[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Konsol
|-- |-- |+ Xbox One - Television and Sports!...
Yazar RSS Konu: Xbox One - Television and Sports! {46037}
Syf: ««/ 80 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Nov 2011, 14:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Xboxygen sitesi, Microsoft'un CES'te Xbox 720 ile ilgili ilk bilgileri açıklayacağını belirtmişti. Diğer yandan ise yeni konsolun teknik detaylarıyla ilgili gelişmeler de var. Fransa kökenli Xboxygen, firmaya "Çok yakın" bağlantılı bireylerin kaynak olduğu haberinde; Xbox 720'nin 6 çekirdekli CPU, 2GB DDR3 hafıza ve AMD'nin prototip olan çift GPU'sunu kullanacağını belirtiyor.

Alinti

Xbox 720'nin CES'te tanıtılacağı ve teknik detayları hakkında geçtiğimiz günlerde dedikodular yükselmişti. Son olarak Edge'nin bir kaynağına göre Ubisoft Montreal yeni nesil Xbox'ın devkit'leri üstünde çalışmaya başladı. Sadece Ubisoft değil, EA stüdyolarının içinde olduğu bazı büyük geliştiricilerin de bu çalışma içinde olduğu söyleniyor. Bir Ubisoft yetkilisi ise durumla ilgili olarak, "Söylenti ve spekülasyonlar üzerine yorum yok" dedi. Özel donanımlarda çalışan gerçek devkit'lerin ise yılbaşından önce stüdyolara ulaşması bekleniyor. Genel olarak tüm işaretler Xbox 360'ın halefinin 2012 sonunda perakende olarak çıkacağını gösteriyor.

Birkaç aya PlayStation 4 haberleri düşmeye başlar.

psikolojik üstünlük

3 defa güncellendi. Son güncelleme 23/05/2013 08:28 tarihinde Viktor tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 17 Nov 2011, 14:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fenerbahçe'nin stiliyle cristiano ronaldo'yu andıran Admir Mehmedi'yi kadroya katmak üzere olduğu iddia edildi.

semt bizim ev kira
Üye
ID § 17 Nov 2011, 15:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bundan sonraki nesillerde bi ps2 den ps3 e geçişteki gibi devrim niteliğinde degişiklik olcagını sanmıyorum ya

pc upgrade etmek gibi olucak.daha iyi donanım.belki move & kinect gibi şeyler entegre edilir ööyle sayılır
Üye
ID § 17 Nov 2011, 16:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
grafikler gayet yeterli seviye geldi,artık AI için kassınlar oyunlarda falan...
Üye
ID § 17 Nov 2011, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok yakın diyorlar da ne kadar yakın?
xbox 360 almak isteyenler ertelesin mi yoksa daha var mı çıkmasına?
Üye
medal 1k
ID § 17 Nov 2011, 16:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

... Genel olarak tüm işaretler Xbox 360'ın halefinin 2012 sonunda perakende olarak çıkacağını gösteriyor.

reemy
TW
ID § 17 Nov 2011, 17:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ps4'ün 3 seneden önce çıkmasına olanak yok, hem sony'den adamlar böyle düşünüyor hemde analizciler,

hani rahat olun
Diablo3 Yazarı
ID § 17 Nov 2011, 18:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
knox
grafikler gayet yeterli seviye geldi,artık AI için kassınlar oyunlarda falan...
this

twitter.com/senelian
Üye
medal 1k
ID § 17 Nov 2011, 22:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de ps3 ü yeni aldım. ve aldığımın ertesi günü duymuştum bu haberleri ve forumda yazmıştım.

inşallah hemen çıkmaz. yani oyunlara baktığımda grafik açıdan yetersiz birşey yok. 3d olanağı da veriyor. daha ne katabilirler konsola? move+gözlük ile biraz daha oyunun içinde hissediyorsun kendini. ee gerisi?
TW
ID § 17 Nov 2011, 22:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok çok az ram, az ram = sığ gameplay, daracık alanlar. şimdiden önümüzdeki 7-8 yıl pc oyunlarının sıkışacağı bottleneck belli.
Üye
ID § 17 Nov 2011, 22:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Asıl bottleneck donanımsal kısıtlar değil, zeka seviyesi düşük olan konsol kitlesinin kendisi ne yazık ki =/

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
TW
ID § 18 Nov 2011, 06:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şuan ki nesil konsollar bellek sıkıntısı çekiyor. Texture'lar'da problem oluyor falan.

Bence kesinkez yeni nesile ihtiyaç var. Oyunlar 720p çıkıyor yahu, kırışık, bulanık görmekten bıktım. Adam gibi 1080p veren, 16x AF, 2-4x AA verebilecek kapasiteye gelmeliler. Poligon ve shader gücünü arttırmalılar. Ve bunu sunarken 3D'deyede olmalı performans kaybı olmadan.

"Everybody's talking but no one says a word."
TW
ID § 18 Nov 2011, 06:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ram cok düşükmüş, belliki gpu'ya abanıcaklar bakın aa bakın texture diye ama oyunlar tırtovaz olucak. samin dediği gibi. cünkü axediceın dediği gibi daha fazla bi donanıma gerek yok, öle yaldır yaldır gezdirmelerine gerek uyok bizi.

64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Üye
ID § 18 Nov 2011, 11:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dark soulsu tv ye 1 metre mesafeden ayakta oynadığım için iyi biliyorum 720p ve 2xAA hayli hayli yetiyor

yükleme sürelerini kısaltsınlar ve kendi üstünde geliştirilmeyen oyunlara adam gibi port yapsınlar başka beklentim yok benim 8. nesilden

I shall fight ten to one; defeat all and spare none.
Üye
ID § 18 Nov 2011, 11:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
axedice
Asıl bottleneck donanımsal kısıtlar değil, zeka seviyesi düşük olan konsol kitlesinin kendisi ne yazık ki =/

sensin gerizekalı.

bazı insanların işi gücü hayatı var, yüzlerce saati yok oyun başında geçirecek, kafa dağıtmak için oynuyo kimileri sadece smiling smiley

Es deli külek bu günü apar,
O öten ömrü yeniden gaytar.
Syf: ««/ 80 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum