kaydettirdik, 2 gün sonra haberimiz olmadan bir kaç oyun daha satın alınmış. Kuzen almadığını söylüyor, PSN'den alışveriş yapmak için hesap adı ve kredi kartı bilgilerinin uyması lazım bunu da biliyoruz. Her ihtimale karşı alış verişin yapıldığı IP adresini, Şehri ve alınan oyunları öğrenmek istedik. PSN TR görevlisi bunların kaydının tutlmadığını söyledi. Hiç bir şekilde PSN'de çalıntı işlem yapılamayacağını söyledi, hatta bize aksini iddia etseler de Birileri hem PSN hem de Kredi kartı bilgilerini ele geçirdikten sonra çalıntı işlem yapamaz mı, bir de patiye danışayım dedim.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Aug 2013, 02:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kuzenin almış
Yörünge Disi
ID § 12 Aug 2013, 03:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
mardox
Kuzen almadığını söylüyor

Sende kuzeninin aldigini biliyorsun winking smiley

storm, earth and fire heed my call!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Aug 2013, 08:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O kismina bisi diyemiyoruz tabii ama psn gorevlisinin bizde satis yapilan ip, sehir veya alinan oyunun kaydi tutulmuyor demesi garibimize gitti. Bir de psn bilgileriyle giris yaptiktan sonra baska birinin almasi ihtimali de var gibi dusunduk. Tabii bu konuda telefondaki gorevli kesinlikle olmaz disinda bi aciklama yapamadigi icin buraya sorayim dedim.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Aug 2013, 09:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
szin yerinize oyun almış işte ne var bunda. sonuçta alıp götüremiyo oyunu siz oynayacaksınız smiling smiley
Üye
ID § 12 Aug 2013, 10:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de anlamadım o olayı.
ps'im yok olmadı, psn de bilmiyorum ama psn account'u sizin diil mi, oyun da ona bağlı değil mi? hacker niye sizi hacklesin de size oyun alsın?
Üye
medal 1k
ID § 12 Aug 2013, 10:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kuzenin almis,
Psn kredi karti verisi kaydetmiyor 3-4 yildir..

Hem hesap hem kredi kartinin calinmasi lazim, niye calan oyun alsin?

Ayrica calinan kredk kartin oldu mu bilmiyorum ama genelde kredi k.'lari 50 kisiye falan satilip ufak meblalarla girerler
Üye
ID § 12 Aug 2013, 10:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kuzenin çalmış
Genel Yönetici

ID § 12 Aug 2013, 10:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kuzenin çalmış.

Magic: The Gathering Online = GERGE
Üye
ID § 12 Aug 2013, 10:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok net kuzen almış.

kuzen de olsa kartını vermicen
TW
ID § 12 Aug 2013, 11:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kuzenin affetmemiş

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Aug 2013, 11:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kuzense sorun yok, biz yine de alisverisle ilgili bilgiler vardir diyedusunmustuk, neyse biraz sikistralim bakalim...eyvallah smiling smiley
Yörünge Disi
ID § 12 Aug 2013, 19:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kuzen almış suçu psn'e atıyor.. yazık nasıl çocuk yetiştiriliyor? cık cık cık cık...

a.k.a nordlydian
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum