[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Kart ve kutu oyunları
|-- |-- |+ Lord of the Rings Living Card Game...
Yazar RSS Konu: Lord of the Rings Living Card Game {653}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 11 Dec 2017, 15:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

[store.steampowered.com]

Hayde bakalım..

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 11 Dec 2017, 15:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
E iyi

Spacecake#2892
Üye
ID § 11 Dec 2017, 15:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hearthstone cok tuttu biz de pastadan uc bes bisi almaya çalışalım oyunu.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k
ID § 11 Dec 2017, 16:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oha çok iyi
Üye
medal 1k
ID § 11 Dec 2017, 17:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Legendary'ler sauron gimli aragon vs. olur mis.

♠ Ace Of Spades ♠
Üye
medal 1k
ID § 11 Dec 2017, 22:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ööööööööö yeter artık
TW
ID § 11 Dec 2017, 22:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
güvent varken gerisi boş

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Spyro
medal 1k
ID § 11 Dec 2017, 23:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arada bu hearthstone'dan daha da eski co-op bir physical kart oyunu..

digitale cikmasi normalde mukemmel haber.. bende sadece 3 senaryo iceren core set var.. her seyi oynamak istesen magic gibi tonlarca para dokmen lazim.. boyle baya accessible olur..

yalniz kotu haber, tabletop versiyonunu direkt digitale cevirmek yerine onu baz alan daha streamline edilmis bir halde cikartiyorlar oyunu.. ve sadece single-player oynanabilecek gibi gozukuyor ilk ciktigi zaman.. ama ilerde 2-player mode eklenecekmis..

yine de guzel olur.. f2p oldugu icin illa ki denemek lazim.. HS ile alakasi yok mekaniklerinin smiling smiley..

not: physical versiyonu baya zordur..

you come at the king, you best not miss..
Üye
ID § 11 Dec 2017, 23:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
single player ne la....
Spyro
medal 1k
ID § 23 Feb 2018, 19:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sneak peek:

Spyro
medal 1k
ID § 29 Aug 2018, 22:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dun early access olarak cikti bu.. dayanamadim, 15 liralik basic paketi aldim.. stream yaparak da 2 adventure bitirdim heh..

gayet begendim oyunu.. kutulu versiyonundan fakli biraz.. hearthstone etkileri de gormedim degil (deckler 30 kart mesela, orjinal oyunda minimum 50 idi)..

tabi microtransaction gercegi var.. benim gibi basic paket alirsaniz 8000 VP veriyor.. her adventure 3750 VP veya 2 dolar.. her card pack de ayni fiyata.. living card game oldugu icin packten cikanlar belli en azindan..

yine de bu fiyatlara oynanmaz.. ancak baslangicta satilan packler gayet uygun fiyatli.. 15 liralik packi aldigimi soylemistim ama 26 liralik gondor packi alinirsa su an shoptaki tum adventurelar oynanabiliyor, ustune de 2-3k cepte kaliyor..

palantir kuresi eklemisler bir de.. palantir puanlari ile random bir reward veriyor (VP veya kart sanirim).. oyundaki tek randomization bu saniyorum ama palantir puani nasil kazaniliyor onu tam anlamadim (parayla da alinmiyor)..

oyun basinda bana iki palantir puani verdi (shire pack aldigimdan dolayi).. birinden common, birinden legendary (tom bombadil) cikti tongue sticking out smiley..

daha fazla content gorebilmek icin VP'leri adventure almakta kullaniyorum simdilik..

not: oyun early access'de diye su an pack alarak oynanabiliyor ama final versiyonu cikinca f2p olacak..

[ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum