[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Oyunlar / Magic the Gathering
|-- |-- |+ Gwent : The Witcher Card Game...
Yazar RSS Konu: Gwent : The Witcher Card Game {12001}
Syf: ««/ 22 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 05 Jul 2017, 10:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni balance da kambi yi bitirmelerine cok sevindim smiling smiley artik 10 yerine, 16 strenght'lik hemdall veriyor. Desteye koymak baya bir cesaret ister artik.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/07/2017 10:22 tarihinde noddle tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 08 Jul 2017, 15:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Rank atlamayı bay kolaylaştırmışlar sanki, kaybedince -7, -10 falan, kazanınca +40, +50. Rank 14 e geldim bugün rahatça.
Üye
medal 1k
ID § 08 Jul 2017, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet rank sistemi kolaylasmis
ben de tek oturusta 9->12 yaptim

weather kullanan deck kalmamis pek, arada skellige storm atana denk geliyorum sadece

regis: higher vampire + gaunter o'dimm ikilisini deneyin, eglenceli oyunlar cikiyor

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/07/2017 15:39 tarihinde Goering tarafindan yapilmistir.
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Jul 2017, 12:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
27-28 kartlı deckleri gorebiliriz şuan ki metadan dolayı... Bir önceki patch'e göre oyun daha iyi ama yetmezzz...
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2017, 12:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
MMR sistemi MMR olmaktan çıktı, reward kasma pointi filan demeleri lazım. Bir de bütün bu nerflerle oyun çok basitleşti, eski zevki yok.
Üye
ID § 19 Jul 2017, 20:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hangi nerfle basitleşti oyun? Şimdiye kadarki değişikliklerden oyunu basitleştiren tek şey nerdeyse her ünitenin agile olması. Eğer weather nerflendi diye oyun basitleştiyse o zaman ben basit oynamak istiyorum mesela.

Mmr başka mesele ama smiling smiley herkes 4000 olmuş
Üye
medal 1k
ID § 19 Jul 2017, 21:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eskiden en ufak hata ile oyunu kayıp edebiliyordun, sürekli karşı tarafın ne yapabileceğini düşünmen gerekiyordu ve tecrübeli oyuncu farkını net ortaya koyabiliyordu.

Şimdi karşı tarafın ne oynadığına hiç bakmadan sadece kendi kartlarımı oynasam bile rahat rahat kazanabiliyorum çünkü kartların işlevi rarity'lerine göre sabit olarak board'a X STR koyma haline geldi (Sırasıyla Bronze-Silver-Gold için ortalama 8-10-12), sadece değişik yollarla yapıyorlar bunu. Arada gigni kullanılan decklere karşı oynuyorsam bir ona dikkat ediyorum, başka bir şey de kalmadı zaten.

Sistematik olarak CB'den beri her şeyi nerflediler, nerf üstüne nerf nerf nerf. Adamların balance'tan anladıkları bu. "Confusing for new players" + "Oppressive" + "Auto include in most decks" keywordleriyle sevdiğim oyunu mahvettiler bildiğin, beceremediler balance işini.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/07/2017 21:11 tarihinde kami tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 20 Jul 2017, 02:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bence dwarfla monster revaçta olduğu için sana öyle geliyor. Oyun popülerleştikçe herkes kuvvetli desteleri kopyalıyor, ondan hep aynı oyunları görünce beziyor insan.
Üye
medal 1k
ID § 21 Jul 2017, 11:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de dhoward ile ayni fikirdeyim ancak şöyle ki, benim diger online kart oyunlari ile cok tecrubem yok. Onlarda da ayni problem olmuyor mu, o oyunlarda da (ornegin heartstone) benzer guclu popuper deck leri kullanan bircok kisi vardir, önlemenin bir yolu yok.

Rank sistemi ise 17. Rank itibariyle epey bir zorlasiyor. Ust ranklerde lost game de kaybedilen puanlar daha yuksek, ancak rank sisteminde çan eğrisi dağılimi olsa tabi daha keyifli ve rakabetci olabilir.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 25 Jul 2017, 09:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun hala eski zevkinden uzakta (closed beta). Open beta'ya geçildikten sonra başka bir şey oldu resmen ama son patch'te biraz daha iyi. En azından oyuncuları dinleyen dev.'ler var. Yeni kartlar ve balance'a biraz daha önem verirlerse daha da iyiye gidecek oyun. Şu an ki weather'dan cok memnunum ben. Ne kötü,ne iyi tam kararında oldu.

Bakalım bir sonraki patch göstericek oyunun potansiyelini. Yeni kartlarda gelicekler belki hazırlar ama götü toparlamadan sürmeyi düşünmüyorlar.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 29 Jul 2017, 09:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni kartlar reveal olmaya başladı

[www.gwentdb.com]
TW
ID § 17 Aug 2017, 14:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kale borderımı aldım yeter

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
MTG Turnuvası 1.si
ID § 17 Aug 2017, 15:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beyler acıcak cok kartınız kalmadıysa daha fazla pack almayın. Gold biriktirin yakında yeni kartlar cıkıcak.

19 oldum bıraktım ben daha fazla zorlamam cok zorlaştı aslında lvl kasınmayacak kadar zor degil ama aylardır yani oyun cıktıgından beri aynı kartlarla oynuyoruz biraz baydım dolayısıyla.

Tam derken şunu okudum Gözlerim parladı bir anda. 27 agustos'ta bitiyor sezon yeterli zaman var gibi benim için.

[www.gwentdb.com]

Win rate'ler ne kadar dengeli oldugunu gösteriyor üst link. Şuan kartsız bırakan mill deckleri can sıkıyor ve kalite düşürüyor.
Mill yapan kazanıyor gibi bir şey.Tek sıkıntı bu şu anda.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 17/08/2017 16:09 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 17 Aug 2017, 18:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam Masticore, çok iyi habe, paylaşım için teşekkürler.
Ben de Rank 19 oldum, 4.1k MMR ım var şuan niçin. Bir an önce rank 20 ye kapağı atmamız lazım ozaman smiling smiley
TW
ID § 17 Aug 2017, 19:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o zaman ben de bi 20 olayım lan

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Syf: ««/ 22 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum