[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Kart ve kutu oyunları
|-- |-- |+ Betrayers of Kamigawa...
Yazar RSS Konu: Betrayers of Kamigawa {3274}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
ID § 14 Jan 2005, 13:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
23-01-2005 ve 30-01-2005 olmak üzere 2 hafta Betreyars of Kamigawa Pre Release turnuvaları yapılıcaktır. Katılım ücreti 35ytl (35milyon lira) olup, katılımcılara 1 Champions of Kamigawa Tournement Pack ve 3 adet Betreyars of Kamigawa Booster verilicektir, oyun formatı Selead deck olup formatı bilmeyenler hemen üstteki Magic Tutorial isimli başlıktan benim yazdıgım kısımda gerekli bilgiyi bulacaklardır.
Turnuva Gerekli şeylerde yapılıp başlama saati 11:00 dir. Yer sıkıntısı çekildigi icin katılımcı sayısı 34 ile sınırlı olucagından (0212) 281 96 23 nolu telefondan Yusufla konusup isminizi yazdırıp yer ayırtmanız gerekmektedir.[signature][hline]ICQ: 99038139
MSN: [email protected]
----------------------
Magic Online : /addbuddy Enaxa
----------------------
Yörünge Disi
ID § 14 Jan 2005, 14:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Prom. Kart verilcekmi ?[signature][hline]Cav bella cav bella cav cav cav...
6 9
Üye
ID § 14 Jan 2005, 14:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Üye
medal 1k
ID § 14 Jan 2005, 14:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
spoiler list[signature][hline]everyone claims that "mac gamer" is a contradiction in terms but then again, so is "Microsoft Works".
Üye
ID § 14 Jan 2005, 18:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar arkadaşlar,

Geçen güne kadar Yusuf Kemal Vefa'dan(1) bir haber çıkmamıştı; şimdi baktım iki tane sürüm öncesi turnuvası(2) adıma kaydedilmiş. Ben de hakem olarak turnuva ortamındayım. Ağırlığımı koyacağım.

*!pis pis sırıtır*

İyi çalışın diyeceğim; ama mühürlü deste turnuvaları(3) bilirsiniz, epey bir şansa bakıyor. Rakibiniz her tur masaya ayı vurmaya başladıysa Kai(4) bile toplar bir noktadan sonra. O sebeple herkese bol şanslar.

Esen kalın,

1- Ülke koordinatörü
2- Türkçe, "Prerelease tournament"
3- Türkçe, "Sealed deck tournament"
4- Kai Budde, zamanında ortamı süpürmüştü. hâlâ oynuyor mu acaba?
[signature][hline]Ben - DCI - CrystalKeep - Comrehensive Rules
----
Sam, 30 Kasım 2004 23:44 tarihinde demiş ki:
şarki'cim öyle bir spoiler yaptın ki wrc arkasına monte edebiliriz yani..
Yörünge Disi
ID § 14 Jan 2005, 23:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sonunda BoK umuzla da oynayabileceğiz[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Üye
ID § 15 Jan 2005, 01:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya şimdi yusuf abiyi arayıp isim yazdırmıyo muyuz?yukarda verilen noyu yani?[signature][hline]The hound sniffed the air and let slip a low growl. General Takeno looked down at the faithful Isamaru and calmed him with a touch. "Alert the men. The kami are coming."
Üye
ID § 15 Jan 2005, 01:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arayıp isim yazdırılıyor. İlk mesajdaki adımları izle.

[Bu mesaj Ishinotsuyoihito tarafından 15 Ocak 2005 01:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Üye
ID § 15 Jan 2005, 01:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ok annadım.[signature][hline]The hound sniffed the air and let slip a low growl. General Takeno looked down at the faithful Isamaru and calmed him with a touch. "Alert the men. The kami are coming."
Üye
ID § 16 Jan 2005, 18:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
telefon etmekten başka bi kayıt yolu yok mu? şu an izmirdeyim: salı günü (otobüs kaza yapmazsa) istanbulda olucam... kesinlikle katılmak istiyorum! mail filan atsam winking smiley[signature][hline]Don't be afraid of dark, be afraid of what it hides.
Üye
ID § 16 Jan 2005, 18:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Telefon etmek neden bu kadar zor geliyor anlayamadım ama mailde var tabi [email protected] burdan kayıt yaptırabilirsiniz.[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Üye
ID § 18 Jan 2005, 00:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni bir bilgiye göre telefon ve mail dısında artık, gerekli şeylere giderek Ozana isminizi yazdırmak suretiyle kayıt yaptırabilirisiniz.[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Üye
ID § 18 Jan 2005, 02:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Levon Yusuf abiyle konuştum, kendimi Kaanı ve İldeniz2i yazdırdım buna rağmen daha 8 kişi olmuşuz.İnşallah 10 kişiyle olmaz pre-release[signature][hline]From the ashes of Reito rose a new kami. And thereafter at every battle came Horobi, Death's Wail. -The History of Kamigawa
Üye
ID § 18 Jan 2005, 08:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merak etme olmiycak cogu kişi gerekli şeylerden yazdırıyo ismini galiba, pazar guu draftta ismimizi yazdırırken Pre Release icin 12 kişi olmustu gereklideki kayıtlı insan sayısı.[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Üye
medal 1k
ID § 18 Jan 2005, 10:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben mail atmıştım. Ulaşıp ulaşmadığını nasıl kontrol edebilirim. Bazen gönderdiğim mailler gitmiyor nedense.
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum