[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ The Last of Us/Naughty Dog...
Yazar RSS Konu: The Last of Us/Naughty Dog {27369}
Syf: ««/ 35 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Dec 2016, 21:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
remastered'ı yeni bitirdim. left behind'ı da oynamış oldum. 1 saatlik dlc gerçi oyuna dahil edilebilecek bir hikayeydi ama güzeldi tabi.

naughty dog oyun çıtasını bambaşka yerlere taşıdı açıkcası. verdiğim her bir poundu helal ediyorum. karı kızla yesinler alem yapsınlar.

umarım 2. oyun ellie ile oynamayız başka bir şey istemem sdfs. joel reis oyunda oscarlık performans sergiliyor yemin ederim.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Oct 2017, 13:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
haftasonu bitirdim hala gözlerim yaşlı :'(

inanılmaz etkilerdi oyundaki karakterler ve hikaye. çok beğendim çooook. uncharted ile aynı formül aslında ama oradaki ana karakterden dolayı biraz daha komediye kaçıyordu havası. bunda ise çok daha farklı daha kara bir hikaye ve karakter gelişimi var.

#HAYIR
Syf: ««/ 35 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum