[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Kart ve kutu oyunları
|-- |-- |+ Gwent : The Witcher Card Game...
Yazar RSS Konu: Gwent : The Witcher Card Game {21458}
Syf: ««/ 31 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Feb 2018, 19:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mulligan sisteminde de bi değişiklik yok sanırım attığımı aynen geri çekiyorum. meh.

he who knows best knows how little he knows.
TW
ID § 13 Feb 2018, 22:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o senin kötü şansın babo, adamlar şansını nasıl fixleyecek :>

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/02/2018 22:02 tarihinde Silphatos tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 17 Feb 2018, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şansla bi alakası yok abi. adamlar mal gibi bir sistem yapmışlar.

oyna bak bi northern realms, ves koy decke. oyun başlayınca 3 kart mulliganla, sonra ves oyna 2 kart değiştir bak bakalım neler geliyor eline.

Üye
medal 1k
ID § 17 Feb 2018, 18:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mulligan da bi sıkıntı görmedim, oyunun olayı bu, her seferinde en iyi deste ili oynayamazsın ki kötü kart da gelecek, iyi kart da gelecek. Mulligan yaptığın her kötü kart iyi çıkacak diye bişey de olsa çok saçma olmaz mıydı?
Üye
ID § 17 Feb 2018, 18:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şansla alakası yok diyorum, kötü şansımdan ağlıyor olsam şansla alakası yok mu derim sence?

MTG Turnuvası 1.si
ID § 01 Mar 2018, 12:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kızlar kosun gwent arena gelmiş
Üye
ID § 01 Mar 2018, 12:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bence koşmayın baya bug var.

Üye
ID § 01 Mar 2018, 19:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi de aşırı random dc yiyor herkes.

Üye
ID § 06 Mar 2018, 16:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hotfix falan geldi mi bilmiyorum ama patch'in geldiği o ilk 1-2 günkü kadar çok yok sanırım bug. en azından normal modda. arenayı bilmiyorum.

zira geldiğinden beri elimdeki mevcut kartlardan aşağıdaki deck'i yaptım oynuyorum da vesemir falan mandrake'i çektirmiyordu bazen ama son 2-3 gündür sıkıntı yaşamadım hiç.

deck de zevkli oldu, çok bi numarası yok gerçi ama keyifli yine.
imlerith üzerinden yaptım ama kendisi nerf yer gibi geliyor yakında.
[www.gwentdb.com]

Üye
medal 1k
ID § 08 Mar 2018, 16:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arena yi dün oynadim. Güzel ama kart seçme aşaması baya zaman alıyor, önceden tüm kartlari biliyor olmak gerek.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 13 Mar 2018, 09:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3. arena'da 9 yaptım. Shupe nerf pls smiling smiley Ne op kartmış o oyle ya. Fun için konmuş ama arena'da agzını agzına vuruyor. Ödüller pek tatmin etmedi ama.

Arena için tavsiyem eğer siz başlıyorsanız ilk turn'e dry pass geçin. 1 tane resillant tutmakta fayda var deck'te.

Leader seçerken dikkat edin John calveit varsa direkt basın onun haricinde normal oyunlarda pek kullanılmayan create a card leader'ler daha iyi gibi. Ge'els , royal decree ,dandelion poet, stefan veya vilgefortz gibi deck'inden kart aratıp seçtiren kartlar gold pick için en iyisi. Bazen öyle bir sinerji oluyorki 1 turn'de 3-4 kart oynamış oluyosun bu şekilde.

3 defa güncellendi. Son güncelleme 13/03/2018 09:53 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 14 Mar 2018, 01:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arenada ilk tur pas gibi öğütler vermeyelim lütfen zaten büyük kısım aynı manevraları yapıyor. Bilgisayara karşı oynuyormuşum gibi hissediyorum.

Gm'i yaptım bıraktım rankde, en dengeli sezonlardan biri. Yelpaze geniş sayılır fakat gm sınırı biraz az sanki 4400 ideal olur.

Şu midwinter patchinde batırmalarına rağmen çok güzel oyun, bağımlısıyım.
Üye
ID § 15 Mar 2018, 05:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Create kartlarının bazılarına rework gelecekmiş, bazıları da casual/arena da kullanılacakmış. Mulligan bugını da düzeltip midwinterda geri bozduklarını kabul ettiler ona da bakıyorlarmış.

Biz biliriz demeyip sevilmeyen şeylerden dönmeleri iyi oldu.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 15 Mar 2018, 09:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya ne önericektim ? Kart cektiren spy kartları yok arena'da. En mantıklı hareket o. Dün shupe geldi , bir tane daha geldi aldım.Tıkladıktan sonra aklıma geldi tabii ability sonra rage quit smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 22 Mar 2018, 16:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim arena lar hep nanay eye rolling smiley
Syf: ««/ 31 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum