[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Persona 5...
Yazar RSS Konu: Persona 5 {11316}
Syf: ««/ 14 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 07 Dec 2016, 15:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

atlus usa videolarla hype yapıyor da nisana kadar video dayanacak mı bakalım. smiling smiley
Alan Yetkilisi

ID § 07 Dec 2016, 15:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
us psn den 10 dolar hediye geldi walleta, acep bassammi pre-orderi sad smiley

sirf su oyunu keyifle oyniyim diye ps4 aldim lel

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 07 Dec 2016, 15:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Alan Yetkilisi

ID § 07 Dec 2016, 16:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya dlc den korkuyorum sad smiley kesin kostum vs almak isticem sonra fahis fiyata US psn karti arayip durmakla gecicek vaktim sad smiley

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 07 Dec 2016, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
amazon birebir aynı fiyata kart satıyordu, geçen yıl xillia2 almıştım onunla. american express çalışmamaya başlayınca mecbur bıraktılar.

evet kostüm dlc'leri çok iyi ama default kostümler o kadar şahane ki sanırım sahip olsam da değiştirmezdim. serinin en iyi kostümleri phantom thieves'dekiler bence.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 07/12/2016 16:49 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi

ID § 07 Dec 2016, 17:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iste zor karar ya sad smiley

simdi 185tl ye geliyor 50$lik US karti 10 tl komisyon aldiklarindan, hesapta aralik sonu biticek 10$ var hani. bundan iyisi amerikan birine aldirmak ki 10tl icin insanlarla ugrastigima degmez tongue sticking out smiley

kostum dlc si kesin alirimda iste ilerde US kart bulabilirmiyim, dolar 5tl olurmu korkusu var tongue sticking out smiley

yoksa su 10$i sword art online in dandrik oyunu icin harcicaktim, neyseki az stream izledimde kotu oldugunu gozumle gordum. horizon zero dawn ile p5 arasinda git gel yapiyorum simdi sad smiley

square enix e tesekkur edicem buradan ama, sagolsunlar ff15 i boyband simulator yaptilar, cihazla gelen cow of duty - con snow edition ile takaslicaktim ki ff15 e kiyasla basyapit gibi duruyor tongue sticking out smiley

cuzdanima acidigin icin tesekkur ederim squeni grinning smiley

TW
ID § 10 Dec 2016, 14:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
atlus usa kanalında dahası da var, vendorlar filan.

TW
medal 1k medal 5k
ID § 20 Dec 2016, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Laurelin
ya dlc den korkuyorum sad smiley kesin kostum vs almak isticem sonra fahis fiyata US psn karti arayip durmakla gecicek vaktim sad smiley

[www.cdkeys.com]

burda birebir genelde. psn karti almadim cdkeys'den, ama normal oyunlarda sorun yasamadim bugune kadar.

"Warum liegt hier überhaupt Stroh rum?"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/12/2016 16:48 tarihinde HellHound tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 04 Jan 2017, 11:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

PR manager John Hardin confirmed on Twitter today that Persona 5 is confirmed for PlayStation 4 and PlayStation 3, while Yakuza 0's only confirmed system is PS4.

"THAT'S. IT. No Switch. No PC," he explained (via IGN).
hadi switch neyse de pc.. sad smiley ileride golden'ını filan çıkarırlar umarım pc'ye.
Alan Yetkilisi

ID § 04 Jan 2017, 15:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyi iyi direk buy ps4 grinning smiley

yakuza sevemedim bi turlu seri cok super olmasina ragmen

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jan 2017, 11:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
demek ki parayi sevmiyorlar. eski oyunlari portlasalar bile, hic azimsanmayacak bir alacak kitle var.
Alan Yetkilisi

ID § 05 Jan 2017, 13:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aptal konami suikoden 2 yi steame portlasa belesten para yagicakta iste japonlar bole sad smiley

neyse bunada sukur, baya baya VN cenneti oldu steam, tales of berseria yi 60$ yerine 75TL ye satin alma qeyfi hemde ARAL siz

Üye
ID § 11 Jan 2017, 17:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
persona 4'e başladım, müzikler nefis cidden

ilk iki saat sadece X'e basarak oynayınca öeh gg demiştim ama birden open world'e döndü

japan dub, english sub

mis mis

www.neogamer.net
TW
ID § 11 Feb 2017, 14:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.gamespot.com]

ilk dungeon'a giriş ve içinden gameplay, herşey fantastik görünüyor.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Feb 2017, 01:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Persona 5 is officially rated M for mature by ESRB

guzel guzel

nintenshit tier sansur korkumuz kalmadi artik
Syf: ««/ 14 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum