[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Kart ve kutu oyunları
|-- |-- |+ Miniature Wargaming (Warhammer, 40K, Bolt Action vb)...
Yazar RSS Konu: Miniature Wargaming (Warhammer, 40K, Bolt Action vb) {307}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Feb 2018, 19:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam,

ben bu bölümü görmemiştim ya. ccg'lerin çoğalmasıyla gaza gelindi de mi açıldı, yoksa önceden de var mıydı acaba. neyse varmış madem, hem yeni (ve ismin doğru yazdığı tongue sticking out smiley) bir warhammer ve 40k topiğimiz olsun, hem de boyadığım mini'leri atacak bi yerim olsun dedim ehe. oyunun oyun kısmından çok hobi kısmına (boyaması vs) ve lore'una ilgi duyuyorum ama oynayan varsa "40k'nın yeni edition'ı geliyormuş da kurallar bok gibiymiş de" diye buyursun tabi. belki gaza gelip mutfakta lavobonun altındaki dolaplarda süründürdüğü mini'leri ortaya çıkarıp boyayan olur (olmazsa da ben bitirdikçe spam yaparım tongue sticking out smiley) iki de meme (miim) atarız oh mis.

dertsiz başıma dert alıp total warhammer > oyunu beceremeyip youtube'dan tuto > önerilerden how to paint bla bla vidyosu > ehe iyiymiş aslında deyip 2-3 ay süren bir hype ve araştırma sonrası aldığım ilk setin 2 figürünü bitirdim. ortadaki şekilli olanın (liberator prime) detayı teferruatı biraz fazla gibi durduğundan şimdilik elleşmiyorum, tespihli (<3) paladin'lerimden devam edicim. bu beşli, prime'ım, bi de getting started kitabından çıkan ek bi liberator'ım bi senede anca biter muhtemelen.

detaylardan görülebildiği üzere çok da süper olmadılar. fırçam dandikti biraz. daha doğrusu dandikten ziyade bu işe uygun değildi pek. bi de base'i süslerken kum yerine kullandığım malzeme base'in kenarına yapıştı falan alakasız bi şekilde, onu zımparalamaya da üşendim. biraz pişmanım ama muhtemelen öyle kalacaklar sonsuza kadar. sonrakiler daha düzgün olur diye umuyorum.

ha bir de son olarak, age of sigmar ne abi lore'a ne yaptınız allahsızlar demeden geçmeyelim.

thanks i hate it!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/02/2018 19:52 tarihinde Cokomantis tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Feb 2018, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sikmarines mi bunlar
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Feb 2018, 17:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sdfs aynen abi. izlediğim tuto'lar şunlar bunlar da hep oldschool fantasy battles figürleriydi, empire, bretonnia vs. böyle "kişiliksiz isimsiz celestial'lar birbirini dövüyo, because reasons" kafasını sevmiyorum aslında ama yapacak bişey yok. fantasy battles'ta ne güzel "bilmemne division'ının halberd'çıları, üniformaları beyazmış ama çok heroic bi savunmadan sonra üzerleri full kan okunca kırmızıya dönmüşler" diye sel olup akmış lore zamanında. tek tesellim oyunu oynamayacak olduğumdan tipini beğendiğim her mini'yi alıp kafama göre takılabilecek olmam.

reaper's bones'la saga miniatures'a bakıyorum bu ara. bi de dicebag lady diye bi site var, orda da münferit güzel tipler var dark ages-medieval kafası.

thanks i hate it!
Spyro
medal 1k
ID § 12 Feb 2018, 17:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sunlari gordun mu:

[www.kickstarter.com]
[www.kickstarter.com]

you come at the king, you best not miss..
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Feb 2018, 19:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nemesisin temasına bayıldım. figürler de güzel.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum