[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Kart ve kutu oyunları
|-- |-- |+ Türkçe Kartlar / Kader Günü...
Yazar RSS Konu: Türkçe Kartlar / Kader Günü {1056}
  [ A ]
Üye
ID § 02 Feb 2005, 13:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Tüm hakları saklıdır 1993-2005 Wizards of the Coast / Hasbro[signature][hline]Berkin Bozdoğan - DCI - CrystalKeep - Comrehensive Rules
Üye
ID § 02 Feb 2005, 14:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Flavor text harika olmuş...

Allahallallalal...
Üye
ID § 02 Feb 2005, 14:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla super olmus. Hiyyyeeeeyyt!!!!!![signature][hline] "I cannot remember NOT BeinG"
Üye
ID § 02 Feb 2005, 14:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Flavor text mükemmel olmuş.İngilizce den daha bi güzel etki bırakıyo insanda valla . Diğer kartları merakla beklyorum smiling smiley
Üye
ID § 02 Feb 2005, 17:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
puhahah...ellerine saglik...sahane bencede...
yanliz untap in trukcesi ne ola ki?
Üye
ID § 02 Feb 2005, 17:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

_azazel_, 02 Şubat 2005 17:05 tarihinde demiş ki:
puhahah...ellerine saglik...sahane bencede...
yanliz untap in trukcesi ne ola ki?

Düzelt...

asıl çalışmayı 4 sene önce yapmıştım, arta kalan hatırladıklarımla yine yerelleştirebilirim.[signature][hline]Berkin Bozdoğan - DCI - CrystalKeep - Comrehensive Rules
Üye
ID § 02 Feb 2005, 17:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
isten enstantane de burda abi, duzelt, simdi biri dese ben karti yamultmuyom ki humahagua falan dese ne diycen berkin bey? ...
Üye
ID § 02 Feb 2005, 17:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

_azazel_, 02 Şubat 2005 17:45 tarihinde demiş ki:
isten enstantane de burda abi, duzelt, simdi biri dese ben karti yamultmuyom ki humahagua falan dese ne diycen berkin bey? ...

Sen bunu dedin bile gözümde. O insanları psikolojik olarak döveceksin...

TAP'in sözlük anlamına bakarsan onlarınki daha saçma. Bilmem derdimi anlatabildim mi?[signature][hline]Berkin Bozdoğan - DCI - CrystalKeep - Comrehensive Rules
Üye
ID § 02 Feb 2005, 17:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok güzel olmuş ama büyüleme yerine başka birşey kullansan daha güzel olur bence mesela tılsım veya efsun..
Üye
ID § 02 Feb 2005, 18:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
TAP
1. i., f. (-ped,- ping) musluk; tıkaç; fıçı tapası; fıçıdan alınmış içki; (İng.), k.dili. meyhane; kılavuz, burgu; elektrik bağlantısı; f. delip sıvıyı akıtmak; kaçak veya gizli bağlantı kurmak; kılavuzla vida yuvası açmak; bağlantı kurmak, bağlamak;.
2. musluk. tapa. tıkaç. tapa ya da musluğu açmak. (telefon konuşmalarını) gizli bağlantı kurar.... delip ya da kesip içindeki sıvıyı çekmek. kullanmak. hafifçe vurmak. hafif vuruş.
3. musluk. tıkaç. fıçı tapası. fıçıdan alınmış içki. (Br) meyhane. kılavuz. burgu. elektrik bağlantısı. kısa ve hafif vuruş. tıkırtı. hafifçe vurmak. tıkırdatmak. (ayakkabı) pençe vurmak. bir kişi ya da örgütten borç para istemek. kapak. tezgâh. tıpa. vurma.
Üye
ID § 04 Feb 2005, 05:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
heheeee... harika gözüküyo
türkçeleşince bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim. flavor text'ler çok çarpıcı olmuş. eline sağlık, çeviriler hoş.
bırakın kartları türkçeleştirmeyi onlar düşünsün deyip kendi oyunumuzu yapsak diye gaza gelirmişim... lol smiling smiley
Üye
ID § 08 Feb 2005, 18:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok hoş
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum