[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Kart ve kutu oyunları
|-- |-- |+ Bursa'dan istenilenler.....
Yazar RSS Konu: Bursa'dan istenilenler.. {1128}
  [ A ]
Yörünge Disi
ID § 16 Feb 2005, 21:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet arkadaşlar bazı kartlar arıyorum...

Exalted Angel
Sensei's Divining top
Umezawa's Jittle
Armageddon
Tithe
Soltari Priest
Ghostly Prison
Dawn Elemantal
Whipcorder
Weathered Wayfarer
Counterspell
boomerang

Bunları arıyorum ilgilenenler [email protected] msn'den bana ulaşabilirler...[signature][hline]Cav bella cav bella cav cav cav...
6 9
Yörünge Disi
ID § 19 Feb 2005, 20:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yokmu bunlardan olan[signature][hline]Cav bella cav bella cav cav cav...
6 9
Üye
ID § 21 Feb 2005, 19:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olm yazik lan sana... bi bitiremedin su beyaz desteyi grinning smiley[signature][hline]
Üye
ID § 21 Feb 2005, 19:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biz burdan toplayıp yolayalım sana , bende var bi ikisi ama hepsi için güç birliği yapmamız lazım... sen kaçar tane istiyosun; trade mi istersin satın almak mı? onları belirt bir İzmir tayfası olarak yardımcı olmaya çalışırız..[signature][hline]Don't be afraid of dark, be afraid of what it hides.
Üye
ID § 22 Feb 2005, 18:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk önce sen bana benim sana yolladığım kartların parasını yollamazsan sana kart mart yok burdan onu söliyim
ikincisi aradığın kartların çoğü var ama bi daha çok zor yollarım sana kartları yolladığımdan bir ay geçti hala para geçmedi elime
Yörünge Disi
ID § 22 Feb 2005, 19:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu sabah gönderdim[signature][hline]Böcek olmayı kabullenenler, ezilince şikayet etmemelidirler.
Üye
ID § 23 Feb 2005, 13:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kartlar varda tırstım lan
Üye
ID § 24 Feb 2005, 18:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ardethamblecrown'ın güvenini kaybetmektense kart kaybetmeyi tercih edin bence ; eğer o size güvenmezse, biz hiç güvenmeyiz :yapma:[signature][hline]Don't be afraid of dark, be afraid of what it hides.
Yörünge Disi
ID § 24 Feb 2005, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gönderdim kardeş yarın elinde olur kargosu murat abinin[signature][hline]Böcek olmayı kabullenenler, ezilince şikayet etmemelidirler.
Üye
ID § 24 Feb 2005, 23:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yüklenmeyin çocua ben biliorum yollicakti ama kartları geri vermeyi filan düşünüodu bi ara. kötü bi niyeti yok yani.[signature][hline]
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum