[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Persona 5...
Yazar RSS Konu: Persona 5 {29018}
Syf: ««/ 44 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 13 May 2017, 22:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mementos farmliyorum bitmesin diye sad smiley gief divine pillar

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Alan Yetkilisi

ID § 16 May 2017, 10:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

uzgunum sad smiley

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Üye
ID § 16 May 2017, 10:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

buraya koymalıyım esas tongue sticking out smiley

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
TW
ID § 16 May 2017, 16:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
misheard lyrics tuzağına düşmeyeceğim noooo

wishmaster'ı 10 yıldır fishmaster olarak hatırlıyorum.

neyse ki japonca var da en azından aynı sözlerin ingilizce dubı kazınmıyor kafaya, rahatsız etmiyor öyle SASUGA JOOKAAAA hariç. :p

you'll never see them comiiiiin'~

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/05/2017 16:51 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 16 May 2017, 18:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ffxv kisminda ciglik attimsmileys with beer
Spyro
medal 1k
ID § 17 May 2017, 01:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk persona oyunum.. spoiler neyin gormeyim diye 20 nisandan beri bu ve "tips&tricks" topiclerine girmiyordum heueh.. simdi artik son duzluge girince tum postlari okudum..

bitirebildigim kadar confidant bitirmeye calisiyorum.. morgana haber verdi oyunun bitmeye yakin oldugunu.. social linkler 5 oldu zaten.. bakalim..

daha bitirmedim ama hayatimda oynadigim en iyi serilerden biri net.. MGS'nin yeri ayridir bende.. o hep birinci olacak ama bu da onun pesinden gelir yani heh..

yalniz efsane oldugu kadar yorucu da.. 145 saat olmus playtime ve NG+ oynayacak gucu hissetmiyorum su an kendimde.. biraz ara verince ffwd yapa yapa kasarim artik.. o sekilde heralde 10 saate falan biter?

you come at the king, you best not miss..
TW
ID § 17 May 2017, 04:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ng+'a elindeki personalar, para, kartlar filan aktarılmıyordu diye hatırlıyorum önceki oyunlarda, ancak rank 10'ta unlock olanlar unlocked kalıyor. social statların bir de.
Üye
ID § 17 May 2017, 07:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
persona compendium
equipment
para
skill cardlar
social statlar
ozel itemlar

bunlar aktiriliyor ng+ a
Üye
ID § 19 May 2017, 00:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi de rank 10 ladığınız kişiler item veriyor oyun bitmeden önce

ng+ da tekrar linki kurduğunuz zaman 10 muş gibi tüm özelliklerini kullanabiliyorsunuz

sraise the pun
Üye
ID § 23 May 2017, 16:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
son 5 saattir X e basiyorum ama cok keyif aldigim bir X seruveni oluyor su ana kadar.

ancak bir seye uyuz oldum

sinir oldum smiling smiley help!

Scalanova#2827

Kifflom!
TW
ID § 23 May 2017, 17:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunun bütünü için konuşamam da o tarz seçeneğe göre değişmiyor oyunun akışı. ama confidantlarla konuşurken nabza göre şerbet verebilmek önemli, hoşlarına gitmeyen şeyler daha az ya da hiç ilişki puanı vermediği için seviye yükseltmen çok yavaşlar, 0-4 puan arası seçenekler, o gördüğün uçan notalar yani. yerinde sayman bile mümkün uygunsuz seçeneklerle. main story eventler için geçerli değil ama bu.
Üye
ID § 24 May 2017, 09:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tamamdir saol sam.

Scalanova#2827

Kifflom!
Spyro
medal 1k
ID § 20 Jul 2017, 00:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ulan ne oyundu be.. 2 ay oldu bitireli ama ozledik..

you come at the king, you best not miss..
TW
ID § 20 Jul 2017, 02:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok şahane coverlar yapıldı, çok şükür hakettiği ilgiyi gördü batıda oyun gördüğüm. bundan sonra tek endişem bu seriyi de mobil gacha çılgınlığına aktarmaları ve ana seriyi unutmaları.

bir altıncı oyun olur umarım, olursa da 10 yıl bekletmezler bu sefer.

take your time ama 10 yıl değil. smiling smiley
Alan Yetkilisi

ID § 20 Jul 2017, 03:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o kadar guzel bittiki dondum dondum sayfalarca yaziyim istedim ama icimden gelmedi. persona 5 bittiginden beri duzgun boyle single player oyun bakamiyorum

bin kat helal olsun ya, ending tam olarak boyle yaziliyor. sifir asspull, sahane bir buildup ve kusursuz bir son ve perde. birsuru seyi sorguladim bu oyun sayesinde, batidaki dandrik firmalar ibret alsin. PoE gibi selam verdigin ilk koylunun antik cagdan basliyarak din uzerine sempozyum verdigi, en alakasiz npc nin bulundugu alakasiz sehirle ilgili 400 yillik tarih dayadigi wrpg ler batsin :p

su oyun batida yapilsaydi ya sansur yer yada dini inanclara hayvan gibi giydirip birseyleri sorgulattigi icin yasaklanirdi. su boktan donemde butun dunyayi apathy ve karanlik sarmisken adamlar resmen devasa bir fener yakti gormeyi basarana. en baba siyasetci, din adami, yonetmen, yazar ve bilumum sanatci tayfasi bile bu kadar net bir elestiri getiremedi insanogluna. heleki en son bad ending direk gunun ve hepimizin icine dustugumuz durumun ozeti

su kadar basit ve siradan bir resim bile cok fazla dusunce gecirmeyi basarabiliyor ve dakikalarca dusuncelere daliyorsam emek var bunda ya

animesi geldiginde yer yerinden oyniycak direk duzgun yaparlarsa ve sansurlemezlerse

Syf: ««/ 44 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum